Obsługa wózków widłowych

Firma ProCleaner świadczy usługi wynajmu wózków widłowych wraz z wykwalifikowanymi do tego pracownikami. Nasi operatorzy wózków widłowych są kompetentni i rzetelni, a ich umiejętności poparte są kwalifikacjami i kursami. Dysponujemy osobami z dyplomami do obsługi urządzeń w kategoriach: WJO I, WJO II, WJO III. Nie ma konieczności wynajmowania sprzętu razem z operatorami, ale świadczenie kompleksowych usług przez naszą firmę zapewnia zmniejszenie biurokracji oraz obniża koszty opłacenia pracowników dostarczając od razu wykwalifikowanych pracowników.

Działając na rynku od 12 lat mamy ogromne doświadczenie w outsourcingu personelu, w szczególności fachowców. Mamy mocno rozwinięty dział rekrutacji, który ułatwia naszym klientom w funkcjonowaniu firmy, poszukując pracowników o określonym przez kontrahenta profilu. Nie tylko zatrudniamy, ale i szkolimy oraz wciąż podnosimy kompetencje naszego personelu, który oprócz wszechstronnych umiejętności cechuje się sumiennością oraz odpowiedzialnością.

Zapewniając kompleksowość usług, nasza firma oferuje Państwu wynajem wózków widłowych, które doskonale sprawdzają się w wielu przedsiębiorstwach. Jeżeli w Państwa firmie niezbędny jest wózek widłowy, to warto zapoznać się z ofertą ProCleaner, która obejmuje wynajem wózków widłowych oraz usługę wynajmu wózków widłowych wraz z osobą uprawnioną do jego obsługi. Aby nasze usługi były w pełni profesjonalne i rzetelne, nieustannie rozwijamy nasze umiejętności, doszkalamy się oraz inwestujemy w nowoczesne technologie. Dzięki tym atrybutom zarówno nasz sprzęt, jak i jego operatorzy są gwarancją solidności, terminowości, a także bezpieczeństwa. Jest to niezwykle ważne przy operowaniu wózkiem widłowym, aby kierowca był odpowiednio przeszkolony, doświadczony i bezpiecznie operował wózkiem, a ProCleaner zapewnia najlepszych specjalistów w branży.

Wynajem wózków widłowych – którą opcję wybrać?

Aby zapewnić Państwu komfort przy wyborze odpowiedniej usługi, przygotowaliśmy dla Państwa dwie opcje. Pierwszą z nich jest wynajem tylko wózków widłowych. Znakomitej jakości maszyny, będące w nienagannym stanie technicznym, mogą wspomóc Państwa działalność w zakresie przeładunku towarów, prac magazynowych lub wielu innych zadaniach logistycznych, wymagających transportu urządzeniem mechanicznym na niewielkim obszarze. Drugą opcją jest wynajem wózka widłowego wraz z operatorem. Wybierając tą opcję, nie muszą się Państwo martwić o odpowiednie przeszkolenie pracownika, gdyż o wszystkie formalności i kwestie bezpieczeństwa zadbamy my. Nasi pracownicy posiadają uprawnienia WJO I, WJO II oraz WJO III, pozwalające im obsługiwać wózki widłowe różnego rodzaju, a także bezcenne doświadczenie w pracy, przejawiające się rzetelnością i profesjonalizmem w wykonywaniu każdego zleconego zadania. Zaangażowanie oraz sumienność naszych pracowników gwarantują najwyższy poziom usług, natomiast wysoka kultura osobista wpłynie na jakość pracy i atmosferę w zespole. Nie ma konieczności korzystania z wynajmu wózków wraz z obsługą przez naszego pracownika. Można dokonać wynajmu wózka widłowego bez korzystania z usług operatora. Należy jednak pamiętać wówczas o tym, że obsługa wózków widłowych wymaga uprawnień, które powinien posiadać operator.

Wynajem wózków widłowych – dlaczego my?

Wśród zróżnicowanej oferty wynajmu wózków widłowych świadczymy dla Państwa kompleksowe usługi wraz z pomocą pracownika. Rozwijając działalność, w ciągu 12 lat zdążyliśmy poznać oczekiwania wielu klientów, które zawsze realizujemy zgodnie z założeniami. Wszystkie usługi świadczymy terminowo, bez zbędnej zwłoki, która może wpłynąć na organizację pracy naszych klientów. Zawsze staramy się wykonywać pracę z osobistym zaangażowaniem, którego efekty są widoczne już na pierwszy rzut oka. Maszyny, które oferujemy do wynajęcia, posiadają pełną dokumentację, niezbędne przeglądy techniczne oraz niezawodnie sprawdzają się nawet podczas wymagającej pracy. Korzystając z oferty naszej firmy, mogą Państwo wybrać kilka dogodnych usług, dobierając je lub łącząc dowolnie. Korzystne ceny i najwyższa jakość obsługi sprawiają, że nasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku. Dodać należy, że zadania, których podejmujemy się zarówno przy wynajmie wózków widłowych, jak i przy wszystkich innych usługach wykonujemy tak, jakby były realizowane dla nas samych. Naszą misją jest, aby nasi pracownicy mieli satysfakcje z wykonywanej pracy oraz czerpali z niej przyjemność, dzięki czemu klient może przekonać się na własne oczy o jakości świadczonych przez nas usług. Niezależnie którą z opcji Państwo wybiorą, otrzymają Państwo sprzęt najwyższej jakości, który spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa i posiada wszelkie niezbędne dokumenty i aktualne przeglądy. Nasi pracownicy nieustannie doskonalą się w obsłudze wózków widłowych i nieustannie zdobywają uprawnienia na kolejne typy wózków widłowych. Wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo na obiektach naszych klientów przy minimum formalności.
Darmowa konsultacja z wyceną

Uzupełnij formularz

logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)