Odśnieżanie dachów

Odśnieżanie dachów – bezpiecznie i profesjonalnie w całej Polsce
Odśnieżanie dachów w ProCleaner to:
  • usługa wykonywana przy pomocy metody mechanicznej lub chemicznej, w zależności od potrzeb i preferencji,
  • podnośniki oraz wyposażenie alpinistyczne do trudnodostępnych miejsc, 
  • stały monitoring stanu pokrywy śnieżnej, 
  • w 100% przeszkolony zespół i bezpieczeństwo dla wszystkich osób, maszyn i urządzeń,
  • bezpieczna dla środowiska technologia oprysku (stosowana m.in:. w obszarach Natura 2000).
Zbliża się sezon zimowy? Nie czekaj.

Zamów kompleksowe odśnieżanie dachów w ProCleaner.

Dla kogo?

sprzątanie magazynów
Hale magazynowe
sprzątanie hoteli
Hotele
sprzątanie placówek medycznych
Jednostki służby zdrowia
sprzątanie obiektów handlowych
Obiekty handlowe
sprzątanie obiektów kulturalno edukacyjnych
Obiekty kulturalne i edukacyjne
sprzątanie obiektów sportowo rekreacyjnych
Obiekty sportowo-rekreacyjne
odśnieżanie dachów i terenów zewnętrznych

Co możemy zaproponować w ramach tej usługi?

ProCleaner oferuje wszechstronny serwis przez cały rok, dostosowując się do zmieniającej się za oknem aury. Zimowe sprzątanie terenów zewnętrznych to w głównej mierze odśnieżanie dachów, chodników, dróg, parkingów. Używamy do tego celu metody mechanicznej, lub chemicznej, w zależności od potrzeb i preferencji, wspomagając się przy tym specjalistycznym sprzętem i odpowiednimi preparatami do pozbycia się śniegu z uzgodnionych punktów oraz powierzchni. Samodzielnie monitorujemy stan dachów oraz pokrywy śnieżnej dzięki systemowi czujników, co pozwala na szybką reakcję w razie zmiany aury.

Obok odśnieżania dachów (cennik na zapytanie), możemy zaproponować jeszcze odśnieżanie fotowoltaiki.

Odśnieżanie dachów – cennik

Wycena odśnieżania dachów jest zawsze indywidualna i uzależniona przede wszystkim od powierzchni oraz innych czynników, takich jak metoda odśnieżania, liczba pracowników potrzebnych do wykonania zadania czy np. potrzeba wykorzystania pracy alpinistów, którzy od pewnej wysokości są niezbędni do odśnieżania dachów. Cennik nie jest więc stały, ale wystarczy, że podasz nam kilka szczegółów w formularzu, a nasz zespół przedstawi Ci pełną ofertę.

Dlaczego ProCleaner?

Optymalizujemy czas naszej pracy – na Twoją korzyść

Sprzątanie sprzątaniu nierówne. Usługa, którą wykonujemy, jest często bagatelizowana, traktowana po macoszemu – współpraca z nami udowadnia, że pomiędzy jakością usług sprzątania można zauważyć sporą przepaść. Korzystamy z zaawansowanych technologii, specjalistycznych środków i wyszkolonego zespołu, żeby osiągać wyniki, które są niedostępne dla innych. Optymalizujemy nasze usługi i wiemy, jak zwiększać ich jakość.

Ekologicznie, oszczędnie i wydajnie

Jednym z naszych koników jest optymalizacja kosztów sprzątania. Bacznie monitorujemy nie tylko naszą wydajność – która jest już chyba naszą wizytówką, ale i dbamy o odpowiednie wykorzystanie zasobów, takich jak woda, energia czy detergenty. Zawsze stawiamy na profesjonalizm, energooszczędność i skuteczność – zarówno w zakresie sprzętu, jak i wybieranych przez nas środków czystości.

Dbamy o naszych pracowników

Siłą naszej firmy jest zaangażowany, bardzo dobrze wyszkolony zespół. Znamy wyzwania, które stoją przed naszą branżą. Problemy, takie jak niewystarczające szkolenie pracowników, duża rotacja i niska wydajność dotykają nie tylko firmy z naszego segmentu, ale i ich klientów, którzy otrzymują usługi poniżej swoich oczekiwań. W ProCleaner nie oszczędzamy na naszych pracownikach, oferując im uczciwe warunki zatrudnienia, premie i benefity, dzięki którym te popularne oraz potencjalne problemy nie dotyczą nas w takim samym stopniu, jak innych.
Obiekty handlowe

Park maszynowy i autorskie rozwiązania

Jesteśmy firmą, która świadczy swoje usługi w całej Polsce. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i zespołem koordynatorów, którzy codziennie, w całym kraju, dbają o jakość naszych usług. Wybierając ProCleaner, wybierasz sprawdzonego partnera, którego procesy dojrzewały kilkanaście lat – dopracowane w każdym calu i wsparte wyszkolonym zespołem oraz specjalistycznym sprzętem, stanowią usługę, po której możesz wiele oczekiwać.

Odśnieżanie dachów - cennik prześlemy do Ciebie po uzgodnieniu wszystkich szczegółów. Napisz, zadzwoń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)