Prace alpinistyczne i mycie wysokościowe

ProCleaner, dbający o najwyższe standardy i zadowolenie klienta, przeprowadza serwisy sprzątające również w miejscach trudno dostępnych. Profesjonalnie wykonujemy usługi na wysokościach, posiłkując się różnymi sprzętami: podnośnikami, rusztowaniami, wyposażeniem alpinistycznym. Nasi pracownicy posiadają uprawnienia z zakresu prac wysokościowych, dlatego świadczenia realizowane są zawsze bezpieczne i skuteczne. Firma sprzątająca ProCleaner oferuje czyszczenie różnych powierzchni, czy struktur. Myjemy okna, ściany, dachy, kominy, silosy, a także wyposażenie obiektów np. maszyny przemysłowe, regały, oświetlenie. Dzięki wysokim kwalifikacjom oraz specjalistycznym sprzętom jesteśmy w stanie wykonać profesjonalny serwis w każdym miejscu. Wykorzystujemy najlepsze metody, maszyny i preparaty, dopasowując je do rodzaju mytych powierzchni oraz zabrudzeń. Oferujemy: mycie ciśnieniowe i parowe, mycie wodą demineralizowaną, czyszczenie suchym lodem, mycie z użyciem środków chemicznych. Najwyższy standard i bezpieczeństwo to nasze priorytety.

Trudno dostępne powierzchnie na dużej wysokości mogą być czyste

Doświadczenie, zaangażowanie oraz podejście can – do to dewiza firmy ProCleaner. Oprócz pozytywnego podejścia do powierzanych nam zadań możemy pochwalić się najwyższej jakości sprzętem, niezbędnym do realizacji nawet najbardziej nietypowych zleceń w zakresie usług porządkowych. Prace na wysokości, zmierzające do uzyskania widocznego efektu czystości przeprowadzane są przez pracowników posiadających uprawnienia do prac na wysokości oraz z pomocą niezbędnego, niezawodnego sprzętu, gwarantując doskonały efekt oraz bezpieczeństwo. Dzięki temu, że nie ma dla nas zadań niemożliwych, wykonujemy mycie wysokościowe w najbardziej niedostępnych przestrzeniach.

Jak działamy na dużych wysokościach?

W zależności od potrzeb zlecającego, stosujemy nowoczesne metody czyszczenia, takie jak mycie wodą demineralizowaną lub suchym lodem. Dysponujemy sprzętem, który gwarantuje odpowiednie efekty w zróżnicowanym zakresu prac specyficznych dla działań na dużych wysokościach. Stosujemy profesjonalny sprzęt alpinistyczny, drabiny lub podnośniki, dzięki którym czyszczenie powierzchni jest dokładne, skuteczne oraz zapewnia trwały efekt. Mycie kominów i mycie ścian wykonujemy solidnie i dokładnie. Nowoczesne, profesjonalne preparaty, stosowane do czyszczenia, dobieramy pod kątem rodzaju materiału, przeznaczonego do wyczyszczenia oraz intensywności zabrudzeń.

Jaki zakres usług oferujemy?

Poza profesjonalnym myciem okien w instytucjach publicznych, obiektach edukacyjnych, medycznych oraz handlowych, oferujemy mycie ścian, mycie kominów, mycie dachów oraz elementów przemysłowych, rolniczych, infrastruktury, które z uwagi na swoją znaczną wysokość uniemożliwiają standardowe czyszczenie. Wszechstronny zakres usług w zakresie prac wysokościowych związany jest z rozwojem firmy, która nieustannie poszerza bazę sprzętu, niezbędnego do realizacji każdego zadania. Oferując mycie wysokościowe, staramy się w pełni profesjonalnie zrealizować zadania, aby zyskać Państwa uznanie.

Czym wyróżnia się ProCleaner?

Z dbałością o perfekcyjny efekt końcowy staramy się realizować każde zadanie z zaangażowaniem oraz precyzją. Prace na dużej wysokości są realizowane z taką samą dokładnością, jak pozostałe działania, które stanowią przedmiot naszej oferty. Wyróżniamy się profesjonalizmem, indywidualnym podejściem do każdego powierzonego nam zadania oraz terminowością, tak ważną dla efektu czystych powierzchni. Mycie na wysokości zostanie wykonane na czas. Dbamy o najwyższy poziom świadczonych usług, dlatego podczas realizacji czynności sprzątających nie zakłócamy Państwa spokoju w miejscu pracy oraz dbamy o zachowanie bezpieczeństwa wobec osób postronnych, które mogą przebywać w otoczeniu odbywających się prac na wysokości. Mycie dachów lub mycie kominów zostanie przeprowadzone w miarę możliwości bez zakłócania spokoju osób, znajdujących się w budynku. Zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej ProCleaner oraz kontaktu z nami w celu omówienia zlecenia.
Darmowa konsultacja z wyceną

Uzupełnij formularz

PL
logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)