Obiekty sportowo-rekreacyjne

Sprzątanie obiektów sportowych i rekreacyjnych

Najlepszy wybór dla Twojego boiska, basenu czy placu zabaw

sprzątanie obiektów sportowych
Sprzątanie obiektów sportowych i rekreacyjnych w ProCleaner to:
 • duże doświadczenie w sprzątaniu obiektów różnego rodzaju w ramach sektora sportowo-rekreacyjnego,
 • tylko profesjonalne urządzenia i maszyny, które optymalizują proces sprzątania,
 • usługi porządkowe na różnych powierzchniach, np. na parkiecie, elastomerze, posadzce chlorokauczukowej, PCV, linoleum, kafelkach, sztucznej trawie oraz innych powierzchniach,
 • sprzątanie terenów wewnętrznych i zewnętrznych (zielonych), 
 • dedykowany koordynator i ubezpieczenie OC 3 mln euro,
Sprzątanie obiektów rekreacyjnych i sportowych? Skontaktuj się z nami!

Utrzymanie czystości w obiektach rekreacyjnych

Jakimi obiektami się zajmujemy?
 • boiskami
 • bieżniami
 • siłowniami
 • salami oraz klubami sportowymi
 • klubami fitness
 • basenami
 • kortami
 • polami golfowymi
 • placami i salami zabaw.
Nasza oferta jest zawsze elastyczna. Wybierz:
 • własny program realizacji usług,
 • zakres powierzchni, wchodzących w skład usługi (szatnie, trybuny itd.),
 • metody oraz środki czystości (wspólnie z naszym technologiem),
 • harmonogram pracy koordynatora.
Sprzątanie obiektów rekreacyjnych i sportowych – solidnie, zgodnie z normami w branży

W obiektach rekreacyjno-sportowych podstawą jest zachowanie higieny i czystości na terenie całego budynku i w jego otoczeniu. Firma sprzątająca ProCleaner profesjonalnie zajmuje się przywracaniem i utrzymywaniem czystości w obiektach, w których zbiorowo korzysta się z aktywności, obsługując wszystkie rodzaje tego typu obiektów. Dbamy o czystość kompleksowo – zarówno w samym obiekcie, jak i przynależnych do niego trybunach i zapleczach, a także powierzchni socjalnych i sanitarnych.

Sprzątanie obiektów sportowo-rekreacyjnych jest możliwe dzięki profesjonalnym urządzeniom oraz renomowanej chemii. Nasi pracownicy są przeszkoleni do pracy i zapewniają obsługę na najwyższym poziomie. Dzięki temu możemy zapewnić usługi porządkowe na różnych powierzchniach, np. na parkiecie, elastomerze, posadzce chlorokauczukowej, PCV, linoleum, kafelkach, sztucznej trawie oraz innych. Profesjonalna chemia, dobierana indywidualnie przez naszego technologa, dezynfekuje i zapewnia długotrwały porządek. Częstotliwość oraz zakres usług określamy z klientem indywidualnie.

 

Budynki sportowo-rekreacyjne wymagają utrzymania szczególnej czystości i higieny

Każdego dnia odwiedza je ogromna liczba klientów, dla których zdrowie i kondycja są niezwykle istotne. Schludny wygląd i nieskazitelnie czyste powierzchnie mają wpływ na kształtowanie wizerunku firmy, jej wiarygodność i popularność wśród użytkowników. W tej kwestii warto zaufać profesjonalnemu zespołowi ProCleaner, który oferuje szerokie spektrum usług sprzątania obiektów tego typu. Firma sprzątająca idzie z postępem i potrafi wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta, by zapewnić ład i porządek.

Obsługujemy wszystkie rodzaje obiektów. Szczególną wagę przykładamy do miejsc, z których w ciągu dnia korzysta duża liczba sportowców. Utrzymanie czystości jest jednym z najważniejszych obowiązków administratora obiektu. Sprzątanie siłowni zapewnia higienę i komfort użytkownikom. Aby każde dziecko mogło bezpiecznie spędzać czas na zabawie, bezwzględnie należy przeprowadzać porządkowanie sali zabaw. Szczególnie ważne jest sprzątanie basenów, które codziennie odwiedza wiele osób. Warto powierzyć to zadanie profesjonalnej firmie. Nasz zakres usług obejmuje odkurzanie, zamiatanie i mycie podłóg przy użyciu nowoczesnych urządzeń, usuwanie kurzu z wyposażenia sal, opróżnianie koszy na śmieci. Dbamy również o szklane powierzchnie stosując przy tym specjalistyczne środki. Zadbane powierzchnie to gwarancja dobrego samopoczucia użytkowników, którzy bez obaw o zdrowie mogą korzystać z udogodnień oferowanych przez obiekt.

Sprzątanie hoteli

Dlaczego ProCleaner?

Kompleksowe usługi niezależnie od branży

ProCleaner to synonim profesjonalizmu w branży sprzątającej. Wykorzystujemy zaawansowane technologie, specjalistyczne środki czystości, a obsługę opieramy na doświadczonym personelu, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Są one dostosowane do różnorodnych obiektów, takich jak hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, osiedla mieszkalne, jednostki służby zdrowia i hale sportowe.

Redukujemy: roboczogodziny, energię, paliwo i środki

W ProCleaner nie redukujemy wydatków kosztem jakości naszego sprzętu, środków czystości czy wynagrodzenia dla pracowników. Nasze działania skupiają się na precyzyjnej analizie wydajności i odpowiedzialnym zarządzaniu zasobami, takimi jak woda, energia, paliwo i środki czystości. Dzięki zastosowaniu sprzętu o niskim zużyciu energii i skutecznych detergentów, a także technik takich jak chociażby mycie na sucho, nie tylko dbamy o ochronę zasobów naturalnych, ale również dostarczamy usługi dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Inwestujemy w ludzi

W ProCleaner doskonale rozumiemy, jak ważne jest zadowolenie i zaangażowanie pracowników. Dlatego zapewniamy im godne i stabilne warunki zatrudnienia, które są rzadkością w branży sprzątającej. Nasza załoga korzysta z atrakcyjnego pakietu benefitów, który obejmuje karty sportowe i prywatne ubezpieczenie medyczne. Wierzymy, że troska o jej dobro przekłada się na zaangażowanie i jakość wykonywanej przez nią pracy. Tego typu podejście pozwala nam uniknąć problemów, z którymi borykają się inne firmy sprzątające. Nasz zespół to zmotywowane, lojalne i zaangażowane osoby, które są kluczem do naszego sukcesu. Zdajemy sobie sprawę, że zadowolony pracownik to lepsza jakość usług i większa satysfakcja klienta. Dlatego też troska o warunki pracy naszego zespołu jest dla nas priorytetem.
Sprzątanie, mycie, czyszczenie hal przemysłowych

Kompleksowość usług przy personalnym kontakcie

ProCleaner znajduje idealny balans pomiędzy kompleksowością wielkiej korporacji a personalnym kontaktem, który charakteryzuje małe firmy. Stawiamy na indywidualne podejście do klienta, jednocześnie oferując pełen zakres usług sprzątających. Nie jesteśmy bezosobową korporacją, ale także nie ogranicza nas skala małego biznesu. Działamy w oparciu o zasadę złotego środka – jesteśmy w stanie zaoferować różnorodność usług, jednocześnie pielęgnując relacje z klientami i dostosowując się do ich unikalnych potrzeb. Tworzenie bliskich, partnerskich relacji z naszymi partnerami biznesowymi jest dla nas kluczowe. Dbamy o to, aby każda interakcja była osobista i skrojona na miarę. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć usługi sprzątania najwyższej jakości, utrzymując satysfakcję naszych klientów na najwyższym poziomie.
Cena za sprzątanie siłowni, kortu czy boiska jest ustalana indywidualnie ze względu na inną specyfikę każdego miejsca. Chcesz otrzymać wycenę? Skontaktuj się z nami.

Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę

logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)