Pielęgnacja i zabezpieczenie posadzek

Pielęgnacja i zabezpieczanie posadzek – oddaj to zadanie w ręce profesjonalistów!
Usługa zabezpieczania posadzek to:
  • Zachowanie estetycznego wyglądu podłóg i bieżące dbanie o czystość, 
  • odpowiednia konserwacja, która może ochronić powierzchnię posadzki przed zniszczeniem,
  • pojedyncza usługa lub element kompleksowej opieki w ramach współpracy z ProCleaner,
  • zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi i chemicznymi,
  • szereg usług dodatkowych, które odświeżają i wzmacniają posadzki.
Szukasz firmy, która dysponuje wiedzą i narzędziami do ochrony posadzek w Twojej firmie?
Wybierz ProCleaner.

Działamy w całej Polsce.

Dla kogo?

sprzątanie magazynów
Hale magazynowe
sprzątanie hoteli
Hotele
sprzątanie placówek medycznych
Jednostki służby zdrowia
sprzątanie obiektów handlowych
Obiekty handlowe
sprzątanie obiektów kulturalno edukacyjnych
Obiekty kulturalne i edukacyjne
sprzątanie obiektów sportowo rekreacyjnych
Obiekty sportowo-rekreacyjne
dostarczanie i serwis mat

Zabezpieczenie posadzek w ProCleaner

W ProCleaner wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferujemy szereg usług zabezpieczających oraz przywracających blask dla wielu rodzajów posadzek. Gwarancję najlepszej ochrony powierzchni zapewniamy, używając specjalistycznych maszyn oraz nowoczesnych preparatów. Nasi fachowcy przed rozpoczęciem prac odpowiednio przygotowują podłogę do zabiegów – czyszcząc, ścierając oraz uzupełniając możliwe ubytki. Wszystkie techniki zabezpieczeń są dobierane do struktury i typu powierzchni.

Pielęgnacja i zabezpieczenie posadzek.
Co możemy zaproponować w ramach tej usługi?

Polimeryzacja posadzek
Polimeryzacja posadzek polega na nałożeniu warstwy polimeru na powierzchnię, co pozwala chronić posadzkę przed zarysowaniem, znacząco przedłużając jej żywotność. Dzięki polimeryzacji posadzki, staje się ona łatwiejsza w utrzymaniu czystości, gdyż gładka powłoka uniemożliwia trwałe osadzanie się brudu i osadu. Ponadto tak zabezpieczona powierzchnia jest błyszcząca, zadbana i wpływa na estetykę całego pomieszczenia. Polimeryzacja posadzek jest dedykowana do płaszczyzn wykonanych z betonu, PCV, winylu, lastriko lub wykładzin PCV zgrzewanych na gorąco.
Krystalizacja posadzek
To zabieg, podczas którego podłoga zostaje utwardzona, zyskując odporność na zarysowania i uszkodzenia. Tego typu zabezpieczanie posadzek pozwala wydobyć ich naturalny blask, wpływając na atrakcyjny i estetyczny wygląd podłogi. Dodatkowo dzięki krystalizacji posadzek zwiększają się ich właściwości antypoślizgowe, pozwalając na bezpieczne przemieszczanie się i zniwelowanie ryzyka poślizgu, co może spowodować poważny uszczerbek na zdrowiu. Krystalizacja posadzek jest przeznaczona do podłóg z marmuru, trawertynu, lastriko, betonu oraz konglomeratu.
Lakierowanie posadzki
Stosowane jest ono do podłóg wykonanych z różnego rodzaju drewna. Naniesienie kilku warstw specjalnego lakieru na posadzkę zabezpiecza ją przed zarysowaniem, uszkodzeniami mechanicznymi i chemicznymi. Lakier na posadzkach zapobiega także wnikaniu wilgoci, która, jak wiadomo, wyjątkowo niekorzystnie wpływa na drewno. Lakierowana podłoga zyskuje elegancki wygląd, który na pewno zostanie utrzymany na dłużej. W zależności od zastosowanego wykończenia, czyli matu, półmatu bądź połysku, posadzka może mieć również zwiększone właściwości antypoślizgowe, co oczywiście wpływa na bezpieczeństwo jej użytkowania.
Olejowanie posadzki
W przypadku podłogi drewnianej warto również rozważyć olejowanie posadzki. Dzięki nałożeniu kilku warstw oleju, drewno staje się odporne na uszkodzenia, promieniowanie UV, szarzenie, a równocześnie nie przyciąga kurzu. Olejowanie podłogi wydobywa jej naturalny kolor i usłojenie desek, zarazem pozwalając na ich oddychanie. Metoda ta jest szczególnie polecana do okładzin z twardych gatunków drewna, ułożonych na ogrzewaniu podłogowym. Dzięki zastosowaniu tej opcji, można przywrócić drewnianej podłodze dawny blask.
Woskowanie posadzki
Polega ono na nałożeniu warstwy wosku, który tworzy wierzchnią powłokę. Chroni przed wnikaniem zanieczyszczeń, działa antystatycznie, nadaje połysk, zapobiega wnikaniu wody, jednocześnie pozwala też podłodze regulować swój mikroklimat. Woskowanie posadzki wykonywane jest głównie na powierzchniach drewnianych.
Hydrofobizacja posadzki
Ma na celu zabezpieczenie posadzki przed wilgocią i niepożądanymi skutkami jej oddziaływania. Chroni ona przed pojawieniem się grzybów i pleśni, a także korozją oraz degradacją struktury betonu, cegły i kamienia. Hydrofobizacja posadzek ułatwia również utrzymanie porowatych podłóg w czystości. Dzięki odpychaniu cieczy, odpowiednio zaimpregnowana hydrofobizowana powierzchnia przez wiele lat pozostaje w dobrej kondycji i estetycznym wyglądzie. Dbanie o posadzkę pozwala nie tylko zwiększyć jej walory estetyczne, ale również zaoszczędzić pieniądze oraz poprawić bezpieczeństwo, co jest nieocenioną zaletą zastosowania jednego z powyższych rozwiązań.

Dlaczego warto?

Zabezpieczanie posadzek pozwala ochronić je przed zniszczeniem i niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Przedłuża ich trwałość, ułatwia bieżącą pielęgnację, a dodatkowo nadaje estetyczny wygląd. Spośród najczęściej stosowanych metod impregnowania poziomych płaszczyzn, należy wymienić polimeryzację posadzek, krystalizację, lakierowanie, olejowanie, woskowanie oraz hydrofobizację. Wykonanie powłoki ochronnej przez naszą firmę, wyspecjalizowaną w tym rodzaju usług, jest gwarancją uzyskania trwałego i skutecznego zabezpieczenia podłogi.
zabezpieczanie posadzek

Dlaczego ProCleaner?

Mniej roboczogodzin = ten sam efekt

Wielu naszych klientów jest zaskoczonych, że mniejszymi siłami i w znacznie krótszym czasie potrafimy wypracować te same lub lepsze efekty sprzątania, niż podwykonawcy, którzy wykonywali tę usługę wcześniej. Efektywność to nasza misja. W codziennej pracy udowadniamy, że usługi sprzątania można i powinno się optymalizować.

Redukujemy koszty

Zarządzanie kosztami to dla nas priorytet. Nie tylko bacznie obserwujemy naszą wydajność, ale także analizujemy wykorzystane przez nas zasoby – np. wodę, energię czy środki czystości. Wykorzystujemy tylko profesjonalny, energooszczędny sprzęt oraz efektywne środki czystości – w tym te ekologiczne i hipoalergiczne, aby dbać nie tylko o środowisko, ale i o Twój portfel.

Zatrudniamy – uczciwie i rzetelnie

Jakie są najczęstsze problemy, z którymi spotykają się klienci decydujący się na usługi sprzątające? Brak odpowiedniego przeszkolenia personelu, niska wydajność, problemy z obłożeniem czy zastępstwami – to niestety praktycznie codzienność wielu firm. Nasza recepta to godne warunki zatrudnienia, regularne szkolenia, benefity i premie dla naszego zespołu. Dbamy o naszych pracowników i dzięki temu problemy z rotacją są u nas zauważalnie mniejsze – a to przekłada się również na zadowolenie klientów z naszych usług.
Sprzedaż i wynajem maszyn

Nie wystarczy płyn i gąbka

Jeśli mówimy o profesjonalnym, efektywnym sprzątaniu, nie myślimy o nim w kategoriach czynności, która jest wykonywana w naszych prywatnych domach. Bez specjalistycznych szkoleń, wysokiej jakości sprzętu i odpowiednich środków, usługa sprzątania staje się mniej wydajna, a w efekcie – droższa. Dlatego nasz technolog dobiera najlepsze produkty do sprzątania, regularnie szkolimy nasz zespół, a nasi koordynatorzy jakości są zawsze do dyspozycji. Ścierka do kurzu i mop? To nie u nas.

Wypełnij formularz lub zadzwoń po wycenę

logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)