fbpx

Firma deratyzacyjna – dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja

Do usług wykonywanych przez firmę deratyzacyjną w ramach DDD należą:
Dezynfekcja, czyli likwidowanie drobnoustrojów oraz wszystkich ich form. Stosujemy różne metody, zarówno chemiczne, fizyczne jak i termiczno-chemiczne. Usługa odkażania pozostawia powierzchnie higienicznie czyste i wolne od bakterii, wirusów i pierwotniaków.
Dezynsekcja to zwalczanie owadów, ich larw i jaj. W naszej ofercie znajduje się usuwanie m.in. mrówek, moli, much, komarów, pluskw i karaluchów. Pozbywamy się uciążliwych insektów metodami chemicznymi, biotechnologicznymi, fizycznymi oraz mechanicznymi.
Deratyzacja to zwalczanie gryzoni, a w szczególności myszy i szczurów, oraz zabezpieczanie przed nimi całych obiektów i terenów. Stosujemy mieszane metody równocześnie aby zapewnić jak najlepsze rezultaty i skutecznie pozbyć się szkodników.
Firma ProCleaner oferuje swoim klientom usługę dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji. Szybkie i profesjonalne działanie pozwala skutecznie zwalczyć uciążliwe pasożyty i szkodniki. Zatrudniamy tylko odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, których wiedza i umiejętności w połączeniu z wysokiej jakości sprzętem sprawnie i efektywnie eliminują problem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z pomocy profesjonalistów.

Na czym polega dezynfekcja?

Dezynfekcja, inaczej zwana odkażaniem, polega na likwidowaniu szkodliwych drobnoustrojów i ich przetrwalników. Przykładamy wszelkich starań, aby zapewnić optymalne warunki podczas przeprowadzania zabiegu, ponieważ to od nich w dużej mierze zależy efektywność dezynfekcji. Stosujemy sprawdzone środki chemiczne i fizyczne, odpowiednio dobierając ich stężenie do rodzaju drobnoustrojów. Wykorzystujemy trzy metody pracy: fizyczną, chemiczną oraz termiczno-chemiczną. Odkażamy pomieszczenia mieszkalne, gospodarcze oraz przemysłowe, pozostawiając wnętrza wolne od chorobotwórczych bakterii, wirusów oraz grzybów, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia człowieka.

Kiedy dezynsekcja jest konieczna?

Pomagamy pozbyć się uciążliwych i szkodliwych owadów takich, jak muchy, komary oraz pchły. Przeprowadzane przez nas zbiegi umożliwiają również pozbycie się z budynku dokuczliwych mrówek. Nasi specjaliści bez problemu poradzą sobie ze zwalczaniem pluskiew oraz likwidowaniem karaluchów. Stosując nowoczesne metody dezynsekcji niszczymy nie tylko owady, ale również ich jaja i larwy. Podczas zabiegu wykorzystujemy metody chemiczne, biotechnologiczne, fizyczne oraz mechaniczne. Samodzielne usuwanie pluskiew, mrówek i karaluchów może okazać się problemowe i mało efektywne. Dlatego warto powierzyć to zadanie doświadczonym profesjonalistom.

Dlaczego warto przeprowadzić deratyzację?

Deratyzacja, czyli zwalczanie wszelkich gryzoni, stała się wyjątkowo ważnym zabiegiem w dzisiejszych czasach. Zainfekowane ośrodki miejskie wymagają systematycznego odszczurzania. Myszy i szczury mogą narazić właścicieli budynków na wiele niepotrzebnych szkód materialnych, przenosząc niebezpieczne choroby, wirusy i bakterie, nie wspominając o zanieczyszczonych odchodami powierzchniach. Zwalczanie szczurów zapobiegnie ich rozprzestrzenianiu się. Nasi klienci mogą liczyć na rzetelną usługę w przystępnej cenie, a zastosowane mieszane metody deratyzacji gwarantują skuteczne i długie działanie.

Dlaczego warto skorzystać z solidnej firmy ddd?

Doświadczenie w branży ddd, wykwalifikowani pracownicy oraz wysokiej klasy sprzęt to gwarancja prawidłowo przeprowadzonych zabiegów. Każde zlecenie jest traktowane przez nas indywidualnie. Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem oraz dokładamy wszelkich starań, aby procesy deratyzacji, dezynfekcji czy dezynsekcji przebiegały sprawnie i efektywnie. Jako firma ddd posiadamy nowoczesny sprzęt, dzięki któremu usuwanie szkodników i drobnoustrojów jest o wiele prostsze i tańsze. Sumienność, rzetelność i terminowość to kolejne atuty naszej firmy. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
ProCleaner firma deratyzacyjna z Wrocławia świadczy profesjonalne usługi zwalczania różnego rodzaju pasożytów oraz szkodników. Zapewniamy system, który skutecznie i bezpiecznie eliminuje problem. Nasi fachowcy używają specjalistycznych sprzętów oraz środków chemicznych posiadających odpowiednie atesty. Przeszkoleni pracownicy wykonują serwis kompetentnie, działając przy tym dyskretnie.

Profesjonalny sprzęt

  • Nowoczesny park maszyn
  • Specjalistyczna chemia
  • Najlepsze środki czystości

Rzetelny personel

  • Wysokie kwalifikacje
  • Staranność i terminowość
  • System kontroli

Konkurencyjne ceny zależne od

  • Wielkości i specyfiki obiektu
  • Zakresu czynności
  • Częstotliwości usługi

Serwis sprzątający dopasowujemy do klientów. Zakres pracy ustalamy indywidualnie, dostosowując usługę do potrzeb i wymagań.
Częstotliwość świadczeń oraz godziny ich realizacji ustalamy z naszymi partnerami biznesowymi.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI