Jednostki służby zdrowia

Profesjonalne sprzątanie placówek służby zdrowia

Indywidualny plan higieny do każdego budynku

sprzątanie jednostek służby zdrowia
Utrzymanie czystości w placówkach służby zdrowia w ProCleaner to:
 • zgodne z normami procedury postępowania przy utrzymaniu czystości i dezynfekcji w obiektach medycznych,
 • sprzątanie przychodni, szpitali, gabinetów (prywatnych i NFZ),
 • sterylne warunki we wszystkich 4 strefach sanitarnych,
 • kilkunastoletnie doświadczenie w sprzątaniu obiektów tego typu.

Szukasz firmy z doświadczeniem w sprzątaniu szpitali, przychodni, gabinetów? Wybierz ProCleaner do kompleksowego sprzątania zgodnego z normami sanitarnymi.

Utrzymanie czystości w obiektach medycznych

Co możesz otrzymać w ramach tej usługi?
 • zamiatanie, mycie i pielęgnacja podłóg, schodów, wind
 • odkurzanie i pranie dywanów, wykładzin, chodników, tapicerek meblowych
 • czyszczenie śluz wejściowych i podjazdów
 • mycie okien oraz przeszkleń
 • czyszczenie lamperii, balustrad
 • mycie wyposażenia
 • sprzątanie terenów zewnętrznych: utwardzonych i zielonych
 • odśnieżanie.
To może Cię zainteresować:
 • wybierz własny program realizacji usług,
 • własny zakres sprzątanych pomieszczeń,
 • wybierz metody oraz środki czystości (wspólnie z naszym technologiem),
 • ustal harmonogram pracy koordynatora.
obiekty-medyczne
Utrzymanie czystości w placówkach służby zdrowia – na co warto zwrócić uwagę?

Firma ProCleaner stosuje procedury oraz instrukcje postępowania przy utrzymaniu czystości i dezynfekcji w obiektach medycznych, dzięki czemu gwarantuje wysoki standard swoich usług. Normy BHP to podstawa przy wykonywaniu naszych serwisów. Podczas sprzątania w jednostkach służby zdrowia opracowujemy dokładny plan higieny, który jest dostosowywany do specyfiki obiektu.

Nasze usługi świadczymy zarówno w prywatnych, jak i państwowych jednostkach służby zdrowia. Sprzątamy w szpitalach, klinikach, przychodniach, poradniach. Dbamy nie tylko o powierzchnie i tereny wokół, ale także o wyposażenie gabinetów i sal. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich pacjentów oraz podopiecznych jednostek służby zdrowia dyrektorzy oraz osoby odpowiedzialne za placówki muszą zadbać o to, by wszystkie obiekty były czyste. Jakiekolwiek niedopatrzenia sanitarne w realiach placówek leczniczych są niedopuszczalne. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, firma ProCleaner oferuje kompleksową usługę sprzątania gabinetów, szpitali, przychodni, poradni oraz klinik.

Dbamy o wszystkie 4 strefy sanitarne

 
1.
Strefa czystości ciągłej
2.
Strefa czystości higienicznej
3.
Strefa czystości zmiennej
4. 
Strefa ciągłego skażenia

Dlaczego ProCleaner?

Analizujemy i optymalizujemy czas realizacji usług

ProCleaner to firma, która rozumie wartość czasu – zarówno swojego, jak i klienta. Dlatego skupiamy się na optymalizacji jakości naszych usług sprzątających, co pozwala nam na skrócenie czasu realizacji zadań, bez wpływu na ich jakość. Kiedy rozpoczynamy współpracę z nowym klientem, naszym priorytetem jest przeprowadzenie analizy i optymalizacji procesów sprzątania. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zidentyfikować i usprawnić kluczowe obszary, co z kolei przekłada się na skrócenie czasu wykonania usług.

Działamy. Eko(logicznie)!

ProCleaner to więcej niż firma sprzątająca – to organizacja zdecydowanie angażująca się w działania proekologiczne. Nasza dbałość o środowisko naturalne przejawia się w wielu aspektach naszej działalności. Aktywnie sadzimy drzewa i dążymy do zminimalizowania zużycia paliw przez naszą flotę.Jednak nasza troska o Ziemię nie kończy się na naszych własnych działaniach. Jako zaufany partner, wspieramy naszych klientów w realizacji ich celów ekologicznych. Zastosowanie energooszczędnych maszyn, ekologicznych środków czystości i innowacyjnych technik sprzątania pomaga nam zdecydowanie zmniejszyć zużycie zasobów naszych klientów. Ta troska nie pomija usługi, jaką jest sprzątanie szpitali czy innych placówek służby zdrowia.

Wybierz firmę, która dba o pracowników

W ProCleaner, naszym priorytetem jest dobro pracowników. W branży, gdzie problemy z zastępstwami i jakością usług są powszechne, stawiamy na stabilność i zadowolenie zespołu. Wiemy, że to wpływa na wysoką jakość usług, które oferujemy. Dbanie o naszych pracowników przekłada się na to, że udało nam się stworzyć zaangażowany zespół i firmę, w której możemy na sobie polegać – co doceniają również nasi klienci.
obiekty-medyczne

Jesteśmy partnerem na lata

W ProCleaner, jesteśmy nie tylko dużą i stabilną firmą, ale przede wszystkim partnerem na lata. Nasza kompleksowość to nie tylko szeroki zakres usług – ale także gwarancja, że wybierając nas, decydujesz się na długofalową współpracę. Dzięki temu naszym Klientom oszczędzamy czas na poszukiwanie odpowiednich dostawców i umożliwiamy skupienie się na tym, co dla nich najważniejsze. Wybór ProCleaner to wybór zaufanego partnera na lata.
Utrzymanie czystości w placówkach służby zdrowia to jedna z flagowych usług w ProCleaner.

Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę

logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)