Sprzątanie pobudowlane

Sprzątanie pobudowlane – realizujemy w całej Polsce
Sprzątanie pobudowlane w ProCleaner to:
 • kompleksowe doczyszczanie obiektów po remontach i pracach budowlanych,
 • czyszczenie specyficznego rodzaju zabrudzeń, wymagającego odpowiednich urządzeń,
 • nawet bardzo szybkie realizacje,
 • bezpieczeństwo gwarantowane przez dbałość o standardy BHP i polisę OC w wysokości 3 mln euro.
Sprzątanie pobudowlane obejmuje:
 • doczyszczenie posadzek,
 • mycie elewacji, stolarki okiennej, witryn, przeszkleń,
 • prace na wysokościach,
 • kompleksowe odkurzenie i odpylenie,
 • całościowe mycie obiektu i jego wyposażenia,
 • impregnację czyszczonych powierzchni,
 • usuwanie plam po farbach, klejach i innych zabrudzeniach.

Oszczędzaj na czasie i wynajmie sprzętu.
Możemy zacząć już od najbliższego poniedziałku.

Dla kogo?

sprzątanie magazynów
Hale magazynowe
sprzątanie hoteli
Hotele
sprzątanie placówek medycznych
Jednostki służby zdrowia
sprzątanie obiektów handlowych
Obiekty handlowe
sprzątanie obiektów kulturalno edukacyjnych
Obiekty kulturalne i edukacyjne
sprzątanie obiektów sportowo rekreacyjnych
Obiekty sportowo-rekreacyjne
sprzątanie pobudowlane

Sprzątanie pobudowlane i poremontowe wymaga wiedzy i doświadczenia

Uszkodzenie mechaniczne nawierzchni, niewłaściwe odpylanie pomieszczeń czy nieterminowe wykonywanie zlecenia ze względu na złe oszacowanie zasobów to popularne błędy w usłudze, jaką jest sprzątanie pobudowlane. W ProCleaner dysponujemy nowoczesnym parkiem maszyn, zespołem koordynatorów i specjalistów oraz niezbędnym know-how, żeby wykonać kompleksowe sprzątanie pobudowlane i poremontowe niemal w całej Polsce. Gwarantujemy terminową realizację, wysoki poziom jakości wykonywanych zleceń oraz pracę według opracowanych indywidualnie dla każdego klienta instrukcji wykonawczych. Sprzątanie pobudowlane wychodzi poza standard – ze względu na rodzaj zabrudzeń nie powinno być wykonywane samodzielnie. Doprowadzenie obiektu do stanu używalności po remoncie wymaga bowiem wiedzy i doświadczenia, które pozwala uniknąć kosztownych wpadek. Nasza oferta jest zawsze elastyczna. Wybierz:
 • oczekiwany czas realizacji usługi,
 • dodatkowe zabezpieczenie kafli i płytek, marmuru, lastryko, gresu czy innego kamienia,
 • pranie dywanów, wykładzin,
 • sprzątanie klatek schodowych,
 • sprzątanie terenów zewnętrznych (gruz, styropian, folie itd.).
 • Dlaczego ProCleaner?

  Oszczędność czasu

  Jesteśmy świadomi, że w biznesie, czas jest jednym z najcenniejszych zasobów. Nasza marka, skupiając się na wydajności, dostarcza usługi, które są owocem połączenia doświadczenia naszego zespołu, zaawansowanego sprzętu i sprawdzonych metod. Działamy efektywnie, co pozwala nam na oszczędzanie cennych roboczogodzin. Jest to możliwe dzięki wypracowanej optymalizacji usług sprzątania, co pozwala nam zapewnić najwyższą jakość przy najniższych możliwych kosztach.

  Oszczędność zasobów Twojej firmy

  Zasoby są dla nas bezcenne, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby je oszczędzać. Stosujemy precyzyjne analizy naszej efektywności i z rozwagą korzystamy z wody, energii, a także środków czystości. Wybieramy tylko profesjonalny, energooszczędny sprzęt i wydajne detergenty, w tym ekologiczne i hipoalergiczne. Nasze podejście do ochrony środowiska jest integralną częścią naszej filozofii biznesowej.

  Zespół z niezbędnym doświadczeniem

  Nasz zespół to nasz największy atut. Jesteśmy świadomi wyzwań, z jakimi mierzy się nasza branża, dlatego inwestujemy w szkolenia i godne warunki pracy. W ProCleaner dbamy o zadowolenie nie tylko naszych klientów, ale także pracowników. Wierzymy, że zadowolony pracownik to klucz do zadowolonego klienta.
  Zakres Sprzątanie ProCleaner Wrocław

  Rozwiązania wychodzące poza standard

  Wierzymy, że profesjonalne sprzątanie to coś więcej niż sprzątanie domowe. Dlatego oferujemy autorskie rozwiązania, które podnoszą jakość naszych usług. Regularne szkolenia, technolog dobierający środki do sprzątania i dedykowany koordynator jakości to tylko niektóre z nich. Nasze usługi są zaprojektowane tak, aby przekroczyć oczekiwania naszych klientów i dostarczyć im wartości, które przekraczają koszt usługi.

  Cena ustalana jest indywidualnie w zależności od Twoich oczekiwań i stanu wyjściowego. Wypełnij formularz i poznaj naszą propozycję.

  logo procleaner

  Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)