Obiekty handlowe

Obiekty handlowe

Sprzątanie sklepów wielkopowierzchniowych w całej Polsce

sprzątanie obiektów handlowych
Sprzątanie powierzchni handlowych w ProCleaner to:
 • usługa sprzątania obiektów handlowych, takich jak centra handlowe, domy towarowe, targowiska, markety, hurtownie, a nawet pojedyncze sklepy czy salony,
 • indywidualnie opracowany harmonogram,
 • sprzątanie obejmujące również strefę dostaw i magazynu, schody ruchome czy windy,
 • pielęgnacja terenów zielonych i żywych ścian, projektowanie zieleni, nasadzenia, 
 • nowoczesny park maszyn i użycie atestowanych, ekologicznych detergentów. 
 • Kompleksowe sprzątanie galerii handlowych? Możemy zacząć już od najbliższego poniedziałku!

Sprzątanie obiektów handlowych

Codzienne sprzątanie obiektów handlowych obejmuje:
 • Usuwanie kurzu, zanieczyszczeń z powierzchni pionowych i poziomych (drzwi, okna, witryny, cokoły itp.)
 • Sprzątanie stref food court,
 • Czyszczenie powierzchni szklanych, luster i błyszczących powierzchni metalowych (mycie w zależności od stopnia zabrudzenia),
 • Czyszczenie na mokro – (mycie) maszynowe,
 • Ręczne czyszczenie trudnodostępnych miejsc,
 • Dbanie o czystość parkingów,
 • Kompleksowe sprzątanie i dezynfekcja toalet,
 • Wywóz śmieci i przeniesienie ich do miejsca gromadzenia w celu wysłania do recyklingu. Usuwanie śmieci z pojemników, koszy
Cotygodniowe sprzątanie obiektów handlowych obejmuje:
 • Czyszczenie na sucho i na mokro
 • Ręczne czyszczenie niedostępnych miejsc
 • Polerowanie i czyszczenie szafek i mebli tapicerowanych
 • Czyszczenie lustrzanych i szklanych powierzchni
 • Dezynfekcja i pełne czyszczenie łazienek (armatura, pojemniki na higienę, suszarki do rąk, a także wymiana mydła i uzupełnianie papieru toaletowego)
 • Czyszczenie schodów ruchomych, 
 • Mycie i dezynfekcja koszy na śmieci (w tym wymiana worków w koszach).
 • Pielęgnacja terenów zielonych i żywych ścian,
Obiekty handlowe
Sprzątanie powierzchni handlowych – kompleksowo, w oparciu o najlepsze branżowe standardy
Aktualne standardy wymagają od obiektów handlowych absolutnej czystości powierzchni. Zadaniem firmy sprzątającej jest zapewnienie porządku i schludności wielkopowierzchniowym galeriom handlowym. Idealna czystość to gwarancja konkurencyjności i integralna część udanego pozyskiwania klientów. Nie oznacza to jednak, że właściciel galerii powinien samodzielnie rozwiązywać takie problemy. Może w prosty sposób zlecić te obowiązki firmie sprzątającej, dzięki czemu nie musi myśleć o kwestiach rekrutacji i szkolenia personelu, zakupu sprzętu itp. Sprzątanie wszystkich powierzchni zostanie przeprowadzone z użyciem profesjonalnych środków czystości, również tych ekologicznych. Nasza firma sprzątająca dla każdego klienta opracowuje własny program usług i uwzględnia jego indywidualne życzenia. Podejmując się sprzątania galerii handlowych koordynujemy zarówno harmonogramy, jak i częstotliwość czyszczenia. Rodzaje usług podzielone są na kilka typów sprzątania: sprzątanie kompleksowe i sprzątanie ogólne. Zintegrowane czyszczenie to rodzaj sprzątania powierzchni handlowych, stref dostaw, magazynów, które obejmuje zestaw prac związanych z całodobowym utrzymywaniem czystości w obiekcie. Harmonogram jest opracowywany zawsze indywidualnie.

Nasza oferta jest zawsze elastyczna. Wybierz:

 

1.
Dodatkowe pomieszczenia (windy, strefy dostaw, schody ruchome, parkingi i więcej).
2.
Pielęgnacje terenów wewnętrznych i zewnętrznych (zielonych).
3.
Metody oraz środki czystości (wspólnie z naszym technologiem).
4. 
Harmonogram pracy koordynatora.

Dlaczego ProCleaner?

Efektywni w każdej dziedzinie sprzątania

ProCleaner to firma, która wykorzystuje najnowocześniejsze technologie w dziedzinie sprzątania, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Nasze zaawansowane maszyny i specjalistyczne preparaty są niezastąpione w utrzymaniu czystości i higieny na różnych obiektach, od hal produkcyjnych po osiedla mieszkalne. Wysoko wykwalifikowany personel jest nie tylko doskonale wyszkolony w obsłudze tych technologii, ale także posiada gruntowną wiedzę na temat różnych technik sprzątania oraz tego, które są najbardziej efektywne w danych sytuacjach. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować nasze usługi do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Oszczędzamy środki, którymi dysponujesz

Zależy nam na ochronie środowiska. Dążymy do minimalizacji wpływu naszych usług na środowisko i zwracamy szczególną uwagę na zasoby, które wykorzystujemy w codziennej pracy. Regularnie implementujemy rozwiązania, które pomagają zredukować zużycie paliwa, wody, energii i środków czystości, aby nasza praca była jak najbardziej efektywna i oszczędna. Jeżeli szukasz firmy, która oferuje sprzątanie z wykorzystaniem naturalnych, wegańskich środków czystości, współpraca z nami jest doskonałym wyborem.

Dbamy o naszych pracowników

Nasza siła tkwi w zespole. Każdy członek ProCleaner czerpie ze swojej wiedzy i umiejętności, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni z naszej pracy i zawsze dążymy do tego, aby klienci byli w pełni zadowoleni z oferowanej obsługi. Nasza misja to dostarczanie usług sprzątających, które przekraczają oczekiwania naszych klientów.
Sprzedaż i wynajem maszyn

Łączymy zalety korporacji i firmy rodzinnej

ProCleaner to firma sprzątająca, która łączy w sobie najlepsze cechy dużych korporacji i mniejszych firm. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowość usług, a jednocześnie gwarantować personalny kontakt i indywidualne podejście do każdego klienta. Nie jesteśmy ani anonimową korporacją, ani małym przedsiębiorstwem. Wśród podmiotów w branży odnajdujemy się w samym środku tej skali – pozwala nam to oferować szereg usług, jednocześnie dbając o każdego zleceniodawcę jak o jedynego. Cenimy sobie bliskie relacje z naszymi klientami. To nie tylko biznes, a również partnerstwo. Staramy się poznać Twoje potrzeby, by jak najlepiej dostosować do nich naszą ofertę. Ta wyjątkowa równowaga pozwala nam skupić się na tym, co najważniejsze – dostarczaniu usług najwyższej jakości, dbając równocześnie o satysfakcję każdego z naszych klientów.
Cena za sprzątanie obiektu handlowego ustalana jest indywidualnie. Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę

logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)