Sprzątanie pobudowlane

Obiekty nowo wybudowane, czy remontowane, wymagają zasadniczego sprzątania, do którego niezbędne są: specjalistyczne maszyny, środki chemiczne, a także kompetencje. Wszystkie te narzędzia posiada ProCleaner, który fachowo zajmuje się przywracaniem czystości. Dbamy o dobrą prezencję obiektów klienta, kompleksowo i starannie wykonując serwis. Nasi wykwalifikowani pracownicy używają maszyn oraz środków czyszczących najwyższej klasy. Metody sprzątania ustalamy indywidualnie, dostosowując je do specyfiki obiektu. Połączenie wiedzy oraz specjalistycznego sprzętu zapewnia klientowi gwarancję wysokiej jakości usług.
Sprzątanie pobudowlane i poremontowe obejmuje:
 • uporządkowanie materiałów budowlanych
 • kompleksowe odkurzenie i odpylenie
 • całościowe mycie obiektu i jego wyposażenia
 • dezynfekcję
 • usuwanie plam po farbach, klejach i innych zabrudzeniach.

Kompleksowe sprzątanie pobudowlane Wrocław i okolice

Nasza firma oferuje profesjonalne i kompleksowe sprzątanie pobudowlane Wrocław jest siedzibą, jednak świadczymy usługi nie tylko na terenie stolicy Dolnego Śląska, ale również okolicznych miejscowości i całego województwa. W przypadku większych zleceń, z powodzeniem możemy dojechać w dowolne inne miejsce w Polsce. Ofertę kierujemy zarówno do spółdzielni mieszkaniowych, firm zarządzających obiektami użyteczności publicznej i innych przedsiębiorstw, jak i do indywidualnych klientów, właścicieli mieszkań, domów, apartamentów i pozostałych obiektów. Zapewniamy skuteczne usługi porządkowe dla biur, zakładów medycznych, hal produkcyjnych, sklepów czy hoteli. Gwarantujemy terminową realizację oraz zapewnienie wysokiego poziomu jakości wykonywanych zleceń. Ekipa wyznaczona przez nas do sprzątania jest zawsze odpowiednio przeszkolona. Pracuje według kart higieny i instrukcji wykonawczych opracowywanych każdorazowo dla danego klienta.

Sprzątanie pobudowlane Wrocław – zakres usług

Podstawowy zakres usług sprzątania pobudowlanego we Wrocławiu obejmuje m.in.:
 • doczyszczanie zewnętrznej elewacji obiektu,
 • kompleksowe czyszczenie posadzek i podłóg dowolnego rodzaju,
 • impregnację posadzek (m.in. akrylowanie, zabezpieczenie kamienia, gresu itp.),
 • gruntowne mycie okien oraz innych powierzchni szklanych, włącznie z usuwaniem farb i innego typu materiałów,
 • czyszczenie parapetów,
 • profesjonalne odkurzanie specjalistycznym odkurzaczem, w tym przede wszystkim usuwanie nagromadzonego pyłu poremontowego lub pobudowlanego,
 • czyszczenie armatury sanitarnej i łazienek,
 • likwidację resztek lakierów, klejów, farb, zaprawy oraz innych pozostałości materiałów budowlanych,
 • uprzątnięcie i wyniesienie gruzu, śmieci i resztek po wykonanych pracach,
 • doczyszczanie balustrad i schodów,
 • uprzątnięcie terenu wokół budynku,
 • innego typu czynności oraz usługi porządkowe, indywidualnie ustalane z klientem.
Zapewniamy skuteczne doprowadzenie obiektu świeżo wybudowanego lub po kompleksowym remoncie do stanu używalności. Proces ten nie jest standardowym sprzątaniem, które może wykonać każdy zarówno ze względu na rodzaj zabrudzeń (inny niż w przypadku zanieczyszczeń wynikłych z użytkowania codziennego), jak i z powodu konieczności stosowania profesjonalnych środków, maszyn i technologii myjących. Z tej przyczyny niewskazane jest zresztą samodzielne usuwanie zabrudzeń pobudowlanych. Nieumiejętne próby pozbycia się ich mogą doprowadzić do uszkodzenia, a nawet zniszczenia danej powierzchni. W pracy wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości, specjalistyczne środki chemiczne czyszczące, które zazwyczaj są niedostępne w powszechnej sprzedaży. Stosujemy sprawdzone produkty od renomowanych producentów. Pozwalają one na efektywne pozbycie się nawet bardzo trudnych zabrudzeń, a przy tym, prawidłowo zastosowane przez profesjonalistę, są w pełni bezpieczne dla czyszczonych powierzchni. Wykorzystywane przez naszą firmę środki chemiczne są zawsze użytkowane zgodnie z przeznaczeniem oraz terminami wskazanymi przez producentów, co pozwala w pełni wykorzystać możliwości każdego produktu. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który znacząco przyspiesza i poprawia jakość wykonywanych prac. Stosowane środki oraz urządzenia dobieramy zawsze indywidualnie do rodzaju wykonywanego zadania oraz stopnia zabrudzenia. Ponadto, w ramach usługi doczyszczania, możemy zaoferować również skuteczne zabezpieczanie kafli i płytek, marmuru, lastryko, gresu czy innego kamienia, a także pranie dywanów i wykładzin. Sprzątanie pobudowlane nie należy do łatwych zadań, jednakże zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zostało ono wykonane fachowo i przede wszystkim skutecznie. Usuwamy możliwie jak najwięcej brudu na sucho, aby zapobiegać jego wchłanianiu w wyniku zawilgocenia. Nasze wieloletnie doświadczenie, umiejętności oraz profesjonalna chemia i sprzęt czyszczący pozwalają uzyskać efekt w pełni zadowalający klienta. Zapewniamy ponadto korzystne, bardzo konkurencyjne ceny.
Darmowa konsultacja z wyceną

Uzupełnij formularz

PL
logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)