Obiekty turystyczne

Sprzątanie obiektów turystycznych

Kompleksowe sprzątanie hoteli i apartamentów w całej Polsce

sprzątanie hoteli
Sprzątanie hoteli i innych obiektów turystycznych w ProCleaner to:
 • zapewnienie ciągłości zatrudnienia personelu,
 • specjalistyczna usługa bazująca na najlepszych środkach czystości i wyłącznie profesjonalnym sprzęcie,
 • kompleksowa obsługa (sprzątanie pokoi, czyszczenie basenów, placów zabaw, sprzątanie alpinistyczne, czyszczenie schodów ruchomych, pielęgnacja terenów zielonych itd.),
 • bieżąca opieka koordynatorów, którzy sprawdzają jakość wykonywanych prac na terenie całego obiektu,
 • usługi oferowane niemal w całym kraju, również w miejscowościach popularnych turystycznie.

Ekologicznie, wydajnie, bezobsługowo.
Poszukujesz podwykonawcy do sprzątania swojego obiektu?
Skontaktuj się z nami!

Utrzymanie czystości w obiektach turystycznych

Sprzątanie w hotelu. Co możesz mieć w ramach tej usługi?
 • mycie i pielęgnację podłóg
 • czyszczenie wykładzin, dywanów i tapicerki meblowej
 • wycieranie wyposażenia: m.in. mebli, lamp, luster, sprzętu
 • czyszczenie lamperii, balustrad
 • mycie okien i przeszkleń
 • mycie sanitariatów
 • sprzątanie sal konferencyjnych
 • czyszczenie schodów ruchomych
 • kompleksowe dbanie o tereny zielone oraz roślinność wewnątrz budynków,
 • sprzątanie powierzchni sportowo-rekreacyjnych.
obiekty-turystyczne-hotele
Postaw na firmę z kilkunastoletnim doświadczeniem

Usługa kompleksowego sprzątania hoteli to odpowiedź na wciąż poszerzające się oczekiwania przedsiębiorców oraz gości hotelowych co do standardów czystości. Skorzystanie z naszej oferty pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy, przy jednoczesnym podwyższeniu standardu obiektu. Ułatwiamy pracę na obiekcie poprzez świadczenie usług sprzątania od razu z pracownikami oraz maszynami, co pozwala również zaoszczędzić czas potrzebny na rekrutację czy wynajem. Nasz zespół pracuje na sprzętach oraz środkach czystości rekomendowanych marek oraz o najwyższych standardach, dobierając je do konkretnych powierzchni i materiałów. Zakres usług oraz częstotliwość ich wykonywania są ustalane indywidualnie z klientem, w zależności od potrzeb obiektu czy przewidzianego funduszu.

Oferowana przez nas kompleksowa usługa sprzątania hoteli pozwala podnieść standard czystości w obiekcie przy jednoczesnej oszczędności czasu oraz pieniędzy. Nasza propozycja jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, ponieważ oferujemy nie tylko pracowników do sprzątania pokoi hotelowych, ale też dedykowane maszyny i środki czystości. Dzięki temu nie musisz się martwić o przeprowadzenie rekrutacji, zatrudnienie odpowiedniej osoby oraz o zakup czy magazynowanie niezbędnego sprzętu.

Nasza oferta jest zawsze elastyczna. Wybierz:

 

1.
Własny program realizacji usług (np. wyłącznie sprzątanie w godzinach wieczornych).
2.
Zakres powierzchni, wchodzących w skład serwisu (również baseny, tereny zewnętrzne place zabaw czy inne obszary rekreacji itd.).
3.
Metody oraz środki czystości (wspólnie z naszym technologiem).
4. 
Harmonogram pracy koordynatora.

Dlaczego ProCleaner?

Mamy wszystko, czego potrzebujesz

ProCleaner to firma sprzątająca, która wyróżnia się na rynku dzięki połączeniu zaawansowanych technologii, specjalistycznych środków czystości i wysoko wykwalifikowanego personelu. Nasze usługi są skrojone na miarę potrzeb klienta, a zespoły sprzątające są wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia i narzędzia, które pozwalają na efektywne i dokładne sprzątanie. Wykorzystujemy specjalistyczne preparaty, które są bezpieczne dla ludzi i środowiska, a jednocześnie skutecznie radzą sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami. Nasz personel jest regularnie szkolony i aktualizuje swoje umiejętności, aby sprostać najwyższym standardom branży.

Tniemy Twoje koszty

Nie generujemy oszczędności kosztem jakości sprzętu, środków czystości czy wynagrodzenia dla naszych pracowników. Podejmowane przez nas działania skupiają się na szczegółowej analizie wydajności i odpowiedzialnym zarządzaniu zasobami, takimi jak woda, energia, paliwo i środki czystości. Dzięki zastosowaniu sprzętu o niskim zużyciu energii i skutecznych, ale zarazem detergentów, a także technik takich jak mycie na sucho, nie tylko dbamy o ochronę zasobów naturalnych, ale również dostarczamy usługi dostosowane do Twoich wymagań i możliwości finansowych.

Troszczymy się – nie tylko o klientów

Jesteśmy przekonani, że jakość pracy jest bezpośrednio związana z wiedzą i zaangażowaniem osoby, która ją wykonuje. Dlatego też zatrudniamy naszych pracowników na atrakcyjnych warunkach, oferując premie i benefity, a także zapewniając niezbędne szkolenia, aby nasi specjaliści mogli się rozwijać i czerpać satysfakcję z wykonywanej pracy. Jeśli Twoja firma ceni sobie troskę o personel i oczekuje tego samego od swoich kontrahentów – rozważ ProCleaner jako partnera, który dba nie tylko o jakość świadczonych usług, ale również o dobro swojego zespołu.
Czyszczenie Dywanów Wykładzin i Tapicerek

Przeskakujemy oczekiwania

Z dumą przekraczamy standardy branży sprzątającej. W codziennej pracy idziemy dalej, dostarczając usługi, które nie tylko spełniają, ale przewyższają oczekiwania naszych klientów. Zaskakujemy ich dbałością o szczegóły, takie jak dobór środków czystości przez technologa czy precyzyjne etykietowanie każdego preparatu – nawet najmniejszego pojemnika z płynem dezynfekującym. Cóż – zawsze uważaliśmy, że diabeł tkwi w szczegółach.
Chcesz otrzymać wycenę sprzątania pokoi hotelowych i innych terenów należących do obiektu? Masz kilka przestrzeni w różnych lokalizacjach? Skontaktuj się z nami.

Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę

logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)