Outsourcing personelu

ProCleaner proponuje swoim kontrahentom kompleksowe usługi wraz z profesjonalnym outsourcingiem kompetentnych pracowników, zatrudnionych na podstawie kryteriów narzuconych przez klienta. Outsourcingową umowę klient podpisuje z ProCleanerem, który zobowiązany jest prawnie z zatrudnionymi osobami. Ułatwia to kontrahentom organizację pracy na obiektach, ponieważ nie muszą martwić się czasem potrzebnym do zatrudnienia pracownika z kwalifikacjami a także zaprzątania sobie biura jednostkowymi umowami.

Rekrutacje w ProCleaner przeprowadzają osoby z umiejętnościami psychologicznymi, które skutecznie łączą doświadczenie rekruterskie z wiedzą z wielu branż. Zatrudniamy pracowników na stanowiska każdego szczebla, m.in. pracowników fizycznych, specjalistów oraz kierowników, dbając o odpowiednie kompetencje zawodowe, osobowościowe i społeczne.

Etapy outsourcingu personelu:
  1. Określenie profilu stanowiska i idealnego pracownika
  2. Poszukiwanie odpowiednich kandydatów
  3. Procesy kwalifikacyjne i selekcja kandydatów
  4. Wybór kandydata dokonany przez naszych specjalistów lub przez klienta
  5. Zatrudnienie przez nas kandydata pracującego u kontrahenta
  6. Kontakt z klientem i pracownikiem podczas trwania umów.
Wynajem pracowników zwiększa możliwości kadrowe dla właścicieli przedsiębiorstw. Jako przedsiębiorcy nie zawsze mają Państwo możliwość oraz czas na przeprowadzenie jednostkowego procesu kwalifikacyjnego, a zapotrzebowanie na dane stanowisko może pojawić się tylko przejściowo. Znakomitym rozwiązaniem jest leasing pracowniczy, który oferujemy w ramach szerokiej działalności ProCleaner. Z dbałością o najwyższą jakość współpracy, nasza doświadczona kadra, złożona z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, kompleksowo przeprowadzi dla Państwa procedurę outsourcingową, by Państwa firma funkcjonowała bezproblemowo. Outsourcing personelu to sposób na usprawnienie działalności każdej firmy niezależnie od jej rozmiaru.

Jak działamy, czyli leasing pracowniczy krok po kroku

W przypadku wyrażenia chęci skorzystania z wynajmu pracowników ProCleaner zweryfikuje, w jakiej branży oraz na jakie stanowisko konieczne będzie zatrudnienie w oparciu o wynajem pracowników. Umowę outsourcingową podpiszą Państwo z nami, a wszystkimi formalnościami zajmiemy się osobiście, oszczędzając Państwa bezcenny czas. Gwarantujemy, że na wymaganym stanowisku w firmie klienta, pojawi się odpowiedni pracownik, zatrudniony na podstawie kryteriów przedstawionych przy podpisywaniu umowy. Zawsze zaczynamy od określenia profilu stanowiska oraz potencjalnego kandydata, który doskonale wpisze się w wymagane kompetencje na dane stanowisko. Następnie rozpoczniemy poszukiwanie odpowiedniej osoby, która wypełni lukę w zatrudnieniu. Kolejnym etapem będzie procedura rekrutacyjna. ProCleaner zajmie się rekrutacją i selekcją kandydatów, a wyboru odpowiedniej osoby dokonają nasi doświadczeni specjaliści z zakresu HR, którzy specjalizują się w procesach rekrutacyjnych. Outsourcing pracowników zakłada, że na życzenie klienta, decyzję o przyjęciu kandydata może podjąć on osobiście.

Dla jakich branży przeprowadzamy outsourcing pracowników?

Wynajem pracowników na podstawie umowy z ProCleaner to pewność, że na stanowisko zostanie wybrana odpowiednia osoba. Specjaliści z ProCleaner mogą stać się rekruterami dla pracowników z wielu branż, począwszy od pracowników produkcyjnych lub innych pracowników fizycznych, na specjalistach, kierownikach i managerach kończąc. W ProCleaner mamy świadomość tego, że na danym stanowisku istotne są przede wszystkim doświadczenie i ugruntowana wiedza, jednak w procesie kwalifikacyjnym dla leasingu pracowniczego bierzemy pod uwagę również inne umiejętności i predyspozycje potencjalnych pracowników. Łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność współpracy lub tworzenia pozytywnej atmosfery, budowanie zespołu zaangażowanych osób, poparte wcześniejszymi osiągnięciami, sprawiają, że zajmując się outsourcingiem pracowników wiemy, jak ważne są umiejętności miękkie, czyli tzw. soft skills. Społeczne i psychologiczne aspekty zajmowanego stanowiska pełnią istotną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu całego przedsiębiorstwa, dlatego kładziemy nacisk na dobór osoby, której uwarunkowania psycho-społeczne odpowiadają stanowisku, na które prowadzimy rekrutacje oraz wynajem pracowników. Outsourcing personelu jest znakomitym rozwiązaniem, sprawdzającym się coraz częściej w wielu branżach, najczęściej takich, w których zapotrzebowanie na pracowników jest zmienne. Starając się sprostać Państwa wymaganiom, dostarczamy najlepszych pracowników, którzy rzetelnie wykonują zadania. Działamy kompleksowo, terminowo oraz zgodnie z ustalonymi w umowie zasadami, dzięki czemu mają Państwo pewność, że każdy pracownik z naszego outsourcingu będzie spełniał nawet najbardziej wymagające kryteria w Państwa firmie.
Darmowa konsultacja z wyceną

Uzupełnij formularz

PL
logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)