Lokalizacje Bydgoszcz

Firma sprzątająca w Bydgoszczy. Imponujące efekty, dzięki zoptymalizowanym procesom
Firma sprzątająca – Bydgoszcz? W ofercie ProCleaner znajdziesz:
  • kompleksowe sprzątanie biur, zakładów i innych obiektów, 
  • kompleksową obsługę przez cały rok (tereny zielone, odśnieżanie dachów i dróg),
  • usługi specjalistyczne (sprzątanie suchym lodem, wodą demineralizowaną, ozonowanie),,
  • ofertę zarządzania odpadami w Twojej firmie,
  • mmożliwość wynajmu urządzeń (mamy własny park maszynowy).
Twoja firma ma siedzibę Bydgoszczy?
Spotkajmy się w biurze lub skontaktuj się z nami – telefonicznie lub przez formularz.

Usługi sprzątające Bydgoszcz – sprawdź pełną ofertę

sprzątanie pomieszczeń biurowych
Powierzchnie biurowe
sprzątanie magazynów
Hale magazynowe
Czyszczenie linii produkcyjnych
Hale produkcyjne
sprzątanie obiektów handlowych
Obiekty handlowe
sprzątanie obiektów kulturalno edukacyjnych
Obiekty kulturalne i edukacyjne
sprzątanie placówek medycznych
Jednostki służby zdrowia
Kompleksowe sprzątanie ProCleaner

Specjalistyczna firma sprzątająca w Bydgoszczy

Moglibyśmy godzinami opowiadać o naszych autorskich rozwiązaniach i procesach, o koordynowaniu jakości i o doświadczeniach z naszymi Klientami. Pracowaliśmy dla największych, a to, co robimy, wykonujemy kompleksowo i z zaangażowaniem. W codziennej pracy udowadniamy, że sprzątanie profesjonalne różni się od tego domowego niemal wszystkim – co, wbrew pozorom, nie jest oczywistością w naszej branży.

Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy firmą z doświadczeniem. Mamy wypracowane procesy, bogate portfolio Klientów, wyszkolony zespół i park maszynowy, który pozwala nam sprzątać kilka razy wydajniej, niż przy użyciu klasycznych metod. Dzięki wypracowanym rozwiązaniom możemy ograniczyć liczbę roboczogodzin potrzebnych do sprzątania nawet o 50% – a to dopiero początek naszych możliwości. Szukasz firmy, która rozumie biznes i stawia nie tylko na efektywność, ale i partnerskie relacje? Oferujemy coś więcej, niż tylko usługi sprzątające. Bydgoszcz, Grudziądz, Inowrocław, Piła to miejscowości, w których pracujemy, ale nie jesteśmy lokalną firmą – działamy w całej Polsce. Skontaktuj się z nami – dopasujemy naszą ofertę do Twoich oczekiwań.

Skomponuj swoją ofertę. Wybierz:
  • pożądaną częstotliwość prac,
  • zakres obowiązków,
  • godziny pracy naszych pracowników porządkowych,
  • godziny i dni oraz liczbę wizyt koordynatora,
  • rodzaje wykorzystywanych środków czystości (w tym ekologiczne, wegańskie).
Osiedla mieszkaniowe

Dlaczego właśnie ProCleaner?

Specjalizujemy się w optymalizacji

Nasz zespół to nie grupa przypadkowych osób, ale zespół wyszkolonych specjalistów. Dzięki zaawansowanemu parkowi maszynowemu, wydajnym środkom czystości i różnorodnym metodom sprzątania, jesteśmy w stanie dostarczyć najwyższej jakości usługi w najkrótszym możliwym czasie. Nasz koordynator stale monitoruje proces sprzątania, co pozwala nam optymalizować liczbę roboczogodzin i zredukować je – i to nawet o 50%. Wybierając ProCleaner, wybierasz partnera, który stawia na rozwój i optymalizację usług.

Ekologia to nasz konik

W ProCleaner jesteśmy dumni, że nasze działania sprzyjają ochronie środowiska. Dzięki zaawansowanym technikom, ekologicznym narzędziom i skutecznym środkom czystości, minimalizujemy zużycie wody, energii i detergentów. Sami również działamy proekologicznie: jesteśmy posiadaczami certyfikatu EcoVadis, a jako firma zasadziliśmy już 250 drzew! Możemy dostosować nasze usługi do Twoich wymagań – w tym również korzystać wyłącznie z ekologicznych produktów.

Stawiamy na zaangażowanie naszych pracowników

W ProCleaner dokładamy wszelkich starań, aby nasza firma była miejscem, gdzie dobrze się pracuje. Rozumiemy, że praca w branży sprzątania nie zawsze jest wymarzoną ścieżką kariery, dlatego robimy wszystko, aby była jak najbardziej satysfakcjonująca. Oferujemy uczciwe warunki zatrudnienia, intensywne szkolenia, realne perspektywy awansu oraz dostęp do najnowocześniejszych urządzeń, które ułatwiają najtrudniejsze zadania. Wszystko to sprawia, że praca u nas jest znacznie bardziej zadowalająca. Zaangażowanie naszych pracowników przekłada się na mniejszą liczbę zastępstw i przerw, co przynosi korzyści nie tylko nam, ale przede wszystkim naszym Klientom.
sprzątanie jednostek służby zdrowia

Dojrzałość dzięki inwestycjom

ProCleaner to firma, która idzie o krok dalej w świadczeniu usług sprzątających. Inwestujemy w nowoczesny sprzęt i techniki czyszczenia, a dzięki standardom, które wypracowaliśmy przez lata, jesteśmy w stanie kontrolować i weryfikować zadania naszych zespołów sprzątających. W ProCleaner znamy wartość dobrze zaprojektowanych procesów. I potrafimy takie budować, a następnie wykorzystywać je w naszej codziennej pracy.

Kompleksowo, oszczędnie, z naciskiem na ekologię?
Wybierz ProCleaner. Wypełnij nasz formularz i otrzymaj szybką wycenę:

logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)