O nas - ProCleaner

Nie jesteśmy rodzinną firmą, ani korporacją. Łączymy zalety jednych i drugich!

Potwierdzona jakość

Oprócz certyfikatów jakości i środowiska ISO posiadamy certyfikację ECOVADIS

Odpowiedzialność za środowisko

Korzystając z naszych usług przyczyniasz się do poprawy środowiska.

Gramy zespołowo

A naszych pracowników zatrudniamy uczciwie i odpowiedzialnie.

Nowoczesne wyposażenie

Dbamy o nowoczesny sprzęt. To ułatwia nam pracę!

Kompleksowo wspieramy Twój biznes

Obszary naszej działalności

Powiedzmy to sobie wprost: usługi sprzątania często są niedoceniane. To usługa, którą z reguły wybiera się po macoszemu i idzie, gdzie najtaniej, a także pierwsza, na której tnie się koszty. Jeśli dodamy do tego wyobrażenie, że sprzątać każdy może, wychodzi nam gotowy przepis na branżę, w której rządzi bylejakość. W ProCleaner działamy na własnych zasadach. Nie jesteśmy lokalną firmą, ale i nie gigantem – zatrudniamy 1500 osób w całej Polsce, stawiając przede wszystkim na uczciwość: zatrudnienia, oferty i jakości naszej pracy. Umiejętnie łączymy światowe standardy z personalnym, osobistym kontaktem. Jesteśmy przekonani, że ani zaangażowanego zespołu, ani świetnych wyników nie da się zrobić najniższym kosztem – i pracujemy z klientami, którzy myślą podobnie.  
Jesteśmy stąd

Wybierając ProCleaner

Wybierasz markę, która sprzątania nie traktuje po macoszemu. To usługa, jak każda inna – wymaga nowoczesnych technologii, autorskich rozwiązań i przemyślanych procesów, aby była wykonywana na czas i w oczekiwanej jakości, a do tego nie odstawała od trendów na rynku i w biznesie. Optymalizacja i rozwój naszych usług to coś, do czego przywiązujemy ogromną wagę.

Stawiasz na polską firmę, która podchodzi odpowiedzialnie i uczciwie do biznesu, ludzi i środowiska. Nasze usługi nie są najtańsze na rynku – nie mogą takie być, jeśli chcemy dobrze wynagradzać naszych pracowników, a do tego korzystać z wydajnego sprzętu i środków, które nie szkodzą środowisku. Pracujemy i zatrudniamy, nie rezygnując z uczciwości wobec naszych klientów i pracowników.

Decydujesz się na partnera, który rozumie Twoje potrzeby i branżę, w której działasz. Takiego, który podpowie najlepsze rozwiązania – z naciskiem na uzyskanie oczekiwanych efektów, a nie na wzrost własnej sprzedaży. Od wsparcia w codziennym funkcjonowaniu firmy, przez partnerskie kontrole jakości, aż po karty charakterystyki na wszystkich udostępnianych przez nas środkach – jesteśmy partnerem, który na każdym kroku dba o Twój biznes. I nie pozostawia po sobie smug 😉

Odpowiedzialni społecznie

Wspieramy inicjatywy

Mamy w zwyczaju pomagać tym, którzy potrzebują wsparcia. Wybierając nas pomagasz w inicjatywach takich jak:

Blog procleaner

Nie przegap naszych newsów

0 +
Pracowników
0 +
Lat na rynku
0 %
Polska Firma

Zobacz nasze certyfikaty:

HG ISO 9001_2015
HG ISO 14001_2015
HG ISO 45001_2018
EcoVadis Procleaner certyfikat
Daj nam znać

Czego potrzebujesz?

Potrzebujesz wyceny? Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)