Sprzątanie hal magazynowych

Obiekty magazynowe charakteryzują się dużą rotacją pakunków oraz intensywnym kursowaniem wózków. Zachowanie czystości w tego rodzaju pomieszczeniach jest wymagające, także ze względu na wielopoziomowe regały, do których dostęp mają najczęściej tylko podnośniki. Przestrzeganie indywidualnego planu higieny magazynu jest podstawą utrzymania zdrowego i bezpiecznego środowiska w obiekcie. ProCleaner, jako profesjonalna firma sprzątająca, zajmuje się porządkowaniem magazynów. Świadczymy usługi o najwyższym standardzie dzięki wyszkolonym pracownikom, nowoczesnemu sprzętowi oraz fachowej chemii wielu cenionych marek. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dlatego też możliwe jest elastyczne dopasowanie oferty.
Nasz serwis sprzątający zajmuje się:
 • halami produkcyjnymi:
  • czyszczeniem linii produkcyjnych
  • zachowaniem czystości podłóg: zamiatanie, odkurzanie, mycie
  • usuwaniem plam po płynach, śladów po oponach itd.
  • myciem okien i przeszkleń
  • myciem dodatkowego wyposażenia hali
  • opróżnianiem koszy na śmieci
 • pomieszczeniami socjalnymi
 • sanitariatami

Kompleksowe sprzątanie hal magazynowych Wrocław i okolice

Nasza firma świadczy kompleksowe, najwyższej jakości usługi porządkowe. Oferujemy sprzątanie hal magazynowych Wrocław – jako siedziba przedsiębiorstwa – jest głównym obszarem naszego działania, jednak bez problemu dojeżdżamy również do klientów z okolicznych miejscowości i dalszych obszarów województwa, a nawet całej Polski. Dysponujemy nowoczesnym, specjalistycznym zapleczem maszynowym oraz sprawdzoną i wykwalifikowaną kadrą. Nasze wieloletnie doświadczenie i umiejętności pozwalają nam na sprawną i profesjonalną realizację dowolnego zlecenia. W pracy stosujemy jedynie znakomitej jakości środki chemiczne od renomowanych producentów, które poradzą sobie nawet z najtrwalszymi zabrudzeniami. Stosujemy wysokiej klasy maszyny szorująco-czyszczące o różnych wydajnościach i funkcjonalnościach. Nasi pracownicy są wyposażeni w odpowiedni strój i narzędzia. Posiadamy wszelkie niezbędne aktualne pozwolenia i certyfikaty, które są konieczne do m.in. prac wysokościowych. Działamy z dużą starannością i sumiennością, dokładając starań, aby usługa była wykonywana w sposób niezakłócający funkcjonowania Państwa przedsiębiorstwa.
Sprzątanie dużych powierzchni magazynowych wymaga sporego doświadczenia oraz odpowiednich środków chemicznych i specjalistycznego sprzętu. Do każdego zlecenia i Klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu elastycznie dopasowujemy ofertę do konkretnego zapotrzebowania. Zawsze dobieramy również personel oraz metodę działania najbardziej odpowiednią dla danego obiektu i zadania. Wykonujemy także zadania trudne i nietypowe, z którymi inne firmy nie są w stanie sobie poradzić.

Sprzątanie hal magazynowych Wrocław – zakres usług

Firma ProCleaner zajmuje się kompleksowym sprzątaniem hal magazynowych, a także pomieszczeń socjalnych i sanitariatów znajdujących się w obiekcie. Oferujemy również usługi przygotowania budynków pod względem czystości do odbiorów inwestorskich oraz audytów. Dbamy o skuteczne oczyszczenie całości obiektu magazynowego, bez względu na rodzaj prowadzonej w nim działalności czy typ przechowywanych towarów. W zakres naszych usług sprzątania hal magazynowych we Wrocławiu wchodzi m.in.:
 • efektywne czyszczenie podłóg, w tym przede wszystkim ich zamiatanie, odkurzanie profesjonalnymi urządzeniami o dużej mocy ssącej, a także mycie,
 • czyszczenie posadzek,
 • opróżnianie koszów na śmieci,
 • dokładne mycie okien i innego rodzaju przeszkleń,
 • czyszczenie sufitów, elementów oświetlenia i wentylacji,
 • mycie i czyszczenie dodatkowego wyposażenia hali,
 • inne czynności, dzięki którym wnętrza magazynów i hal odzyskują dawną świeżość i czystość.
Ponadto zapewniamy także usuwanie zanieczyszczeń ze sprzętu przeciwpożarowego i tablic informacyjnych, sprzątanie pod rampami, odkurzanie trudno dostępnych miejsc oraz innego typu prace porządkowe magazynu. W zależności od zapotrzebowania, wykonujemy również dodatkowe usługi, takie jak np. czyszczenie elewacji hali magazynowej, mycie i odkurzanie regałów wysokiego składu, a także impregnację lub naprawę posadzek betonowych. Gwarantujemy skuteczne usuwanie różnego rodzaju zanieczyszczeń z posadzek, m.in.:
 • zabrudzeń po płynach, smarach i olejach,
 • zużytych powłok polimerowych i inne warstw zabezpieczających,
 • śladów po kołach wózków widłowych i innych maszyn oraz po oponach samochodowych,
 • zabrudzeń powstałych w rezultacie codziennego użytkowania hali magazynowej.
Zapewniamy atrakcyjne, konkurencyjne ceny. Przedstawiamy wycenę opracowaną w oparciu o potrzeby danego przedsiębiorstwa i powierzchnię sprzątanego magazynu. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do nawiązania bezpośredniego kontaktu. Nasi specjaliści udzielą Państwu dodatkowych informacji, doradzą w wyborze odpowiednich usług i zaprezentują ich koszt. Powierzenie usług sprzątania profesjonalnej firmie porządkowej, zajmującej się na co dzień wykonywaniem tego rodzaju prac, to gwarancja efektywności oraz stworzenia bezpiecznych warunków dla pracowników, dzięki pozbyciu się zanieczyszczeń, roztoczy czy też – w razie potrzeby – naprawieniu uszkodzonej posadzki.
Darmowa konsultacja z wyceną

Uzupełnij formularz

PL
logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)