Sprzedaż środków czystości

Zaopatrujemy w środki czystości przedsiębiorstwa, instytucje i firmy sprzątające
Profesjonalne zaopatrzenie do sprzątania może obejmować:
  • Środki czystości: mydła, dozowniki, ręczniki papierowe, chusteczki kosmetyczne, papier toaletowy, odświeżacze powietrza i neutralizatory zapachów, nakładki sedesowe, artykuły do pielęgnacji skóry
  • Środki chemiczne: preparaty czyszczące do kuchni, sanitariatów i tekstyliów, płyny do mycia i pielęgnacji powierzchni oraz podłóg, środki dezynfekujące
  • Przenośne systemy czyszczące: wózki i zestawy do sprzątania, systemy do mycia okien, uchwyty, mopy oraz kije
  • Drobny sprzęt: ścierki i gąbki, czyściwa, pady maszynowe, szczotki i miotły, worki.
Zaopatrzenie do sprzątania w ProCleaner to:
  • asortyment profesjonalnych środków czystości i środków chemicznych,
  • sprzedaż i dowóz również przenośnych systemów czyszczących, mydła, ręczników papierowych, środków do dezynfekcji i drobnego sprzętu,
  • pomoc w doborze najlepszych preparatów.

Interesuje Cię specjalistyczne (i sprawdzone!) zaopatrzenie do sprzątania?
Skontaktuj się z nami.

Dla kogo?

sprzątanie hal produkcyjnych
Hale produkcyjne
sprzątanie magazynów
Hale magazynowe
sprzątanie pomieszczeń biurowych
Powierzchnie biurowe
sprzątanie obiektów handlowych
Obiekty handlowe
sprzątanie obiektów kulturalno edukacyjnych
Obiekty kulturalne i edukacyjne
sprzątanie placówek medycznych
Jednostki służby zdrowia
zaopatrzenie w środki czystości

Środki czystości dla firm sprzątających i nie tylko

ProCleaner to nie tylko wiedza i doświadczenie w świadczeniu usług sprzątających, ale również umiejętność dobierania odpowiednich środków czyszczących. Pracując przez wiele lat w branży przetestowaliśmy niemal każdy środek czyszczący dostępny na rynku. Na co dzień korzystamy tylko z wyselekcjonowanych artykułów. Bazujemy wyłącznie na niezawodnych preparatach i sprzęcie.

W naszej ofercie znajdują się środki do zachowania higieny zarówno w pracy, jak i w domu. Nasz technolog zajmuje się doborem odpowiednich preparatów po dokładnym zbadaniu specyfiki obiektu oraz oczekiwań klienta. Skompletowany przez niego zestaw środków czystości zostaje dostarczony do firmy kontrahenta. Stosowanie profesjonalnej chemii gwarantuje najwyższą jakość czystości. Oferujemy również środki czystości dla firm sprzątających – na korzystnych zasadach, w całym kraju, w hurtowych ilościach. Zaopatrzenie firm sprzątających w świetnej jakości środki, z których korzystamy we własnej firmie, wraz z przeszkoleniem z ich korzystania, to ważna część naszej oferty.

Dlaczego ProCleaner?

Doskonałe wyniki dzięki wypracowanym procesom

Wielu naszych klientów jest zaskoczonych, że możemy osiągnąć takie same lub nawet lepsze wyniki sprzątania, używając mniej zasobów i w krótszym czasie, niż podwykonawcy, którzy wcześniej świadczyli dla nich te usługi. Efektywność to nasza misja. Przez lata pracy z firmami z różnych branż, korzystając ze zdobytego doświadczenia, opracowaliśmy procesy, które pozwalają nam osiągać doskonałe wyniki.

Oszczędności? Tak, ale nie na tym, co najważniejsze

W ProCleaner nie szukamy oszczędności kosztem jakości sprzętu, środków czystości czy wynagrodzenia naszych pracowników. Zamiast tego, skupiamy się na optymalizacji naszej wydajności i racjonalnym zarządzaniu zasobami – takimi jak woda, energia, paliwo i środki czystości. Dzięki wykorzystaniu profesjonalnego, energooszczędnego sprzętu oraz efektywnych środków czystości, a także stosowaniu technik takich jak mycie na sucho, nie tylko dbamy o ochronę zasobów naturalnych, ale również dostarczamy usługi dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości budżetowych.

Budujemy zespół, na którym można polegać

W ProCleaner wierzymy, że kluczem do sukcesu jest nie tylko technologia, ale także ludzie. Dzięki efektywnemu zarządzaniu, dbałości o motywację pracowników i ich pozytywne nastawienie, osiągamy wyniki, które przekraczają oczekiwania naszych klientów. Nasza jakość usług, potwierdzona certyfikatami, jest wynikiem zastosowania najnowocześniejszych technologii i najlepszych praktyk.
Kompleksowe sprzątanie ProCleaner

Stawiamy na kontrolę jakości

Jako firma sprzątająca działająca na terenie całej Polski, jesteśmy dumni z zaufania, które zdobyliśmy od naszych klientów przez lata. Nasze zaangażowanie i nieustanne dążenie do doskonałości zaowocowało tworzeniem długotrwałych relacji opartych na wzajemnym szacunku i satysfakcji. Co najbardziej doceniają nasi klienci? Bez wątpienia naszą niezrównaną kontrolę jakości. Dla zapewnienia najwyższych standardów, nasi koordynatorzy są gotowi odwiedzać obiekty naszych klientów nawet codziennie, aby osobiście dopilnować realizacji zadań. To szczegółowe podejście sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom usług sprzątania. Zaufanie, które budujemy, sprawia, że klienci decydują się na naszą firmę, ceniąc nasze zaangażowanie i profesjonalizm.

Dbamy o bieżące zaopatrzenie w środki czystości dla firm z różnych sektorów. Dołącz do nich ->

logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)