Jednostki służby zdrowia

Firma ProCleaner stosuje procedury oraz instrukcje postępowania przy utrzymaniu czystości i dezynfekcji w obiektach medycznych, dzięki czemu gwarantuje wysoki standard swoich usług.
Normy BHP to podstawa przy wykonywaniu naszych serwisów. Podczas sprzątania w jednostkach służby zdrowia  opracowujemy dokładny plan higieny który jest dostosowywany do specyfiki obiektu.
Sprzątamy wszystkie strefy sanitarne:
  • strefy czystości ciągłej
  • strefy czystości higienicznej
  • strefy czystości zmiennej
  • strefy ciągłego skażenia.
Nasze usługi świadczymy zarówno w prywatnych, jak i państwowych jednostkach służby zdrowia. Sprzątamy w szpitalach, klinikach, przychodniach, poradniach, a nawet sanatoriach. Dbamy nie tylko o pomieszczenie i teren wokół, ale także o wyposażenie gabinetów i sal.
W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich pacjentów oraz podopiecznych jednostek służby zdrowia dyrektorzy oraz osoby odpowiedzialne za placówki muszą zadbać o to, by wszystkie obiekty były czyste. Jakiekolwiek niedopatrzenia sanitarne w realiach placówek leczniczych są niedopuszczalne. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, firma ProCleaner oferuje kompleksową usługę sprzątania szpitali, przychodni, poradni, klinik oraz sanatoriów.

Sprzątanie przychodni, szpitali i klinik

Wykwalifikowana oraz doświadczona kadra firmy ProCleaner stosuje procedury oraz instrukcje postępowania przy utrzymaniu czystości oraz dezynfekcji. Podczas sprzątania szpitali i przychodni wysoka jakość świadczonych usług sprawia, że obiekty są sterylnie czyste i bezpieczne dla pacjentów oraz personelu. Sprzątamy wszystkie strefy sanitarne i dbamy o ich właściwy wygląd i wyposażenie. Skupiamy się na normach BHP i opracowujemy indywidualne plany higieniczne, dostosowane do specyfiki oraz wymogów konkretnego obiektu. Nasze usługi świadczymy w placówkach państwowych oraz prywatnych – sprzątamy kliniki, szpitale, poradnie i przychodnie. Dbamy o wszystkie pomieszczenia oraz tereny wokół budynku.

Sprzątanie sanatorium

Do spektrum usług firmy ProCleaner należy również sprzątanie sanatoriów. Osoby wyjeżdżające do tego typu obiektów sanitarnych pragną wypocząć, zregenerować swoje siły oraz wyleczyć dokuczliwe schorzenia. Aby było to możliwe, niezbędne jest stworzenie odpowiednich warunków. Ważne, by sanatorium było sterylnym miejscem, w którym każdy podopieczny może cieszyć się bezpieczeństwem oraz komfortem pobytu. W tym celu firma ProCleaner sprzątając sanatoria świadczy rzetelne usługi, będące gwarancją czystości oraz prozdrowotnych warunków. Nasi pracownicy wykorzystują wyłącznie certyfikowane środki czystości, które są bezpieczne dla ludzi i nie zawierają szkodliwych substancji.

Sprzęt jednostek służby zdrowia

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich podopiecznych jednostek służby zdrowia firma ProCleaner specjalizuje się w usługach sprzątających wszystkich stref sanitarnych. Wprowadza sterylne warunki oraz dba o zachowanie wszystkich niezbędnych norm i procedur. Zajmuje się także wyposażeniem gabinetów oraz sal. Dezynfekujemy sprzęt jednostek służby zdrowia i troszczymy się o to, by pacjentom na salach niczego nie brakowało.
Sprzątane przez firmę ProCleaner strefy sanitarne:
  • strefy czystości ciągłej
  • strefy czystości higienicznej
  • strefy czystości zmiennej
  • strefy ciągłego skażenia

Plan dostosowany do obiektu

Biorąc pod uwagę specyfikę różnorodnych obiektów specjaliści z firmy ProCleaner dostosowują indywidualny plan higieny do każdego budynku. Dzięki temu osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo pracy mają pewność, że każde pomieszczenie jest odpowiednio wyczyszczone i zdezynfekowane. Sprzątamy szpitale, przychodnie, kliniki, poradnie i sanatoria. Świadczymy usługi najwyższej jakości, wyposażamy sale i gabinety, troszczymy się o bezpieczeństwo i zachowanie wysokich standardów jakości. Wszystko dla komfortu, higieny, zdrowia i stworzenia warunków, dzięki którym wszystkie schorzenia pacjentów będą mogły być wyleczone.
Darmowa konsultacja z wyceną

Uzupełnij formularz

logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)

Jesteś naszym Klientem? Zaloguj się tutaj.