Prace wysokościowe

Prace alpinistyczne i mycie wysokościowe – sprzątamy na wysokościach w całej Polsce
Prace wysokościowe w ProCleaner to:
  • profesjonalne realizacje wykonane różnymi sprzętami: podnośnik, rusztowania, wyposażenie alpinistyczne,
  • mycie różnych struktur: okien, ścian, dachów, elewacji, kominów, silosów, a także wyposażenia obiektów, np. maszyn przemysłowych, regałów, oświetlenia,
  • oczyszczanie różnymi metodami: ciśnieniowe i parowe, mycie wodą demineralizowaną, czyszczenie suchym lodem, mycie z użyciem środków chemicznych,
  • wyłącznie profesjonalna ekipa posiadająca specjalne zezwolenia do pracy na wysokościach.
Prace wysokościowe mogą obejmować:
  • mycie okien i elewacji,
  • czyszczenie dachów i kominów,
  • czyszczenie obiektów specjalnych, np. silosów czy kamienic,
  • czyszczenie paneli fotowoltaicznych, 
  • konserwację oświetlenia, regałów, maszyn

Alpinistyczne czyszczenie i mycie hal, okien, maszyn?
Skontaktuj się z nami po wycenę. 

Dla kogo?

sprzątanie hoteli
Hotele
sprzątanie placówek medycznych
Jednostki służby zdrowia
sprzątanie obiektów handlowych
Obiekty handlowe
sprzątanie obiektów kulturalno edukacyjnych
Obiekty kulturalne i edukacyjne
sprzątanie obiektów sportowo rekreacyjnych
Obiekty sportowo-rekreacyjne
alpinisci

Prace alpinistyczne – wykorzystaj nasze doświadczenie

Zapewniamy kompleksową usługę sprzątania, przeprowadzając serwis również w miejscach trudno dostępnych. Profesjonalnie wykonujemy prace na wysokościach, posiłkując się różnymi sprzętami: podnośnikami, rusztowaniami czy profesjonalnym wyposażeniem alpinistycznym. Nasi pracownicy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia z zakresu prac wysokościowych, dlatego świadczenia realizowane są zawsze bezpiecznie i niezwykle skutecznie. Firma sprzątająca ProCleaner oferuje czyszczenie różnych powierzchni – myjemy okna, ściany, dachy, kominy, silosy, a także wyposażenie obiektów, które ze względu na położenie są trudne w czyszczeniu innymi metodami. Dzięki wysokim kwalifikacjom oraz specjalistycznym sprzętom jesteśmy w stanie wykonać profesjonalny serwis w praktycznie każdym miejscu. Oferujemy wiele różnych metod czyszczenia, takie jak czyszczenie ciśnieniowe i parowe, mycie wodą demineralizowaną czy z użyciem środków chemicznych – i doradzamy jaki sposób jest najlepszy w zależności od potrzeb i budżetu.

 

Doświadczenie i zaangażowanie to nasz znak rozpoznawczy

Oprócz zaangażowanego podejścia do powierzanych nam zadań, możemy pochwalić się najwyższej jakości sprzętem, niezbędnym do realizacji nawet najbardziej nietypowych zleceń w zakresie usług porządkowych. Nasza oferta obejmuje np. alpinistyczne czyszczenie i mycie hal. Prace na wysokości, zmierzające do uzyskania widocznego efektu czystości, przeprowadzane są przez pracowników posiadających uprawnienia do działań na wysokościach oraz z pomocą niezbędnego, niezawodnego sprzętu, gwarantując przy tym doskonały efekt oraz bezpieczeństwo. Dzięki temu, że nie ma dla nas zadań niemożliwych, wykonujemy mycie wysokościowe w najbardziej niedostępnych przestrzeniach.
alpinisci

Dlaczego ProCleaner?

Jesteśmy efektywni

Wielu naszych klientów jest zaskoczonych, że osiągamy takie same lub lepsze wyniki sprzątania mniejszym nakładem sił i w znacznie krótszym czasie niż nasi konkurenci, którzy wcześniej świadczyli dla nich tę usługę. Efektywność to nasza misja. Pracujemy z setkami firm z różnych branż od ponad dekady i na bazie tego doświadczenia opracowaliśmy procesy, które pozwalają nam osiągać doskonałe wyniki.

Sprzątanie na zielono

Dla nas ochrona środowiska to priorytet. Projektujemy swoje usługi tak, aby minimalizować ich wpływ na środowisko naturalne. Dokładnie monitorujemy i kontrolujemy zasoby, które wykorzystujemy na co dzień w naszej pracy. Regularnie wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które pomagają nam ograniczyć zużycie paliwa, wody, energii i środków czystości, co sprawia, że nasza praca jest maksymalnie efektywna i ekologiczna.

Zatrudniamy na dobrych warunkach

ProCleaner to nie tylko technologia i sprzęt, ale przede wszystkim ludzie. Dzięki sprawnemu zarządzaniu, dbałości o motywację i pozytywne nastawienie do pracy naszego zespołu, osiągamy lepsze efekty. Wierzymy, że zadowolony pracownik to klucz do sukcesu, dlatego dbamy o dobre warunki pracy i rozwój naszych pracowników. Stosując najnowocześniejsze technologie i dobre praktyki, gwarantujemy najwyższą jakość usług, co potwierdzają posiadane przez nas certyfikaty.
Zakres Sprzątanie ProCleaner Wrocław

Wybierz stabilną firmę

Jako firma sprzątająca z wieloletnim doświadczeniem, doskonale wiemy, jak ważne są dobrze opracowane procesy. Nasza praca przez ostatnie kilkanaście lat pozwoliła nam udoskonalić nasze metody i stworzyć imponujący park maszynowy. Nasz wysiłek przekłada się na usługi najwyższej jakości, co potwierdzają wysokie oceny naszych klientów w ankietach satysfakcji. Posiadanie własnego sprzętu pozwala nam na szybkie i skuteczne reagowanie na potrzeby klientów, podtrzymując naszą reputację firmy niezawodnej i efektywnej.

Szybka, profesjonalna realizacja u rzetelnego partnera z dużym doświadczeniem? Skontaktuj się z nami

logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)