Kompleksowe zarządzanie odpadami

Zarządzanie odpadami z troską o środowisko – pomagamy w recyklingu firmom z całej Polski
Zarządzanie odpadami w przedsiębiorstwie z ProCleaner to:
 • kompleksowa usługa zarządzania i wsparcia w przepływie odpadów,
 • zakres i częstotliwość dobierane do potrzeb,
 • wspieranie recyklingu w Twojej firmie, 
 • stała opieka koordynatora jakości, który czuwa nad realizacją powierzonych zadań.
Zarządzanie odpadami obejmuje:
 • dostarczenie koszy i pojemników,
 • opróżnianie koszy ze wszystkich stanowisk pracowniczych,
 • przenoszenie odpadów do kontenera.

Jesteście lub chcecie być firmą odpowiedzialną ekologicznie?
Pomożemy Wam w realizacji tej misji!

Dla kogo?

sprzątanie magazynów
Hale magazynowe
sprzątanie hoteli
Hotele
sprzątanie placówek medycznych
Jednostki służby zdrowia
sprzątanie obiektów handlowych
Obiekty handlowe
sprzątanie obiektów kulturalno edukacyjnych
Obiekty kulturalne i edukacyjne
sprzątanie obiektów sportowo rekreacyjnych
Obiekty sportowo-rekreacyjne
przepływ odpadów

Zarządzanie odpadami w przedsiębiorstwie – to może być łatwe!

W ProCleaner oferujemy kompleksową obsługę z zakresu zarządzania gospodarką odpadów. Dostarczamy kosze i pojemniki, do których pracownicy naszych Klientów wyrzucają odpady. Opróżniamy też wszystkie kosze, pozostawiając je czyste i puste, a następnie dyskretnie przenosimy odpady do kontenera. Wszystko po to, by nasi kontrahenci zawsze czuli się komfortowo i mogli pracować w czystych, przyjemnych warunkach. Korzystając z usługi przepływu odpadów, pozwalasz swoim pracownikom skupić się na wyznaczonych zadaniach w czystym środowisku pracy, a do tego możesz prowadzić firmę, która troszczy się o naturę.

Zarządzanie odpadami w firmie produkcyjnej – oferujemy specjalistyczne usługi dostosowane do Twoich potrzeb

Zarządzanie odpadami w firmie produkcyjnej, nie jest tym samym, co zarządzanie odpadami w przedsiębiorstwie z innych sektorów. Jesteśmy świadomi wyzwań, jakie są związane z produkcją odpadów w różnych sektorach. Wybierając naszą firmę nie musisz zaprzątać sobie głowy dodatkowymi problemami.

Oferta jest zawsze elastyczna. Wybierz:

 • pożądaną częstotliwość wywozu,
 • zakres obowiązków,
 • godziny pracy pracowników porządkowych,
 • godziny wizyt koordynatora.
odbiór odpadów

Dlaczego ProCleaner?

Wiemy, jak optymalizować czas naszej pracy

Wielu naszych klientów jest zdumionych, że możemy osiągnąć takie same lub lepsze rezultaty sprzątania z mniejszą ilością sił i w znacznie krótszym czasie, niż podwykonawcy, którzy świadczyli dla nich te usługi wcześniej. Efektywność to nasza misja. Przez wiele lat współpracy z firmami z setek branż opracowaliśmy procesy, które pozwalają nam osiągać doskonałe wyniki.

Wybierz sprzątanie z naciskiem na środowisko

W ProCleaner, ochrona środowiska to nie tylko pusty slogan. Dążymy do minimalizacji naszego wpływu na środowisko poprzez świadome zarządzanie zasobami, które wykorzystujemy na co dzień. Wprowadzamy systematycznie innowacje, które pomagają nam ograniczyć zużycie paliwa, wody, energii i środków czystości, co przekłada się na bardziej efektywne i ekologiczne świadczenie usług.

Zaangażowany zespół – to przede wszystkim

Nasza siła tkwi w zespole. Każdy jego członek wykorzystuje swoją wiedzę i umiejętności, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zawsze staramy się przekraczać oczekiwania naszych klientów, dostarczając usługi, które nie tylko spełniają, ale przewyższają standardy branżowe. Nasza pasja do tego, co robimy, oraz nasze zaangażowanie w ciągłe doskonalenie, sprawiają, że jesteśmy liderem w branży usług sprzątających. Wybierając ProCleaner, wybierasz jakość, profesjonalizm i doskonałe wyniki.
zarządzanie odpadami

Jesteśmy dumni z naszych procesów

Jako doświadczona firma sprzątająca, z pełnym przekonaniem twierdzimy, że klucz do sukcesu leży w doskonałości procesów. Przez ostatnie kilkanaście lat nieustannie poświęcaliśmy czas, energię i zasoby na ulepszanie i optymalizację naszych procedur sprzątania. Ciężka praca i zaangażowanie przekładają się na wysokie standardy, które oferujemy naszym klientom. Każdy krok, który podejmujemy, od planowania do wykonania, jest starannie przemyślany i zoptymalizowany, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Pozwala nam to nie tylko osiągać doskonałe wyniki, ale także skutecznie reagować na wszelkiego rodzaju wyzwania. Z dumą patrzymy na naszą długą, ale zarazem owocną pracę nad doskonaleniem procesów, wiedząc, że pozwala nam to oferować naszym klientom usługi sprzątania najwyższej jakości.

Wypełnij formularz i zacznij dbać o środowisko - łatwo, wygodnie i skutecznie

logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)