Sprzątanie terenów zewnętrznych

Nienaganne utrzymanie terenów zewnętrznych firmy to pierwszy krok do budowania pozytywnego wizerunku. Nasz wykwalifikowany personel, posiadający nowoczesne sprzęty i środki chemiczne, zadba o odpowiednią prezentację terenu zewnętrznego, który jest wizytówką klienta. Porządkujemy tereny zielone i utwardzane wraz z wyposażeniem (ławkami, stolikami, śmietnikami itd.).Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy klient jest wyjątkowy – a co się z tym wiąże – różne są jego potrzeby i wymagania. Zróżnicowany jest również charakter i przeznaczenie danej powierzchni, która ma być objęta usługami firmy sprzątającej. Z tego względu zawsze na początku współpracy proponujemy kontakt z naszą infolinią lub rozmowę podczas spotkania, aby ustalić zakres prac optymalny dla każdego partnera. Dopiero, gdy poznamy Państwa preferencje, możemy przygotować wiążącą ofertę dotyczącą czasu, specyfiki i obszaru wykonywanych działań. Klient jest też zawsze poinformowany o harmonogramie prac i możliwych usługach dodatkowych, a także o kosztach. Zależy nam na tym, aby współpraca układała się precyzyjnie i na jasnych zasadach. Warto więc dodać, że jeśli potrzebna jest Państwu firma, która świadczy usługi takie jak sprzątanie terenów zewnętrznych Wrocław to miasto, w którym można znaleźć profesjonalne przedsiębiorstwo wykonujące takie prace, czyli ProCleaner.
Sprzątanie terenów zewnętrznych

Sprzątanie terenów zewnętrznych we Wrocławiu – dlaczego my?

 • Firma ProCleaner działa w branży sprzątającej już ponad 12 lat. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu wykonują pracę rzetelnie, bezpiecznie i solidnie.
 • Nasza kadra pracuje przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu najwyższej jakości, przy zachowaniu rygorystycznych procedur i norm BHP.
 • Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dopasowujemy ofertę w taki sposób, aby spełniania wszystkie oczekiwania partnerów biznesowych.
 • Dzięki wdrożeniu autorskiego programu kontroli wykonywanych usług, nadzorujemy każdy etap wykonywanych świadczeń. Dodatkowo prosimy klientów o wypełnienie ankiet satysfakcji. Takie działanie umożliwia uzyskanie informacji z najlepszego źródła.
 • Naszymi klientami są przedsiębiorstwa mające siedziby na terenie całego kraju oraz osoby prywatne. Ich zadowolenie i polecenia świadczą o naszym profesjonalizmie.
 • Nieustannie doskonalimy swoje usługi. Inwestujemy w regularne szkolenia pracowników, wdrażanie odpowiednich procedur oraz kontrolę jakości. Warto pamiętać, że w kwestii takiej jak sprzątanie terenów zewnętrznych Wrocław to miasto, gdzie można skorzystać z usług rzetelnego i solidnego partnera, jakim jest firma ProCleaner.

Czego używamy do sprzątania terenów zewnętrznych we Wrocławiu?

W kwestii takiej jak sprzątanie terenów zewnętrznych Wrocław i firma ProCleaner ma wiele ciekawych rozwiązań do zaoferowania. Chcemy jednak podkreślić, że w przypadku każdego rodzaju prac, wykorzystujemy wyłącznie profesjonalne preparaty chemiczne i środki czystości. Współpracujemy z wiodącymi europejskimi producentami produktów specjalistycznych oraz sprzętów wytworzonych z materiałów najwyższej jakości, wyróżniających się bezawaryjnością i ergonomicznością. Sprzęt oraz środki chemiczne pochodzą m.in. od firm takich jak Voigt Merida, Henry Kruse, Numatic oraz Diversey. Możemy Państwa zapewnić, że wszystkie wykorzystywane przez naszych pracowników preparaty są ekologiczne i posiadają odpowiednie atesty. Wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem, a także doskonała znajomość poszczególnych artykułów pozwalają nam na właściwe dopasowanie chemii do konkretnego rodzaju prac oraz na skuteczne usuwanie zanieczyszczeń. Dzięki odpowiednim preparatom, zapewniamy wykonanie usług sprzątających z należytym efektem. Warto także dodać, że firma ProCleaner posiada własny park maszyn, wyposażony w innowacyjne sprzęty i najnowocześniejsze technologie. Dzięki temu nasz personel może korzystać z rozwiniętych systemów i urządzeń, co przekłada się na bezpieczeństwo, szybkość i komfort pracy. Specjalistyczne maszyny maksymalizują również skuteczność i jakość wykonywanych usług. Do standardowych czynności wykorzystujemy urządzenia myjące, zamiatające, polerujące, piorące, a także odśnieżające. Dodatkowo, używamy maszyn do czyszczenia suchym lodem, a do prac wysokościowych – wyposażenia alpinistycznego, podnośników nożycowych i koszowych. Dzięki temu nasza kadra może pracować nawet w miejscach trudnodostępnych.

Utrzymanie terenów zielonych

ProCleaner w swojej ofercie posiada usługi związane z porządkowaniem zieleni. Zajmujemy się sprzątaniem, pielęgnacją terenów zielonych, a także tworzeniem nowych kompozycji, a nawet całych stref. Usługa obejmuje:
 • koszenie trawy przycinanie i formowanie krzewów oraz drzew
 • podlewanie oraz nawożenie roślin
 • sadzenie trawników, krzewów, drzew, rabat kwiatowych
 • usuwanie chwastów
 • opryski prewencyjne i interwencyjne
 • grabienie liści.

Utrzymanie terenów utwardzonych

Firma sprzątająca ProCleaner kompleksowo obsługuje także tereny utwardzone posesji. Zajmujemy się przywracaniem i utrzymaniem czystości dróg wewnętrznych, chodników, skwerów i parkingów. Usługa obejmuje:
 • zamiatanie ręczne lub maszynowe terenów utwardzonych
 • mycie podciśnieniowe lub maszynowe powierzchni
 • usuwanie trudnych plam po oponach i płynach
 • likwidowanie chwastów.
Oferujemy także usługę odśnieżania terenów zewnętrznych i dachów.
Darmowa konsultacja z wyceną

Uzupełnij formularz

logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)