Mycie okien wodą demineralizowaną

Mycie okien wodą demineralizowaną – ekologicznie i skutecznie
Mycie okien wodą demineralizowaną to:
  • skuteczne i proekologiczne mycie szyb nawet na dużych wysokościach, 
  • brak smug i większa odporność na zanieczyszczenia szyb czyszczonych tym sposobem,
  • usługa realizowana metodą teleskopową lub alpinistyczną (powyżej 12 m),
  • wykwalifikowany personel, opieka koordynatora i bezpieczeństwo dzięki polisie OC w wysokości 3 mln euro.
Co oferujemy w ramach tej usługi?
  • wykwalifikowanych specjalistów znających możliwości i (co równie ważne) ograniczenia metody, jaką jest czyszczenie szyb metodą teleskopową, 
  • niezbędny, profesjonalny sprzęt: maszyna do czyszczenia teleskopowego, a powyżej 12 m – sprzęt alpinistyczny, 
  • gwarancję jakości i bieżącą kontrolę koordynatora.

Wybierz profesjonalne, ekologiczne i wydajne usługi sprzątania.
Skontaktuj się z nami i otrzymaj wycenę.

Dla kogo?

sprzątanie pomieszczeń biurowych
Powierzchnie biurowe
sprzątanie hoteli
Hotele
sprzątanie placówek medycznych
Jednostki służby zdrowia
sprzątanie obiektów handlowych
Obiekty handlowe
sprzątanie obiektów kulturalno edukacyjnych
Obiekty kulturalne i edukacyjne

Mycie okien wodą demineralizowaną – na czym to polega?

Wykorzystanie w naszych usługach wody demineralizowanej polega na aplikowaniu jej pod ciśnieniem za pomocą lancy podłączonej do specjalnej maszyny. Teleskopowa konstrukcja umożliwia czyszczenie na wysokości nawet 12 metrów. Powyżej tej wysokości istnieje możliwość mycia okien wodą demineralizowaną z użyciem technik alpinistycznych. W ProCleaner wszystkie usługi dopasowujemy do wymagań klientów, budżetu oraz specyfiki obiektu.

Skuteczność i proekologia – to najważniejsze atuty tego systemu. Woda osmotyczna, która pozbawiona jest anionów i kationów, wykazuje silne działanie absorpcji brudu. Przy tej metodzie nie wykorzystuje się żadnych dodatkowych środków chemicznych. Dzięki krystalicznie czystej wodzie na oknach nie pozostają smugi, a ich powierzchnia jest bardziej odporna na kolejne zanieczyszczenia.

Mycie okien wodą demineralizowaną to usługa nie tylko niezwykle przyjazna dla środowiska, ale też i znacząco redukująca koszty – wpisuje się więc idealnie w wachlarz usług, jaki oferujemy naszym klientom.

Nasza oferta jest zawsze elastyczna. Wybierz:

  • oczekiwany czas realizacji usługi,
  • termin adekwatny do potrzeb,
  • dostosowany do Twoich wymagań harmonogram i zakres prac, 

Dlaczego ProCleaner?

Oszczędzanie czasu pracy

Mocną stroną naszej marki jest efektywność. Oferujemy usługi oparte na doświadczonym zespole, zaawansowanym sprzęcie i sprawdzonych metodach, które gwarantują szybkie, kompleksowe, ale co równie ważne – efektywne usługi sprzątające. Wiemy, że przeszacowanie liczby pracowników i/lub czasu pracy potrzebnego do wykonania usługi to częsty problem w naszej branży. Wybierz profesjonalną firmę sprzątającą, w której koordynator na bieżąco sprawdza nie tylko jakość, ale i czas wykonywanych prac.

Redukcja zużycia wody, energii i środków czystości

Przykładamy dużą wagę do minimalizowania kosztów. Dokładnie analizujemy naszą wydajność i dbamy o odpowiednie wykorzystanie zasobów – wody, energii oraz środków czystości. Stawiamy na profesjonalny, energooszczędny sprzęt i wydajne detergenty, w tym rozwiązania ekologiczne i hipoalergiczne. Na finalne koszty sprzątania ma wpływ nie tylko cena samej usługi – warto o tym pamiętać i wybrać firmę, która szanuje Twoje zasoby.

Wybierz uczciwego pracodawcę

Rozumiemy wyzwania branży sprzątającej. Niewystarczające szkolenia personelu (i co za tym idzie – stosowanie przez niego domowych, zasobożernych metod sprzątania) i duża rotacja pracowników to problemy, które wpływają na jakość usług firm sprzątających. W ProCleaner nasi pracownicy nie tylko przechodzą certyfikowane szkolenia, ale i są zatrudniani na uczciwych warunkach z wieloma benefitami, co przekłada się na większe zaangażowanie, brak problemów z obłożeniem i satysfakcję wszystkich stron.
mycie okien wodą zdemineralizowaną

Innowacyjne rozwiązania podnoszące jakość

Profesjonalne sprzątanie wymaga specjalistycznych szkoleń, wysokiej jakości sprzętu i odpowiednich środków czystości. W trosce o jakość nasz technolog dobiera produkty do sprzątania, które nie uszkodzą sprzętów czy parkietu, a dedykowany koordynator jakości może być u Ciebie nawet codziennie. Po kilkunastu latach w branży wypracowaliśmy standardy, które nie pozwalają pominąć żadnego kąta. Wybierz sprawdzoną firmę.

Mycie szyb wodą demineralizowaną to usługa ekonomiczna i ekologiczna. Skontaktuj się z nami po wycenę i więcej szczegółów

logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)