Czyszczenie dywanów, wykładzin i tapicerek

Nasza firma świadczy profesjonale usługi czyszczenia dywanów, tapicerek i wykładzin z zastosowaniem specjalistycznych urządzeń i środków chemicznych. Mamy doświadczenie w czyszczeniu różnych pokryć – usługę dostosowujemy do materiału, struktury, splotu i innych czynników, a każdy przedmiot poddajemy indywidualnej ocenie przed rozpoczęciem prac.

Kompleksowo odświeżamy wszelkie powierzchnie za pomocą profesjonalnego sprzętu. ProCleaner fachowo i skutecznie podchodzi do każdego problemu, a metody czyszczenia dostosowuje pod konkretne zlecenie.

ProCleaner specjalizuje się w profesjonalnym i kompleksowym sprzątaniu budynków, hal, biur, hoteli oraz innych obiektów. Oprócz tego posiadamy również szeroką gamę usług dodatkowych. Nieustannie inwestujemy w rozwój technologiczny, dzięki czemu mamy do dyspozycji własny, nowoczesny park maszynowy, a także specjalistyczne środki chemiczne, które posiadają niezbędne certyfikaty i są bezpieczne dla środowiska. Dzięki takim rozwiązaniom oraz zaangażowaniu jesteśmy stuprocentowo skuteczni. Produkty czyszczące dostosowujemy do rodzaju materiału, jego struktury i splotu tak, by uzyskać jak najlepszy efekt pracy, który spełni Państwa oczekiwania. Zajmujemy się czyszczeniem dywanów, tapicerek, wykładzin oraz ekstrakcją, kapsułkowaniem, pianowaniem, bonnetowaniem i szamponowaniem.

Czyszczenie Dywanów Wykładzin i Tapicerek

Czyszczenie dywanów, tapicerek, wykładzin

W ramach usług specjalistycznych zajmujemy się kompleksowym czyszczeniem dywanów, wykładzin oraz tapicerek. W trosce o dobro i zadowolenie klienta, w ramach usług specjalistycznych, wykorzystujemy najlepsze metody do czyszczenia gruntownego oraz pielęgnacji powierzchni. Są to: ekstrakcja, szamponowanie, pianowanie, kapsułkowanie i bonnetowanie stosowane do odświeżania dywanów, tapicerek i wykładzin.

W skład oferty wchodzi:

Darmowa konsultacja z wyceną

Uzupełnij formularz

PL
logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)