Kontakt

Porozmawiajmy

Masz pytania lub wątpliwości? Chcesz porozmawiać z kompetentnym pracownikiem obsługi Klienta? Zadzwoń do nas, wyślij wiadomość - z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Horizont Global Sp. z o.o. Sp.k..
Al. Śląska 1
54-118 Wrocław
Email: procleaner@procleaner.pl
NIP 8943094585
REGON 366392485
KRS 0000659542

Tak, prowadzimy aktywnie oddziały w Szczecinie, Łodzi i Katowicach, aby jeszcze efektywniej obsługiwać Klientów z całej Polski.

Jesteśmy, i zawsze byliśmy, firmą w 100% polską, nie posiłkujmy się kapitałem zagranicznym.

Dokładamy największych starań, aby dostarczać wysoką jakość obsługi Klientom – także przed rozpoczęciem współpracy. Posiadamy certyfikat jakości ISO 9001:2015, który gwarantuje jakość procesów w naszej firmie.

Nasza firma jest ubezpieczona od niespodziewanych okoliczności na kwotę ponad 12 milionów złotych. Współpracujemy z dużymi, międzynarodowymi firmami, dlatego zawsze zabezpieczamy interesy naszych kontrahentów.

Stale rozwijamy się, dlatego niezależnie od czasu stale potrzebujemy nowych ludzi do pracy. Jeśli poszukujesz miejsca do rozwoju swojej kariery, odwiedź zakładkę Praca na naszej stronie.

Wystarczy pozostawić nam kontakt do siebie bądź skontaktować się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu widocznym na stronie. Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego lub wysłać do nas email. Resztą zajmie się nasza obsługa Klienta.

Oni już nam zaufali, zaufaj i Ty

Przeczytaj koniecznie

Wiedza i artykuły

Usługi DDD

Firma ProCleaner oferuje swoim klientom usługę dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji. Szybkie i profesjonalne działanie

Czytaj więcej

Mycie fasad i okien

Mycie okien wodą demineralizowaną ProCleaner oferuje kompleksowe mycie okien wodą demineralizowaną. Daje to gwarancje

Czytaj więcej
logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)