Powierzchnie biurowe

Czyszczenie biurowców i powierzchni biurowych

Twoje biuro, Twoją wizytówką

sprzątanie biura
Sprzątanie powierzchnie biurowych w ProCleaner to:
 • zawsze indywidualny plan sprzątania dopasowany do Twoich potrzeb,
 • dbanie o powierzchnie oraz roślinność, 
 • ceny indywidualne, uzależnione od wielkości i specyfiki powierzchni,
 • zaangażowany zespół, który doskonale wie, co ma robić,
 • regularna kontrola jakości, która przynosi świetne efekty.
Wszystkie usługi w jednym miejscu. Wybierz ProCleaner do kompleksowego sprzątania powierzchni biurowych. Oszczędnie. Ekologicznie. Z doświadczeniem.

Utrzymanie czystości powierzchni biurowych

Sprzątanie powierzchni biurowych obejmuje:
 • czyszczenie i pielęgnację podłóg
 • odkurzanie wykładzin oraz tapicerek meblowych
 • mycie wyposażenia obiektu: mebli, sprzętu itd.
 • mycie okien, przeszkleń i drzwi
 • czyszczenie schodów ruchomych
 • mycie sanitariatów i przestrzeni wspólnych
 • pielęgnację kwiatów i zielonych ścian
To może Cię zainteresować:
 • wybierz własny program realizacji usług,
 • wskaż zakres pomieszczeń (windy, garaże itd.),
 • wybierz metody oraz środki czystości (wspólnie z naszym technologiem),
 • ustal harmonogram pracy koordynatora.
Sprzątanie biur firm i instytucji – na co warto zwrócić uwagę?

Jednym z podstawowych założeń funkcjonowania naszej firmy jest dopasowanie usług do oczekiwań klientów – tak, aby stały się one odzwierciedleniem ich potrzeb. Gwarantujemy dokładność i fachowość realizacji każdego zlecenia, nie stosujemy ogólników. Każde biuro jest inne i każde sprzątanie powierzchni biurowych również przebiega inaczej. Zakres prac w biurze jest zgrany z Twoimi potrzebami i wymaganiami w 100%, zapewniając sprawne wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Nie musisz się martwić o niedokładne spełnienie jego oczekiwań, co do sprzątania powierzchni biurowych. Jesteśmy elastyczni i dostosujemy częstotliwość oraz godziny realizacji usług do godzin pracy firmy, tak by sprzątanie nie destabilizowało prawidłowego funkcjonowania biura. Nasza usługa obejmuje sprzątanie całych kompleksów biurowych – bez względu na metraż.

Dlaczego ProCleaner?

Krótszy czas realizacji tej samej usługi

W ProCleaner dążymy do ciągłej optymalizacji jakości naszych usług sprzątających. Nie oznacza to dla nas jedynie doskonałego wyniku końcowego – ale również efektywnego wykorzystania czasu pracy. Właśnie ta efektywność sprawia, że możemy zaoferować te same usługi w krótszym czasie, bez jakiejkolwiek utraty jakości. Zazwyczaj, kiedy zaczynamy współpracę z nowym klientem, jednym z pierwszych kroków, które podejmujemy, jest analiza i optymalizacja. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie szybko zidentyfikować obszary, które mogą być poprawione, co przekłada się na krótszy czas realizacji usług.

Możemy razem zadbać o planetę

ProCleaner to firma, która stawia na ekologię i zrównoważony rozwój. Działamy aktywnie, aby zminimalizować nasz ślad ekologiczny – m.in. sadzimy drzewa, a także stale pracujemy nad redukcją zużycia paliw przez naszą flotę samochodową. To jednak nie wszystko. Jako partner, wspieramy naszych klientów w realizacji ich celów związanych z ochroną środowiska. Poprzez optymalizację procesów sprzątania, pomagamy oszczędzać zasoby – takie jak woda, energia czy środki czystości. Ponadto nasza praca opiera się na energooszczędnych maszynach, ekologicznych środkach czystości i nowoczesnych metodach sprzątania. Zdajemy sobie sprawę, że każda, nawet najmniejsza zmiana, ma duże znaczenie dla ochrony naszej planety.

Tworzymy zespół, który tworzy różnicę

W ProCleaner wiemy, że siła każdego przedsiębiorstwa tkwi w jego pracownikach. W przeciwieństwie do wielu firm w branży sprzątającej, zdecydowanie stawiamy na dobro naszych pracowników, co wpływa na jakość usług, które świadczymy. Rozumiemy, że niezadowolenie i niestabilność zespołu mogą prowadzić do problemów z zastępstwami i obniżenia standardów sprzątania. Dlatego tworzymy warunki, które sprawiają, że nasi pracownicy czują się docenieni i angażują się w swoją pracę.

Kompleksowe sprzątanie ProCleaner

Postaw na stabilną markę


Jako ProCleaner, jesteśmy stabilną marką na rynku usług sprzątających, która swoim klientom gwarantuje kompleksowość obsługi. Nasza duża skala działania pozwala na oferowanie szerokiego wachlarza usług – od codziennego utrzymania czystości, przez sprzątanie po remoncie, aż do odśnieżania dachów i pielęgnacji terenów zewnętrznych. Nasza wszechstronność to wygoda dla klientów, którzy mogą polegać na jednym, sprawdzonym dostawcy. ProCleaner to zaufany partner dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z utrzymaniem czystości.
Czterech pracowników, dwudziestu, trzystu? Pracujemy dla firm i instytucji bez względu na wielkość, w całym kraju. Chętnie zrobimy to i dla Ciebie.

Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę

logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)