Hale Magazynowe i Centra dystrybucyjne

Sprzątanie powierzchni magazynowych i centrów produkcyjnych

Czyszczenie hal w całej Polsce

sprzątanie czyszczenie hal magazynowych
Czyszczenie hal magazynowych w ProCleaner to:
 • wysokiej klasy maszyny szorująco-czyszczące o różnych wydajnościach,
 • usługa o najwyższym standardzie dzięki wyszkolonym pracownikom, 
 • wyłącznie specjalistyczna chemia, z której korzystamy od lat, 
 • również przygotowania obiektów pod względem czystości do odbiorów inwestorskich oraz audytów,

 • Szukasz firmy z doświadczeniem w sprzątaniu hal magazynowych i centrów dystrybucyjnych? Wybierz ProCleaner do kompleksowego sprzątania zgodnego z normami sanitarnymi.

Utrzymanie czystości w obiektach magazynowych

Nasz serwis sprzątający zajmuje się:
 • kompleksowym utrzymaniem czystości powierzchni magazynowych
 • myciem posadzek przy użyciu specjalistycznych środków
 • usuwaniem plam po płynach, śladów po oponach itd.
 • myciem okien i przeszkleń
 • myciem dodatkowego wyposażenia hali
 • sprzątaniem doków załadunkowych
 • pomieszczeniami socjalnymi i sanitariatami

Ponadto zapewniamy także usuwanie zanieczyszczeń ze sprzętu przeciwpożarowego i tablic informacyjnych, sprzątanie pod rampami, odkurzanie trudno dostępnych miejsc oraz innego typu prace porządkowe dla powierzchni magazynowych. W zależności od zapotrzebowania wykonujemy również dodatkowe usługi, takie jak np. czyszczenie elewacji hali magazynowej, mycie i odkurzanie regałów wysokiego składu, mycie ścian, sufitów, oświetlenia, a także impregnację lub naprawę posadzek betonowych.

Gwarantujemy skuteczne usuwanie różnego rodzaju zanieczyszczeń z posadzek, m.in.: zabrudzeń po płynach, smarach i olejach, zużytych powłok polimerowych i innych warstw zabezpieczających, śladów po kołach wózków widłowych oraz po oponach samochodowych czy czyszczenie zabrudzeń powstałych w rezultacie codziennego użytkowania hali magazynowej.

sprzątanie czyszczenie hal produkcyjnych
Ta sama usługa, mniej roboczogodzin

Obiekty magazynowe i centra dystrybucyjne charakteryzują się dużą rotacją pakunków oraz intensywnym kursowaniem wózków. Zachowanie czystości w tego rodzaju pomieszczeniach jest wymagające, także ze względu na wielopoziomowe regały, do których dostęp mają najczęściej tylko podnośniki.

Przestrzeganie indywidualnego planu higieny magazynu jest podstawą utrzymania zdrowego i bezpiecznego środowiska w obiekcie. ProCleaner, jako profesjonalna firma sprzątająca, od lat zajmuje się sprzątaniem tego typu obiektów. Świadczymy usługi o najwyższym standardzie dzięki wyszkolonym pracownikom, nowoczesnemu sprzętowi oraz fachowej chemii od renomowanych producentów. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dlatego też możliwe jest elastyczne dopasowanie oferty.

Dysponujemy nowoczesnym, specjalistycznym zapleczem maszynowym oraz sprawdzoną i wykwalifikowaną kadrą. Nasze wieloletnie doświadczenie i umiejętności pozwalają nam na sprawną i profesjonalną realizację dowolnego zlecenia. W pracy stosujemy jedynie znakomitej jakości środki chemiczne, które poradzą sobie nawet z najtrwalszymi zabrudzeniami. Stosujemy wysokiej klasy maszyny szorująco-czyszczące oraz maszyny autonomiczne o różnych wydajnościach i funkcjonalnościach. 

Nasz personel jest wyposażony w odpowiedni strój i narzędzia. Posiadamy wszelkie niezbędne aktualne pozwolenia i certyfikaty, które są konieczne do m.in. prac wysokościowych. Działamy z dużą starannością i sumiennością, dokładając starań, aby usługa była wykonywana w sposób niezakłócający funkcjonowania Państwa przedsiębiorstwa.

Dlaczego ProCleaner?

Analizujemy i optymalizujemy czas realizacji usług

Optymalizacja usług sprzątających to nasz konik. To podejście nie tylko przynosi korzyści finansowe naszym klientom, ale również pozwala na lepsze wykorzystanie zasobów. Optymalizacja procesów jest dla nas kluczowa – oszczędzamy czas, wykonując tę samą usługę w mniejszej liczbie roboczogodzin. W ProCleaner wiemy, że czas to pieniądz – dlatego staramy się, aby każda minuta pracy naszych pracowników była jak najbardziej efektywna, jednocześnie nadal dostarczając przy tym usługi na najwyższym poziomie.

Pracujemy z misją

ProCleaner to firma z misją ekologiczną. Dbamy o naszą planetę na wiele sposobów, m.in sadząc drzewa i minimalizując zużycie paliw przez naszą flotę. Jednak nasze działania na rzecz środowiska nie kończą się w tym miejscu. Staramy się być ekologicznym partnerem dla naszych klientów. Dzięki optymalizacji procesów sprzątania pomagamy im oszczędzać zasoby, takie jak woda, energia i środki czystości. Wykorzystujemy energooszczędne urządzenia, ekologiczne środki czystości i innowacyjne metody sprzątania, które minimalizują nasz wpływ na środowisko.

Nasi pracownicy są naszym sukcesem

W ProCleaner dbamy o naszych pracowników, ponieważ wiemy, że to właśnie ich wkład jest kluczem do dostarczania usług najwyższej jakości. Tworzymy zespół, który wnosi nową jakość – zespół, na którym można polegać. Dbamy o to, aby nasi pracownicy mieli stabilne warunki pracy, uczciwe wynagrodzenie i możliwość rozwoju. W efekcie ProCleaner jest miejscem, gdzie ludzie są szanowani, a ich praca ma realny wpływ na sukces naszej firmy.
Obiekty handlowe

Jedna firma, wszystkie usługi związane ze sprzątaniem

ProCleaner to stabilna marka w branży usług sprzątających, dostarczająca kompleksowe rozwiązania dla Twojego komfortu. Nasza wielkość i zasięg pozwalają na świadczenie szerokiej gamy usług – od codziennego sprzątania, przez porządkowanie po remoncie, aż do odśnieżania dachów czy dbanie o tereny zewnętrzne. Dzięki nam Klienci mają możliwość skorzystania z całościowej obsługi, bez konieczności szukania wielu różnych dostawców. ProCleaner – nasze usługi to odpowiedź na Twoje potrzeby związane z utrzymaniem czystości.
Sprzątanie powierzchni magazynowych to coś, co Cię interesuje? Skontaktuj się z naszym zespołem.

Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę

logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)