Firma deratyzacyjna – dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja

ProCleaner firma deratyzacyjna z Wrocławia świadczy profesjonalne usługi zwalczania różnego rodzaju pasożytów oraz szkodników. Zapewniamy system, który skutecznie i bezpiecznie eliminuje problem. Nasi fachowcy używają specjalistycznych sprzętów oraz środków chemicznych posiadających odpowiednie atesty. Przeszkoleni pracownicy wykonują serwis kompetentnie, działając przy tym dyskretnie. Firma ProCleaner oferuje swoim klientom usługę dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji. Szybkie i profesjonalne działanie pozwala skutecznie zwalczyć uciążliwe pasożyty i szkodniki. Zatrudniamy tylko odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, których wiedza i umiejętności w połączeniu z wysokiej jakości sprzętem sprawnie i efektywnie eliminują problem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z pomocy profesjonalistów.
Do usług wykonywanych przez firmę deratyzacyjną w ramach DDD należą:
  • Dezynfekcja, czyli likwidowanie drobnoustrojów oraz wszystkich ich form. Stosujemy różne metody, zarówno chemiczne, fizyczne jak i termiczno-chemiczne. Usługa odkażania pozostawia powierzchnie higienicznie czyste i wolne od bakterii, wirusów i pierwotniaków.
  • Dezynsekcja to zwalczanie owadów, ich larw i jaj. W naszej ofercie znajduje się usuwanie m.in. mrówek, moli, much, komarów, pluskw i karaluchów. Pozbywamy się uciążliwych insektów metodami chemicznymi, biotechnologicznymi, fizycznymi oraz mechanicznymi.
  • Deratyzacja to zwalczanie gryzoni, a w szczególności myszy i szczurów, oraz zabezpieczanie przed nimi całych obiektów i terenów. Stosujemy mieszane metody równocześnie aby zapewnić jak najlepsze rezultaty i skutecznie pozbyć się szkodników.

Na czym polega dezynfekcja?

Dezynfekcja, inaczej zwana odkażaniem, polega na likwidowaniu szkodliwych drobnoustrojów i ich przetrwalników. Przykładamy wszelkich starań, aby zapewnić optymalne warunki podczas przeprowadzania zabiegu, ponieważ to od nich w dużej mierze zależy efektywność dezynfekcji. Stosujemy sprawdzone środki chemiczne i fizyczne, odpowiednio dobierając ich stężenie do rodzaju drobnoustrojów. Wykorzystujemy trzy metody pracy: fizyczną, chemiczną oraz termiczno-chemiczną. Odkażamy pomieszczenia mieszkalne, gospodarcze oraz przemysłowe, pozostawiając wnętrza wolne od chorobotwórczych bakterii, wirusów oraz grzybów, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia człowieka.

Kiedy dezynsekcja jest konieczna?

Pomagamy pozbyć się uciążliwych i szkodliwych owadów takich, jak muchy, komary oraz pchły. Przeprowadzane przez nas zbiegi umożliwiają również pozbycie się z budynku dokuczliwych mrówek. Nasi specjaliści bez problemu poradzą sobie ze zwalczaniem pluskiew oraz likwidowaniem karaluchów. Stosując nowoczesne metody dezynsekcji niszczymy nie tylko owady, ale również ich jaja i larwy. Podczas zabiegu wykorzystujemy metody chemiczne, biotechnologiczne, fizyczne oraz mechaniczne. Samodzielne usuwanie pluskiew, mrówek i karaluchów może okazać się problemowe i mało efektywne. Dlatego warto powierzyć to zadanie doświadczonym profesjonalistom.

Dlaczego warto przeprowadzić deratyzację?

Deratyzacja, czyli zwalczanie wszelkich gryzoni, stała się wyjątkowo ważnym zabiegiem w dzisiejszych czasach. Zainfekowane ośrodki miejskie wymagają systematycznego odszczurzania. Myszy i szczury mogą narazić właścicieli budynków na wiele niepotrzebnych szkód materialnych, przenosząc niebezpieczne choroby, wirusy i bakterie, nie wspominając o zanieczyszczonych odchodami powierzchniach. Zwalczanie szczurów zapobiegnie ich rozprzestrzenianiu się. Nasi klienci mogą liczyć na rzetelną usługę w przystępnej cenie, a zastosowane mieszane metody deratyzacji gwarantują skuteczne i długie działanie.

Dlaczego warto skorzystać z solidnej firmy ddd?

Doświadczenie w branży ddd, wykwalifikowani pracownicy oraz wysokiej klasy sprzęt to gwarancja prawidłowo przeprowadzonych zabiegów. Każde zlecenie jest traktowane przez nas indywidualnie. Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem oraz dokładamy wszelkich starań, aby procesy deratyzacji, dezynfekcji czy dezynsekcji przebiegały sprawnie i efektywnie. Jako firma ddd posiadamy nowoczesny sprzęt, dzięki któremu usuwanie szkodników i drobnoustrojów jest o wiele prostsze i tańsze. Sumienność, rzetelność i terminowość to kolejne atuty naszej firmy. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
Darmowa konsultacja z wyceną

Uzupełnij formularz

logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)