Sprzątanie w biurach

A clean office is your image

Nie jest żadną niespodzianką, że jedną z pierwszych rzeczy, która rzuca się w oczy podczas przekroczenia progu biura jest jego czystość. Wystarczy kilka sekund aby wyrobić sobie opinię, dlatego tak bardzo istotne jest, aby zadbać o jak najlepsze usługi w zakresie sprzątania biura. Idealnie czyste biuro nie tylko podniesie renomę firmy, ale także zapewni kadrze oczekiwany komfort pracy.

Office cleaning at the highest level

W ProCleaner stawiamy na najlepiej wykwalifikowany personel, który wykonuje usługi sprzątania biur na najwyższym poziomie. Dzięki temu każdy klient może być pewien, że uzyska oczekiwany efekt. Powierzone naszym pracownikom zadania są wykonywane za każdym razem z równie wysoką starannością i rzetelnością w szerokim zakresie sprzątania powierzchni biurowych. Aby praca była jak najbardziej efektywna, zapewniamy pracownikom najnowsze technologie, dzięki czemu rezultaty ich pracy są długotrwałe i satysfakcjonujące. ProCleaner stosuje najlepszej jakości środki czystości na rynku, jak również innowacyjne metody, które nie tylko ułatwiają pracę naszemu personelowi podczas sprzątania biura, lecz pozostawiają biuro w stanie idealnej czystości.

An individual cleaning plan for your office

One of the basic assumptions of our company is to adjust the services to the expectations of customers, so that they reflect their needs. We guarantee the accuracy and professionalism of the implementation of each order, we do not use generalities. Each office is different and each cleaning of offices is also different. The scope of work in the office is in line with the client's needs and requirements in 100%, ensuring the efficient performance of the service at the highest level. The client does not have to worry about the inaccurate fulfillment of his expectations regarding cleaning office spaces. We are flexible and we will adjust the frequency and hours of services to the company's working hours, so that cleaning does not destabilize the proper functioning of the office.

What do ProCleaner services include?

Among others, in the field of office cleaning services, there are:

  • floor cleaning and care
  • vacuuming carpets and furniture upholstery
  • thorough cleaning of the equipment of the entire facility, e.g. equipment, furniture
  • cleaning windows, glazing and other glass elements of the facility
  • regularne opróżnianie koszy na śmieci
  • cleaning toilets.

What does the price list of cleaning services depend on?

Cennik sprzątania biura jest ustalany z każdym klientem indywidualnie, ze względu na wiele zmiennych czynników. Pierwszym z nich jest przede wszystkim wielkość obiektu biurowego, a także jego specyfika, ilość pięter, pomieszczeń itp. Kolejnym czynnikiem jest zakres usług, który dobierany jest dla klienta tak, aby mógł się spodziewać doskonałego efektu, który go usatysfakcjonuje. Ostatnim, lecz nie mniej ważnym czynnikiem jest oczywiście to, jak często biuro będzie korzystać z usług firmy. Pomimo faktu, że cennik sprzątania biura ustalany jest w oparciu o te czynniki, możemy zapewnić, że ceny, które będziemy mogli zaproponować są takie, jak nasze usługi sprzątające – idealnie dopasowane.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
EN
logo procleaner

Contact us and we'll provide you with a free and no obligation quote. Become our client and receive a welcome package :)