Maty wejściowe

Serwis mat wejściowych – czyścimy i wynajmujemy maty w całej Polsce
Co oferujemy w ramach tej usługi? :
 • dostarczanie mat, 
 • wymiana zanieczyszczonej maty na czystą,
 • czyszczenie zabrudzonej maty,
 • kontrola jakości wypranej maty,
 • powtarzanie procesu wymiany, czyszczenia i kontroli,
 • wynajem mat wejściowych,
 • dzierżawa mat wejściowych
Nasze usługi w obrębie mat wejściowych to: 
 • serwis mat wejściowych (dostarczanie, wymiana, czyszczenie) 
 • wynajem/dzierżawa mat wejściowych,
 • usługa pojedyncza lub jeden z elementów kompleksowej opieki, 
 • projektowanie indywidualnych mat z logo

Interesuje Cię serwis lub wynajem mat wejściowych? Skontaktuj się z nami. Działamy w całym kraju! 

Dla kogo?

sprzątanie magazynów
Powierzchnie biurowe
sprzątanie hoteli
Hotele
sprzątanie placówek medycznych
Jednostki służby zdrowia
sprzątanie obiektów handlowych
Obiekty handlowe
sprzątanie obiektów kulturalno edukacyjnych
Obiekty kulturalne i edukacyjne
sprzątanie obiektów sportowo rekreacyjnych
Obiekty sportowo-rekreacyjne
Sprzedaż i wynajem maszyn

Jak wygląda ta usługa?

Nasza firma zajmuje się kompleksowym czyszczeniem, sprzątaniem oraz konserwacją budynków od wewnątrz i od zewnątrz. Serwis mat wejściowych jest zatem kolejną usługą, którą oferujemy naszym klientom. Posługując się profesjonalnymi narzędziami, urządzeniami oraz efektywnymi środkami czystości, nasz personel zadba o to, żeby te newralgiczne, stale zabrudzane elementy systematycznie powracały do właściwego stanu. Ponadto czyszczenie wykonywane przez pracowników ProCleaner podlega regularnemu nadzorowi, co zapewnia najwyższy standard usług. Wykonane z innowacyjnych mikrowłókien, maty wejściowe zatrzymują na swojej powierzchni wszelkie zabrudzenia, takie jak wodę, błoto czy kurz i liście. Nowoczesne technologie polepszają ich wchłanialność, dzięki czemu znacznie szybciej schną. Specjalnie zaprojektowany bieżnik na spodzie zwiększa przyczepność mat, tak ważną szczególnie na wilgotnym podłożu. Wejście do budynku firmy, urzędu lub innej instytucji musi stanowić wizytówkę tego miejsca. Niezwykle ważne jest więc to, żeby zadbać o jego czystość i zrobić dobre pierwsze wrażenie. Czysta i estetyczna mata umieszczona przed każdymi drzwiami wejściowymi nie tylko tworzy element wizerunku instytucji znajdującej się w danym miejscu, ale posiada przede wszystkim funkcje praktyczne. Oprócz wydatnej pomocy w utrzymywaniu czystości wnętrz na bieżąco, ułatwia też znacznie regularne sprzątanie wszystkich powierzchni. Dlatego mata wejściowa to element nieodzowny i warto o nim pamiętać.

Wynajem mat wejściowych

ProCleaner jest także dostawcą najwyższej jakości mat wejściowych. Profesjonaliści sprawdzają dokładnie jakiego rodzaju maty są potrzebne do konkretnego obiektu oraz jakie powinny mieć one parametry. Następnie dostarczamy odpowiednie maty pod same drzwi – nie tylko na początku, ale również zawsze, kiedy tylko potrzebna jest ich wymiana na nowe, wskutek zużycia lub ewentualnego zniszczenia. To właśnie takie usługi jak systematyczne dostarczanie mat wejściowych oraz ich wymiana – oprócz regularnego sprzątania – zapewniają odbiorcom usługi firmy ProCleaner prawdziwy komfort i bezpieczeństwo. Dzięki naszej obsłudze wejście do budynku stanie się wizytówką firmy, której efektu nie będzie psuć nieestetyczny brud. Wasze zadowolenie z usług to nasza satysfakcja!

Nasza oferta jest zawsze elastyczna. Wybierz:

 • serwis mat lub ich wynajem/dzierżawę
 • zakres wykonywanych prac (zakup i dostarczenie mat, serwis, pranie),
 • częstotliwość wymiany mat
Sprzedaż i wynajem maszyn

Dlaczego ProCleaner?

Roboczogodziny dopasowane do rzeczywistych potrzeb

Efektywność to nasza dewiza. Dzięki naszemu wyszkolonemu zespołowi, profesjonalnemu sprzętowi i optymalnym metodom, wykonujemy usługi sprzątania profesjonalnie, szybko i skutecznie. Wiemy, że w naszej branży problemem jest zawyżanie czasu i liczby pracowników, którzy mogą wykonać daną usługę. Pokazujemy, że możliwa jest optymalizacja usług sprzątania.

Optymalizujemy koszty – również w Twojej firmie

Kontrola kosztów to dla nas priorytet. Analizujemy naszą efektywność, ale także zasoby, które wykorzystujemy – wodę, energię czy środki czystości. Korzystamy wyłącznie z energooszczędnego sprzętu, cenimy sprzątanie na sucho, a do tego stosujemy wyłącznie efektywne detergenty, w tym ekologiczne.

Zatrudniamy uczciwie

Zaangażowanie naszego zespołu to nasz prawdziwy atut. Siłą ProCleaner są ludzie, co w branży, w której niedostateczne szkolenia personelu i duża rotacja pracowników są prawdziwą plagą, jest naszym silnym atutem. Inwestujemy nie tylko w szkolenia dla pracowników, ale i w budowanie zaangażowania zespołu, zatrudniając personel na dobrych warunkach, oferując również stabilne zatrudnienie, benefity i premie. Jeśli to ważne również dla Ciebie – wybierz ProCleaner.
dostarczanie i serwis mat

Przemyślane procesy = mniejsze koszty

Nasze autorskie, wypracowane przez kilkanaście lat rozwiązania gwarantują najwyższą jakość. Często przypominamy naszym klientom, że profesjonalne sprzątanie to nie jest to samo, co sprzątanie w domu. Bez specjalistycznych szkoleń, wysokiej jakości sprzętu i odpowiednich środków, usługa sprzątania jest mniej efektywna, a co za tym idzie – zwyczajnie droższa. Z tego względu nasz technolog wybiera środki do sprzątania, regularnie szkolimy nasz zespół, a nasz dedykowany koordynator jest zawsze do dyspozycji, dbając o wysoką jakość naszych usług.

Interesuje Cię serwis mat wejściowych? Szukasz partnera, a nie podwykonawcy? Skontaktuj się z nami! Uzupełnij formularz

logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)