Kompleksowe sprzątanie

Kompleksowe sprzątanie

Nasz zespół profesjonalistów posiada wszelkie umiejętności oraz wyposażony jest w odpowiedni sprzęt do kompleksowego sprzątania obiektów. Zintegrowane świadczenia, które oszczędzają naszym klientom czas i pieniądze, są standardową usługą, dlatego bez trudu zadbany nie tylko o pojedyncze pomieszczenia, ale i całe zespoły budynków. Nasze rozbudowane zaplecze techniczne wyposażone jest w nowoczesny park maszyn oraz magazyn środków czystości. Dostosowując zasoby do specyfiki obiektu i rodzaju zabrudzeń dobieramy sprzęt tak, by nie zabrakło niczego. Odpowiednie normy czystości i bezpieczeństwa oraz zarządzanie jakością usług zapewniają najwyższy standard naszych usług. W ramach kompleksowego sprzątania zadbamy o wszystkie pomieszczenia przemysłowe, magazynowe, biurowe i higieniczno-sanitarne. Obiekty te zostaną przez nas wysprzątane dokładnie i solidnie oraz bez szkody dla środowiska naturalnego. Dbając przede wszystkim o zadowolenie kontrahenta, częstotliwość prac, zakres obowiązków oraz godziny pracy pracowników porządkowych ustalane są indywidualnie z klientem, dopasowując się pod oczekiwania.
W skład oferty wchodzi:
  • utrzymanie czystości podłóg: zamiatanie, odkurzanie i mycie;
  • czyszczenie dywanów, wykładzin i tapicerek;
  • mycie wyposażenia obiektu: mebli, sprzętu itd.;
  • mycie okien, przeszkleń i drzwi;
  • opróżnianie koszy na śmieci;
  • mycie sanitariatów.

Kompleksowe sprzątanie

Nasze usługi wyróżnia dokładność, sumienność i jakość sprzątania. Sprzątanie świadczymy nie tylko na terenie miasta Wrocław, lecz także innych miejscowości na terenie Polski i Europy. Siedziby firmy mieszczą się również w Szczecinie, Łodzi, Katowicach, Warszawie i Poznaniu. Wieloletnie doświadczenie na wrocławskim i ogólnopolskim rynku firm sprzątających nauczyło nas tego, jak być najlepszymi w tym, co robimy. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, środkami czystości oraz zatrudniamy najlepszy personel sprzątający, aby sprostać nawet najtrudniejszym zabrudzeniom. Jednocześnie zapewniamy sprzątanie przy użyciu ekologicznych środków.
Kompleksowe sprzątanie ProCleaner
Profesjonalna obsługa klienta oraz wysoka jakość sprzątania wyróżniają nas na rynku. Wieloletnie doświadczenie poświadcza zaufanie, jakim obdarzyli nas dotychczasowi klienci, którzy przekonali się, że ProCleaner jest firmą godną polecenia.Pomieszczenia lśniące czystością oraz zadowolony klient to priorytety naszej firmy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, które świadczymy na najwyższym poziomie. Wyróżnia nas precyzja oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Bardzo szybko można zauważyć, że warto zainwestować więcej, aby uzyskać doskonałą jakość. Oferta obejmuje generalne sprzątanie, od porządkowania pojedynczych pomieszczeń, aż do utrzymania ładu w całych budynkach. Doświadczenie w branży oraz profesjonalne wyposażenie są gwarancją wzorowo wykonanej pracy, która z pewnością zadowoli najbardziej wymagającego klienta.
Zakres Sprzątanie ProCleaner Wrocław

Kompleksowe sprzątanie – zakres usług

Budynki sprzątamy kompleksowo. Nasz personel starannie zajmuje się wszechstronnym porządkowaniem poszczególnych powierzchni, które stają się czyste i pachnące. Zarówno biura, pomieszczenia przemysłowe, magazynowe i sanitarne wymagają systematycznej pracy ekipy sprzątającej. Utrzymujemy czystość podłóg poprzez staranne odkurzanie, zamiatanie i mycie. Jeśli w pomieszczeniu znajdują się dywany, tapicerka lub wykładzina, nasi pracownicy zadbają o ich doskonały stan. Usuwamy kurz gromadzący się na meblach, sprzętach oraz urządzeniach biurowych. Regularnie usuwamy nieczystości i opróżniamy kosze na śmieci. Szczególnie ważna jest higiena i czystość w pomieszczeniach sanitarnych. Nasza ekipa sprawi, że będą to miejsca wyjątkowo schludne i estetyczne. Podczas gruntownego sprzątania zajmiemy się również oknami, przeszkleniami i drzwiami, które staną się przejrzyste i wolne od zabrudzeń.

Kompleksowe sprzątanie – solidny i odpowiedzialny personel

Nasi pracownicy to główna wartość naszej firmy, są wykwalifikowani i solidni w swojej pracy, dzięki czemu gwarantujemy najwyższy standard sprzątania. Dzięki profesjonalnym szkoleniom potrafią poradzić sobie nawet z najbardziej trudnymi zabrudzeniami. Bardzo ważna jest dla nas terminowość i sumienność, dlatego nasz zespół tworzą osoby punktualne, szanujące czas klientów. Systematycznie nadzorujemy i kontrolujemy, jakość wykonywanych czynności, gwarantując klientom idealnie wykonane wszechstronne sprzątanie.

Nowoczesny i profesjonalny sprzęt podstawą kompleksowego sprzątania 

Dobrze wykwalifikowana kadra korzysta z najlepszej jakości środków czystości, przeznaczonych do profesjonalnego gruntownego utrzymywania czystości na poszczególnych powierzchniach. Specjalistyczna chemia to sposób na uporczywe zabrudzenia, które są trudne do usunięcia za pomocą zwykłych ogólnodostępnych środków. Posiadamy również nowoczesny park maszyn. Odpowiednio dobrane do czynności maszyny sprawiają, że z łatwością przeprowadzamy kompleksowe prace sprzątające, nawet w najbardziej niedostępnych miejscach.

Cena adekwatna do wysokiej, jakości usług

Cena naszych usług zależy od wielu czynników. Przede wszystkim jest to powierzchnia budynku lub pomieszczenia oraz częstotliwość wykonywanych zadań. Inna cena będzie obowiązywała przy systematycznym wszechstronnym sprzątaniu, inna w przypadku jednorazowego kompleksowego przywrócenia porządku. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą, w celu uzyskania konkretnej oferty cenowej. Znając państwa oczekiwania i preferencje, będziemy mogli wycenić nasze usługi i przystąpić do generalnego sprzątania budynku.

Darmowa konsultacja z wyceną

Uzupełnij formularz

PL
logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)