Odśnieżanie fotowoltaiki

Mycie i odśnieżanie paneli fotowoltaicznych dla efektywnej produkcji energii
Mycie i odśnieżanie fotowoltaiki w ProCleaner to:
  • usługa realizowana wyłącznie przez wykwalifikowanych specjalistów, przy użyciu profesjonalnych urządzeń, z należytą starannością, bez ryzyka uszkodzenia paneli, 
  • bezpieczeństwo gwarantowane przez respektowanie zasad BHP oraz polisę OC w wysokości 3 mln euro,
  • ekologiczna metoda stosowana również na obszarach Natura 2000,
  • rozwiązanie stosowane wyłącznie wtedy, kiedy jest niezbędne. Nie wiesz, czy Twoje panele wymagają czyszczenia lub odśnieżania? Możesz nas zapytać!
Mycie i usuwanie śniegu z paneli fotowoltaicznych obejmuje:
  • indywidualną konsultację i doradztwo przed realizacją,
  • kompleksowe odkurzenie, odpylenie i umycie,
  • staranne odśnieżenie paneli fotowoltaicznych, 
  • gwarancję satysfakcji i bezpieczeństwa paneli,

Zwiększ wydajność poboru energii dzięki odpowiedniej konserwacji paneli fotowoltaicznych.
Skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Dla kogo?

sprzątanie magazynów
Hale magazynowe
sprzątanie hoteli
Hotele
sprzątanie placówek medycznych
Jednostki służby zdrowia
sprzątanie obiektów handlowych
Obiekty handlowe
odśnieżanie fotowoltaiki

Jak odśnieżyć panele fotowoltaiczne?

Należy odśnieżać je tylko w niektórych przypadkach – zawsze zaś wyłącznie przy użyciu odpowiednich metod i sprzętu, który nie uszkodzi ich powierzchni ani nie spowoduje utraty gwarancji producenta. Czy i jak odśnieżać panele fotowoltaiczne? Według nas pytanie brzmi: czy pokrycie paneli śniegiem ma wpływ na funkcjonowanie instalacji fotowoltaicznej? Odpowiedź brzmi: tak, ponieważ wpływa na ograniczenie produkcji prądu. W miesiącach zimowych jego generowanie jest oczywiście mniejsze, niż w miesiącach letnich – jeśli nie chcemy więc dodatkowo zmniejszyć produkcji przez zaleganie śniegu, warto zadbać o panele, aby maksymalnie wykorzystać ich potencjał przez cały rok.

W ProCleaner dysponujemy wiedzą oraz specjalistycznym sprzętem, który pozwala na 100% bezpieczeństwo w przypadku zarówno mycia, jak i odśnieżania paneli fotowoltaicznych. Dobrze jest powierzyć konserwację profesjonalnemu podwykonawcy, który łączy doświadczenie z wysoką gwarancją ubezpieczeniową, wykonując swoją usługę bez ryzyka kosztownych uszkodzeń.

Dlaczego ProCleaner?

Optymalizacja jest naszym kluczem

Nie wszystkie usługi sprzątania są takie same. Często są one niedoceniane i traktowane jako drugorzędne. Nasza współpraca z Tobą pokazuje jednak, że różnica w jakości usług sprzątania może być ogromna. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, specjalistyczne produkty i zespół wysoce wykwalifikowanych profesjonalistów, aby osiągnąć wyniki, które są poza zasięgiem innych. Nasze usługi są zoptymalizowane, a my wiemy, jak je ulepszać.

Oszczędzamy, ale nie na tym, co ważne

W ProCleaner nie skupiamy się na cięciu kosztów poprzez obniżanie jakości sprzętu, środków czystości czy wynagrodzeń dla naszych pracowników. Zamiast tego, stawiamy na optymalizację naszej wydajności i racjonalne zarządzanie zasobami. Dzięki użyciu profesjonalnego, energooszczędnego sprzętu i skutecznych środków czystości, a także technik takich jak mycie na sucho, jesteśmy w stanie nie tylko chronić zasoby naturalne, ale również dostarczać usługi dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i budżetu.

Stawiamy przede wszystkim na zespół

Wierzymy, że kluczem do osiągnięcia najlepszych efektów jest sprawnie zarządzany zespół. Dlatego kładziemy duży nacisk na motywację pracowników i ich pozytywne nastawienie do pracy. Stosujemy najnowocześniejsze technologie i dobre praktyki zarządzania, aby zapewnić efektywność i produktywność naszej obsady. Jesteśmy dumni z posiadania certyfikatów potwierdzających najwyższą jakość naszych usług. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że wybierając ProCleaner, wybierają profesjonalizm i doskonałość.

Dopracowana usługa to nie wszystko

Firma sprzątająca to nie tylko świetni specjaliści i sprzęt, ale i wypracowane przez lata procesy czy świetna obsługa klienta, które wpływają na finalną jakość oferowanych usług. Możemy pochwalić się kilkunastoletnim stażem w branży i usługą, która jest dopracowana – i to pod każdym względem.

Jak umyć lub odśnieżyć panele fotowoltaiczne? Przy pomocy firmy, która zrobi to bezpiecznie i profesjonalnie. Wybierz ProCleaner.

logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)