fbpx

Czyszczenie dywanów, wykładzin i tapicerek

 

 

Nasza firma świadczy profesjonale usługi czyszczenia dywanów, tapicerek i wykładzin z zastosowaniem specjalistycznych urządzeń i środków chemicznych. Mamy doświadczenie w czyszczeniu różnych pokryć – usługę dostosowujemy do materiału, struktury, splotu i innych czynników, a każdy przedmiot poddajemy indywidualnej ocenie przed rozpoczęciem prac

Kompleksowo odświeżamy wszelkie powierzchnie za pomocą profesjonalnego sprzętu. ProCleaner fachowo i skutecznie podchodzi do każdego problemu, a metody czyszczenia dostosowuje pod konkretne zlecenie.

W skład oferty wchodzi

Czyszczenie gruntowne; polega na rozprowadzeniu na powierzchni środka chemicznego, który usuwany jest wraz z brudem ekstraktorem. Urządzenie natryskowo-ssące równocześnie aplikuje preparat, usuwa brud oraz odsącza pozostały płyny. Ekstrakcja może być wykonywana na większości rodzajach dywanów i wykładzin.
Czyszczenie gruntowne; polega na rozprowadzeniu na powierzchni środka chemicznego, który następnie zostaje spieniony i wtarty przez szorowarkę. Nadmiar płynów zostaje odessany lub wypłukany. Po wyschnięciu powierzchnia jest odkurzana ze skrystalizowanej mieszaniny szamponu i brudu. Metoda może być stosowana do czyszczenia większości tekstyliów podłogowych z wyjątkiem: wykładzin flokowanych, płytek dywanowych zamontowanych na podłogach dystansowych, wykładzin na podkładach.
(„sucha piana”) – czyszczenie pielęgnacyjne; polega na rozprowadzeniu i wtarciu piany, która intensywnie rozpuszcza brud na powierzchni czyszczonej. Zanieczyszczenia zostają następnie odessane wraz z pianą odkurzaczem. Powierzchnia po pianowaniu jest w nieznacznym stopniu namoczona, szybko wysycha. Metoda rekomendowana jest dla różnego rodzaju dywanów, wykładzin i tapicerek.
Czyszczenie pielęgnacyjne; polega na rozprowadzeniu na powierzchni środka chemicznego, który wtarty przez specjalistyczną maszynę rozpuszcza brud. Podczas wysychania preparat łączy się z nieczystościami, dzięki czemu powstają kapsułki. Granulki w kolejnym etapie zostają usunięte przez odkurzacz. Kapsułkowanie można wykonywać na wszystkich dywanach, wykładzinach i tapicerkach, także tych wrażliwych na wilgoć (np. dywanach pętelkowych, welurowych, filcu igłowym). Powierzchnie nie są one nadmiernie przemaczane podczas czyszczenia, dlatego szybko wysychają.
Czyszczenie pielęgnacyjne; polega na rozprowadzeniu na powierzchni środka chemicznego, który wtarty przez maszynę rotacyjną rozpuszcza zanieczyszczenia. Urządzenie wyposażone w bonnet oprócz wcierania preparatu, także zbiera brud. Czyszczenie przeznaczona jest do powierzchni tekstylnych o niskim runie, igłowanych, supełkowych i flokowanych. Nie należy wykonywać bonnetowania na pokryciach tkanych, tuftowanych ciętych, shaggy oraz na podłożach bitumicznych i ciężkich lateksowych.

Serwis sprzątający dopasowujemy do klientów. Zakres pracy ustalamy indywidualnie, dostosowując usługę do potrzeb i wymagań.
Częstotliwość świadczeń oraz godziny ich realizacji ustalamy z naszymi partnerami biznesowymi.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI