Lokalizacje – Katowice

Wybierz partnera sprawdzonego przez setki firm – postaw na kompleksowe usługi sprzątające w Katowicach
Firma sprzątająca – Katowice? W ofercie ProCleaner znajdziesz:
  • kompleksowe sprzątanie biur, zakładów, szpitali, powierzchni handlowych i nie tylko, 
  • obsługę przez cztery pory roku (odśnieżanie, opieka nad terenami zielonymi), 
  • usługi specjalistyczne (sprzątanie wysokościowe, pobudowlane, czyszczenie suchym lodem czy wodą demineralizowaną),
  • ofertę pełnego zarządzania odpadami,
  • możliwość wynajmu urządzeń sprzątających (również z przeszkoleniem).
Działamy w całej Polsce, również w Katowicach.
Odwiedź nas, zadzwoń lub skorzystaj z naszego formularza.

 

Usługi sprzątające Katowice – zobacz, co możemy Ci zaoferować:

sprzątanie pomieszczeń biurowych
Powierzchnie biurowe
sprzątanie hal produkcyjnych
Hale produkcyjne
sprzątanie placówek medycznych
Jednostki służby zdrowia
sprzątanie obiektów kulturalno edukacyjnych
Obiekty kulturalne i edukacyjne
sprzątanie obiektów sportowo rekreacyjnych
Obiekty sportowo-rekreacyjne
sprzątanie katowice

Sprzątanie w Katowicach – wybierz ProCleaner

Nie jesteśmy korporacją, nie jesteśmy też małą firmą. Pozbawieni wad jednych i drugich, tworzymy markę, którą warto wybrać – z jednej strony przez kompleksowość usług, nowoczesny park maszynowy czy wypracowane procesy, a z drugiej strony przez personalny kontakt – relację biznesową, ale bez zbędnej automatyzacji, korpomowy i innych ograniczeń. Obawiasz się współpracy z małą firmą sprzątającą, ale z korporacyjnymi zasadami też Ci nie po drodze? Wybierz nas – wybierz ProCleaner. Jesteśmy polską firmą o solidnych fundamentach, która na tej branży zjadła już zęby – i dzięki temu potrafi dostosować usługę do Twoich potrzeb.

Co powiedzielibyśmy o sobie na pierwszym naszym spotkaniu? Pewnie wolelibyśmy słuchać – o Twojej firmie i specyfice działalności, o Twoich potrzebach i doświadczeniach z usługą sprzątania. Znamy bolączki naszej branży, a do tego potrafimy przeskoczyć oczekiwania – tworząc usługę na miarę, która z jednej strony opiera się na redukcji (kosztów, roboczogodzin, zasobów), a z drugiej jest indywidualna i dopracowana w każdym szczególe.

Firma sprzątająca w Katowicach i okolicy? Tak. Działamy w całej Polsce – w Twoim mieście również.

Dlaczego właśnie ProCleaner?

Optymalizujemy procesy sprzątania. Na Twoją korzyść

ProCleaner to firma, która zna potrzeby biznesu i potrafi je zaspokoić. Specjalizujemy się w usługach sprzątających dla sektora B2B w całej Polsce, dostarczając usługi szybko, skutecznie i ze zrozumieniem specyfiki Twojej działalności. Nasze doświadczenie pokazuje, że jesteśmy w stanie zredukować liczbę roboczogodzin potrzebnych do sprzątania nawet o 50%. Optymalizacja procesów sprzątania to gwarancja oszczędności zasobów Twojej firmy. Wybierając ProCleaner, wybierasz partnera, który rozumie Twoje potrzeby biznesowe.

Jesteśmy partnerem w ekologicznych działaniach

W ProCleaner doskonale zdajemy sobie sprawę, jak cenne są zasoby. Dlatego korzystamy z zaawansowanych technik czyszczenia na sucho, wykorzystujemy wyłącznie energooszczędne narzędzia sprzątające i skuteczne produkty, aby zmniejszyć zużycie wykorzystywanych przez nas zasobów. Nasze działania niosą ze sobą nie tylko oszczędności, ale także wspierają misję ekologiczną Twojej firmy.

Postaw na firmę, która szanuje swoich pracowników

Stawiamy na uczciwość w zatrudnianiu pracowników. Oferujemy atrakcyjne benefity, możliwość rozwoju oraz szkolenia branżowe, co przekłada się na korzyści nie tylko dla naszych pracowników, ale również dla Klientów. Dzięki zaangażowaniu naszego personelu jakość wykonanej przez nich pracy jest na najwyższym poziomie. Dodatkowo w ProCleaner nie mamy problemu z przestojami i zastępstwami, co jest częstym wyzwaniem w innych firmach sprzątających.

Ciągle podnosimy jakość swoich usług

W ProCleaner stale rozwijamy swoją ofertę, zwiększamy ilość dostępnych usług i szkolimy nasz zespół. Zdecydowanie nie zadowalamy się standardowymi usługami sprzątającymi. Dzięki naszym specjalistom, koordynatorom i zaawansowanym technologicznie urządzeniom, przenosimy tę usługę do XXI wieku. Zapomnij o tradycyjnym wycieraniu kurzu i mopowaniu podłóg. Sprzątanie musiało wkroczyć w nową erę. I udało nam się to osiągnąć.

Szybki start: już teraz wyceń swoją usługę. Wystarczy, że wypełnisz ten intuicyjny formularz.

logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)