Wynajem maszyn

Maszyny sprzątające – wynajem i sprzedaż.
Kilkanaście lat w branży pozwoliło nam skompletować najlepszą flotę
Wynajem maszyn sprzątających w ProCleaner to:
 • tylko nowoczesne urządzenia renomowanych światowych marek, takich jak Hako, Taski, Tennant, Karcher czy Numatic,
 • szeroka oferta produktowa do różnych potrzeb,
 • możliwość wynajmu krótko- i długoterminowego,
 • oferujemy również sprzedaż środków czystości i drobnego sprzętu,
 • Jakie maszyny do sprzątania wynajmujemy?:
  • zamiatarki, szorowarki, odkurzacze pracujące na sucho i mokro, systemy piorące, polerki i nie tylko, 
  • części zamienne w przypadku uszkodzenia, a także wszelkie akcesoria i podzespoły niezbędne do rozbudowy urządzenia, 
  • sprzęt specjalistyczny: podnośniki nożycowe, koszowe, a nawet rusztowania.

  Interesują Cię specjalistyczne maszyny sprzątające? Wynajem oraz sprzedaż urządzeń do sprzątania to jedna z usług, którą oferujemy w ProCleaner. Skontaktuj się z nami!

  Dla kogo?

  sprzątanie magazynów
  Hale magazynowe
  sprzątanie hoteli
  Hotele
  sprzątanie placówek medycznych
  Jednostki służby zdrowia
  sprzątanie obiektów handlowych
  Obiekty handlowe
  sprzątanie obiektów kulturalno edukacyjnych
  Obiekty kulturalne i edukacyjne
  sprzątanie obiektów sportowo rekreacyjnych
  Obiekty sportowo-rekreacyjne
  sprzedaż i wynajem maszyn 3

  Maszyny sprzątające – wynajem

  Poznaj korzyści, jakie płyną z wyboru rozwiązania, jakim jest wynajem maszyn czyszczących:

  Oszczędność czasu i wysiłku: rezygnując z ręcznego sprzątania na rzecz wynajęcia maszyn czyszczących, możesz zaoszczędzić nie tylko wiele godzin pracy, ale i mnóstwo wysiłku. Są one zwykle bardziej wydajne i skuteczne – umożliwiają bowiem szybsze i bardziej efektywne czyszczenie powierzchni.

  Redukcja kosztów: wynajem maszyn czyszczących może być bardziej opłacalny niż zakup i utrzymanie własnego parku maszyn. Nie ponosisz wówczas kosztów zakupu, serwisowania, napraw czy przechowywania sprzętu. W ProCleaner regularne konserwacje i przeglądy techniczne wliczane są w koszty wynajmu.

  Elastyczność i skalowalność: opcja wynajmu maszyn czyszczących daje duże możliwości dostosowywania się do zmieniających się potrzeb. W zależności od okoliczności takich jak ilość pracy czy długość trwania projektów, możesz zmieniać liczbę wynajętych sprzętów oraz czas ich wykorzystywania.

  Wynajem maszyn czyszczących może stać się dla Ciebie najkorzystniejszym rozwiązaniem. Wystarczy wybrać dobrego partnera. Skorzystaj z naszych usług!

  Dlaczego ProCleaner?

  Osiągamy wyniki, z których jesteśmy dumni

  Usługi sprzątania są często niedoceniane i bagatelizowane, a nasza praca pokazuje, że ich jakość może znacznie się różnić. Wykorzystujemy zaawansowane technologie, specjalistyczne produkty i dobrze wyszkolony zespół, aby osiągnąć wyniki, które są poza zasięgiem innych. Optymalizujemy nasze usługi i znamy sposoby na ich ulepszanie, a wiedzę tę przekładamy na swoją praktykę.

  Pomożemy Ci realizować ekologiczną misję Twojej firmy

  Nasza firma stawia na ochronę środowiska. Nie tylko zwracamy uwagę, aby nasze usługi były jak najmniej szkodliwe dla środowiska, ale również dokładnie monitorujemy zasoby, które wykorzystujemy na co dzień w swojej pracy. Systematycznie wprowadzamy innowacje, które pomagają ograniczyć zużycie paliwa, wody, energii i środków czystości, aby wykonywana przez nas praca była jak najbardziej efektywna i oszczędna. Jeżeli poszukujesz firmy, która oferuje sprzątanie za pomocą naturalnych, wegańskich środków czystości, ProCleaner jest idealnym wyborem.

  Zastępstwa? Przestoje? To nie u nas

  Nasz personel to grupa profesjonalistów, którzy wykorzystują swoją wiedzę i umiejętności, aby dostarczyć usługi na najwyższym poziomie. W ProCleaner każdy członek zespołu jest ważny i przyczynia się do naszego sukcesu. Jesteśmy dumni z naszej pracy i zawsze dążymy do tego, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni. Nasza misja to dostarczanie usług sprzątających, które nie tylko spełniają, ale wręcz przekraczają oczekiwania naszych klientów.
  Sprzątanie, mycie, czyszczenie hal przemysłowych

  Na bieżąco monitorujemy naszą jakość

  Wyróżnia nas dbałość o szczegóły, zarówno w pracy naszych doświadczonych koordynatorów, jak i w całym procesie świadczenia usług. Skrupulatne podejście do kontroli jakości sprawia, że jesteśmy w stanie monitorować i utrzymywać najwyższe standardy. To połączenie umiejętności, technologii i doświadczenia sprawia, że ProCleaner jest firmą, na której można polegać.

  Samodzielne sprzątanie? Zrób to pod okiem specjalistów.

  logo procleaner

  Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)