Odśnieżanie dróg

Odśnieżanie dla firm – szybko i profesjonalnie w całej Polsce
Odśnieżanie dla firm w ProCleaner to:
  • usługa dla biurowców, zakładów produkcyjnych, centrów dystrybucyjnych, 
  • odśnieżanie dróg, parkingów oraz ciągów pieszych,
  • technologia oprysku bezpieczna dla środowiska – stosowana w obszarach Natura 2000
  • w 100% przeszkolony zespół i specjalistyczne urządzenia,
  • kilkanaście lat doświadczenia i bezpieczeństwo gwarantowane przez ubezpieczenie OC na 3 mln euro.
Zbliża się sezon zimowy? Odśnieżanie parkingów, ciągów komunikacyjnych i innych terenów firmowych to usługa, której szukasz?

Wybierz ProCleaner na swojego partnera.

Dla kogo?

sprzątanie magazynów
Hale magazynowe
sprzątanie hoteli
Hotele
sprzątanie placówek medycznych
Jednostki służby zdrowia
sprzątanie obiektów handlowych
Obiekty handlowe
sprzątanie obiektów kulturalno edukacyjnych
Obiekty kulturalne i edukacyjne
sprzątanie obiektów sportowo rekreacyjnych
Obiekty sportowo-rekreacyjne
odsniezanie

Odśnieżanie dla firm – co możemy zaproponować w ramach tej usługi?

ProCleaner świadczy swoje usługi przez okrągły rok, również zimową porą, na bieżąco dostosowując się do zmieniającej się za oknem aury. Zimowe sprzątanie terenów zewnętrznych dla firm to nie tylko odśnieżanie dachów, ale i parkingów, dróg, chodników czy centrów dystrybucyjnych. Jeśli potrzebujesz wsparcia profesjonalnej firmy odśnieżającej, dysponującej sprzętem i przeszkolonym zespołem, który samodzielnie, na bieżąco będzie reagować, wysyłając do Ciebie ekipę profesjonalistów – wybierz ProCleaner do tego zadania. W okresie zimowym odśnieżanie parkingów i chodników staje się kluczowym zadaniem dla zapewnienia bezpiecznej i sprawnej komunikacji w firmie. Zaspy śnieżne i oblodzenie stanowią poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa. Odśnieżanie ciągów komunikacyjnych na terenie zakładów zapewnia możliwość swobodnego poruszania się zarówno pieszych, jak i kierowców. Regularne usuwanie śniegu i lodu minimalizuje ryzyko wypadków, upadków i kolizji, zapewniając bezpieczeństwo.
W ProCleaner realizujemy kompleksowe usługi usuwania pokrywy śnieżnej – obok odśnieżania dróg, możemy zaproponować również odśnieżanie dachów oraz odśnieżanie fotowoltaiki.

Dlaczego ProCleaner?

Zoptymalizowana praca = ponadprzeciętne wyniki

ProCleaner z dumą kieruje się wartością, jaką jest efektywność. Posiadamy doświadczony zespół, nowoczesny sprzęt i sprawdzone metody, które umożliwiają nam wykonywanie usług nie tylko perfekcyjnie, ale i w odpowiednim czasie, co przekłada się na budżet. Zdajemy sobie sprawę, że w naszej branży często dochodzi do niewłaściwego wykorzystania czasu pracy. Warto wybrać podwykonawcę, który profesjonalnie podchodzi do optymalizacji i właściwych procesów.

Czystość i higiena w duchu ochrony środowiska

Ochrona środowiska jest dla nas ważna. Nie tylko dbamy, aby wykonywane przez nas usługi, jak najmniej szkodziły środowisku, ale i bacznie przyglądamy się zasobom, które wykorzystujemy codziennie w swojej pracy. Systematycznie wdrażamy rozwiązania, które ograniczają zużycie paliwa, wody, energii i środków czystości – tak, aby wykonywana przez nas praca była maksymalnie oszczędna.

Stawiamy na personel

Jednym z naszych największych atutów jest zaangażowany zespół. Rozumiemy wyzwania, które niesie nasza branża, takie jak niewystarczające szkolenie personelu, wysoka rotacja pracowników i niska wydajność. W ProCleaner, nasz personel nie tylko przechodzi certyfikowane szkolenia, ale także jest zatrudniany na uczciwych warunkach, co przekłada się na większą satysfakcję z pracy – dla nas wszystkich.
Zakres Sprzątanie ProCleaner Wrocław

Optymalizacja jako klucz do satysfakcji klienta

Nasza siła tkwi w procesach, które wypracowaliśmy przez kilkanaście lat pracy w branży. Wiemy, jakiej wielkości zespołu potrzebujesz, żeby zamówione przez Ciebie usługi sprzątania były wydajne, ale nie przeszacowane. Wiemy, jaki sprzęt sprawdza się najlepiej i jak często powinien być na obiekcie koordynator, żebyś odczuł efekty jego pracy. Dla naszych klientów nie tylko wykonujemy usługi sprzątające – przede wszystkim optymalizujemy koszty sprzątania. I to jest nasza supermoc.

Wypełnij formularz i zamów usługę odśnieżania

logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)