Sprzedaż i wynajem maszyn

Bazując na najbardziej nowoczesnych technologiach, firma ProCleaner oferuje sprzedaż i wynajem urządzeń sprzątających do profesjonalnego utrzymania czystości w różnych obiektach i poza nimi. Pracując od ponad 12 lat w branży doskonale poznaliśmy specyfikacje różnych maszyn i przeprowadziliśmy restrykcyjną selekcję, zostawiając we flocie jedynie te najlepsze. Pomagamy w doborze odpowiednich urządzeń oraz służymy radą w kwestii obsługi, dopasowując urządzenie do konkretnych obiektów i zadań.

W naszej ofercie znajdują się urządzenia renomowanych światowych marek, takich jak Karcher, Numatic, Henry Kruse, Kranzle, czy Hako. W zależności od potrzeb, oferujemy sprzedaż i wynajem m.in. zamiatarek, szorowarkek, odkurzaczy pracujących na sucho i mokro, systemów piorących czy polerek. Posiadamy części zamienne w przypadku uszkodzenia, a także wszelkie akcesoria i podzespoły do rozbudowy urządzenia. Istnieje możliwość również wynajmu podnośników nożycowych, koszowych, a nawet rusztowań.

Sprzedaż i wynajem maszyn
Darmowa konsultacja z wyceną

Uzupełnij formularz

PL
logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)