Czyszczenie dywanów, wykładzin i tapicerek

Czyszczenie dywanów, wykładzin i tapicerek – profesjonalnie, kompleksowo w całej Polsce
Czyszczenie wykładzin, dywanów i tapicerek to:
  • usługa z zastosowaniem specjalistycznych urządzeń i środków chemicznych,
  • metoda dostosowana do materiału, struktury, splotu i innych czynników, 
  • indywidualna ocena każdego przedmiotu przed rozpoczęciem prac,
  • obsługa obejmująca takie usługi, jak ekstrakcja, kapsułkowanie, pianowanie, bonetowanie czy szamponowanie,
  • praca specjalistów i opieka koordynatora na każdym etapie.
Wybierz sprawdzonego partnera z kilkunastoletnim doświadczeniem. Skontaktuj się z nami po szczegóły i wycenę.
Działamy w całym kraju!

Dla kogo?

sprzątanie pomieszczeń biurowych
Powierzchnie biurowe
sprzątanie hoteli
Obiekty turystyczne
sprzątanie obiektów kulturalno edukacyjnych
Obiekty kulturalne i edukacyjne
Czyszczenie Dywanów Wykładzin i Tapicerek

Dlaczego warto zatrudnić sprawdzoną firmę?

ProCleaner specjalizuje się w profesjonalnym i kompleksowym sprzątaniu budynków, hal, biur, hoteli oraz innych obiektów. Oprócz tego posiadamy również szeroką gamę usług dodatkowych. Nieustannie inwestujemy w rozwój technologiczny, dzięki czemu mamy do dyspozycji własny, nowoczesny park maszynowy, a także specjalistyczne środki chemiczne, które posiadają niezbędne certyfikaty i są bezpieczne dla środowiska. Dzięki takim rozwiązaniom oraz naszemu niesłabnącemu zaangażowaniu jesteśmy stuprocentowo skuteczni. Produkty czyszczące zawsze dostosowujemy do rodzaju materiału, jego struktury i splotu tak, by uzyskać jak najlepszy efekt pracy, który spełni oczekiwania klienta.

Nasz doświadczony zespół posiada wiedzę i umiejętności, aby skutecznie usunąć nawet najtrudniejsze plamy, zabrudzenia czy zapachy. Czyszczenie dywanów to usługa, w której wykorzystujemy tylko najnowocześniejsze technologie i profesjonalne środki czyszczące, które zapewniają głębokie oczyszczenie i przywracają dywany do pierwotnego stanu. Przywiązujemy dużą wagę do bezpieczeństwa, dlatego do czyszczenia wykładzin stosujemy wyłącznie bezpieczne dla zdrowia i przyjazne dla środowiska metody czyszczenia. Nasze środki czyszczące są odpowiednio dobrane, aby zapewnić skuteczne oczyszczenie, jednocześnie minimalizując negatywny wpływ na środowisko.

Nasza oferta jest zawsze elastyczna. Wybierz:
  • zakres wykonywanych prac (zobacz inne nasze usługi, takie jak kompleksowe sprzątanie),
  • metodę pasującą do budżetu i rekomendacji technologa,
  • środki czyszczące (również te naturalne, ekologiczne)
  • usługę wykonywaną zgodnie z harmonogramem, który pasuje do pracy Twojej firmy, częstotliwość kontroli jakości,
Sprzątanie hoteli

Co wchodzi w skład usługi?

Ekstrakcja

To rodzaj gruntownego czyszczenia powierzchni, polegający na rozprowadzeniu środka chemicznego, który usuwa brud. Do ekstrakcji wykorzystujemy specjalne urządzenie natryskowo-ssące, które równocześnie aplikuje produkt, eliminuje zanieczyszczenia oraz odsącza pozostały płyn. Tę metodę czyszczenia stosujemy na większości dywanów i wykładzin.

Szamponowanie

To podobny typ czyszczenia gruntownego, który polega na rozprowadzeniu środka chemicznego ulegającego spienianiu. Następnie preparat ten jest wcierany dedykowanym przyrządem zwanym szorowarką. Nadmiar detergentu zostaje odessany i wypłukany. Szamponowanie stosujemy do oczyszczania tekstyliów podłogowych za wyjątkiem wykładzin flokowanych, płytek dywanowych zamontowanych na podłogach dystansowych oraz wykładzin na podkładach.

Pianowanie

Metoda tzw. „suchej piany” to rodzaj czyszczenia pielęgnacyjnego. Polega ona na rozprowadzeniu produktu w formie piany, która ma za zadanie rozpuścić brud. Zanieczyszczenia odsysane są specjalnym odkurzaczem. Dzięki temu sposobowi pracy uzyskamy w pełni czystą powierzchnię. Pianowanie stosujemy do większości rodzajów dywanów, tapicerek i wykładzin.

Kapsułkowanie

To także rodzaj czyszczenia pielęgnacyjnego. Metoda ta polega na rozprowadzeniu produktu chemicznego po powierzchni (np. dywanu), który to preparat jest następnie wcierany przez specjalistyczną maszynę rozpuszczającą brud. Kolejnym etapem jest wysychanie, podczas którego z brudu tworzą się tzw. kapsułki. Tak utworzone kapsułki brudu są następnie odkurzane, dzięki temu znikają wszelkie zanieczyszczenia. Kapsułkowanie stosujemy na wszystkich dywanach, tapicerkach i wykładzinach.

Bonnetowanie

To kolejna z metod stosowanych przez ProCleaner w ramach usług specjalistycznego czyszczenia dywanów, tapicerek i wykładzin. Bonnetowanie jest równocześnie jednym z rodzajów czyszczenia pielęgnacyjnego. Metoda ta polega na rozprowadzeniu produktu, który w następnej kolejności zostaje wtarty przez maszynę rotacyjną. Produkt ten rozpuszcza brud i go kumuluje, dzięki temu staje się bardzo łatwy do usunięcia. Technikę tę stosuje się do powierzchni tekstylnych o niskim runie, powierzchni igłowanych, supełkowych oraz flokowanych. Zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych usług ProCleaner! Czyszczenie tapicerek, dywanów i wykładzin to jedna ze specjalności naszej firmy.

Dlaczego ProCleaner?

Ten sam efekt – nawet wielokrotnie szybciej!

Nasza firma stawia na innowacyjność, oferując usługi oparte na filarach zbudowanych z doświadczonego zespołu, najnowocześniejszego sprzętu oraz wyłącznie sprawdzonych technologii, które gwarantują szybkie i efektywne działanie. Jesteśmy świadomi, że przecenianie liczby pracowników i/lub czasu pracy potrzebnego do wykonania usługi sprzątania to problem niezwykle często pojawiający się w naszej branży. Z tego powodu dążymy do optymalizacji procesów sprzątania.

Ochrona zasobów: wody, energii i środków czystości

Przywiązujemy dużą wagę do minimalizowania kosztów – i to pod wieloma względami. Analizujemy naszą wydajność i dbamy o racjonalne wykorzystanie zasobów, takich jak woda, energia oraz środki czystości. Jak to robimy? Wykorzystujemy tylko profesjonalny, energooszczędny sprzęt i wydajne detergenty, w tym ekologiczne i hipoalergiczne. W ten sposób nie tylko chronimy środowisko, ale i zasoby Twojej firmy.

Dbamy o naszych pracowników – a oni dbają o Twoich

Jesteśmy świadomi wyzwań, które stoją przed branżą sprzątającą. Niewłaściwe szkolenie personelu, duża rotacja pracowników i problemy z zastępstwami to kwestie, które dotykają zarówno firmy sprzątające, jak i ich klientów. W ProCleaner pracownicy przechodzą certyfikowane szkolenia i mogą liczyć nie tylko na uczciwe warunki finansowe, ale i na benefity czy premie, które minimalizują problemy, z którymi mierzy się nasz sektor usług.
czyszczenie dywanów wykładzin

Nowoczesne rozwiązania gwarantujące jakość

Sprzątanie specjalistyczne to nie jest ta sama czynność, jaką sami wykonujemy w zaciszu własnych domów. To profesjonalne wymaga bowiem specjalistycznych szkoleń, wysokiej jakości sprzętu i odpowiednich środków czystości. Dlatego w ProCleaner to właśnie nasz technolog dobiera produkty czyszczące, a do tego nasz zespół przechodzi niezbędne przeszkolenia. Ważna jest dla nas również kontrola jakości – dedykowany koordynator może być u Ciebie nawet codziennie. I zrobić znacznie więcej, niż tylko uzupełnić zapas detergentów.

Zamów profesjonalne czyszczenie - jednorazowe lub stałe. Skontaktuj się z nami po indywidualną wycenę

logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)