Sprzątanie, czyszczenie i mycie hal produkcyjnych

Budynki przemysłowe w szczególności wymagają zachowania porządku ze względu na bezpieczeństwo pracy, a także na koszty produkcji, które wzrastają w momencie uszkodzenia-ubrudzenia towaru. ProCleaner specjalizuje się w utrzymaniu i przywracaniu czystości w tego typu miejscach. Posiadamy nowoczesny park maszyn, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonać każdą usługę sprzątającą. Ponadto korzystamy ze specjalistycznych środków chemicznych przeznaczonych do profesjonalnego usuwania zabrudzeń. Nasz technolog indywidualnie dobiera preparaty dla osiągnięcia najlepszych efektów. Nasze wieloletnie doświadczenie i specjalistyczny sprzęt gwarantują najwyższą jakość usług. Elastyczne podejście do klienta pozwala na indywidualizację świadczeń.
Nasz serwis sprzątający zajmuje się:
 • halami produkcyjnymi:
  • czyszczeniem linii produkcyjnych
  • utrzymaniem czystości podłóg: zamiatanie, odkurzanie, mycie
  • usuwaniem plam po płynach, śladów po oponach itd.
  • myciem okien i przeszkleń
  • myciem dodatkowego wyposażenia hali
  • opróżnianiem koszy na śmieci
 • pomieszczeniami socjalnymi
 • sanitariatami

Hale produkcyjne to obiekty, w których musi panować czystość ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz na koszty związane z wytwarzaniem poszczególnych towarów. Mogą one znacząco wzrosnąć w przypadku uszkodzenia/zabrudzenia produktów lub ich komponentów. Dlatego tak ważne jest regularne mycie hal produkcyjnych, tym bardziej, że są to miejsca charakteryzujące się dużą intensywnością pracy, wykorzystywaniem rozmaitych maszyn i substancji oraz nowoczesnych technologii. Zachowanie czystości w pomieszczeniach tego rodzaju na pewno jest wymagające, również ze względu na specyfikę poszczególnych urządzeń oraz stanowisk pracowniczych, do których dostęp jest często utrudniony. Przestrzeganie indywidualnego planu czystości hali jest jednak podstawą do bezpiecznej, ergonomicznej i komfortowej pracy w tym obiekcie. Na szczęście, w kwestii takiej jak mycie hal produkcyjnych Wrocław jest miastem, gdzie można znaleźć firmę wykonującą usługi sprzątające na najwyższym poziomie.

Sprzątanie, mycie, czyszczenie hal przemysłowych

Nasza firma doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że każdy budynek oraz jego powierzchnie, które mają być objęte usługami sprzątania, mają różny charakter. Dlatego, przed rozpoczęciem współpracy zawsze dbamy o to, aby ustalić optymalny zakres prac – podczas rozmowy na spotkaniu lub poprzez kontakt z infolinią. Dopiero, gdy poznamy oczekiwania i potrzeby klienta, możemy przygotować konkretną propozycję dotyczącą usług czyszczenia. Oferta zawiera specyfikę i obszar wykonywanych prac, harmonogram, możliwe świadczenia dodatkowe oraz koszty. Zawsze zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego dbamy o to, aby współpraca odbywała się na jasnych zasadach. Warto więc dodać, że jeśli potrzebny jest Państwu partner, który świadczy usługi takie jak sprzątanie hal produkcyjnych Wrocław to miasto, gdzie można znaleźć firmę wykonujące takie prace – ProCleaner.

Czyszczenie hal produkcyjnych Wrocław – co wchodzi w skład oferty?

 • Utrzymywanie czystości podłóg: zamiatanie, odkurzanie i mycie każdego rodzaju powierzchni.
 • Usuwanie plam po płynach, smarach i olejach oraz śladów po oponach.
 • Mycie okien i przeszkleń.
 • Mycie dodatkowego wyposażenia hal.
 • Czyszczenie linii produkcyjnych.
 • Opróżnianie koszy na śmieci.

Sprzątanie hal produkcyjnych Wrocław – dlaczego my?

 • Działamy na rynku już ponad 12 lat. Mamy duże doświadczenie w pracach takich jak mycie hal produkcyjnych – Wrocław i okolice to obszar, gdzie wielu zadowolonych klientów może to potwierdzić.
 • W naszej firmie pracują wyłącznie profesjonaliści, którzy dzięki swojej wiedzy wykonują wszystkie świadczenia solidnie, precyzyjnie i bezpiecznie.
 • Gwarantujemy konkurencyjne ceny mycia hal produkcyjnych we Wrocławiu, zależne od wielkości i specyfiki obiektu, zakresu wykonywanych czynności i częstotliwości usług.
 • Wdrożyliśmy autorski system kontroli świadczonych usług, który pozwala na nadzór każdego etapu prac. Nasi klienci otrzymują również ankiety satysfakcji, dzięki czemu wiemy, co ewentualnie wymaga poprawy.
 • Cały czas ulepszamy swoje usługi. Dbamy o cykliczne szkolenia pracowników, kontrolę jakości oraz wdrażanie procedur umożliwiających jeszcze lepszą pracę.
 • Czyszczenie hal produkcyjnych we Wrocławiu odbywa się przy użyciu nowoczesnego sprzętu i specjalistycznych środków, przy zachowaniu surowych norm BHP. Wszystkie produkty pochodzą od najlepszych europejskich producentów, takich jak m.in. Numatic, Diversey, Henry Kruse, Voigt, Merida. Możemy Państwu zagwarantować, że wszystkie preparaty wykorzystywane przez nasz personel są ekologiczne i posiadają właściwe atesty. Jeśli powierzą nam Państwo sprzątanie hal produkcyjnych we Wrocławiu, można mieć pewność, że usługi będą wykonane na najwyższym poziomie. Dzięki wiedzy i doświadczeniu oraz doskonałej znajomości poszczególnych środków, profesjonaliści zawsze dobierają odpowiedni rodzaj chemii do konkretnego rodzaju powierzchni. Posiadamy też własny park maszynowy, umożliwiający korzystanie z najnowocześniejszych sprzętów, co przekłada się na jeszcze lepszą jakość pracy. Warto pamiętać, że w kwestii takiej jak czyszczenie hal produkcyjnych Wrocław to miasto, w którym można skorzystać z usług sprawdzonej firmy, jaką jest ProCleaner.
Darmowa konsultacja z wyceną

Uzupełnij formularz

PL
logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)