Czyszczenie linii produkcyjnych

Czyszczenie linii produkcyjnych – wybierz zoptymalizowane metody sprzątania, które nie powodują przestojów na produkcji
Mycie linii produkcyjnych to:
 • usługa poprzedzona audytem i wyceniana według rzeczywistych potrzeb, 
 • wiele różnych urządzeń, maszyn oraz środków dostosowanych do rodzajów powierzchni, a także materiału bazowego (również maszyn pod napięciem czy wrażliwych na wilgoć),
 • dwie dedykowane metody sprzątania: suchy lód oraz czyszczenie laserowe, 
 • ogromne doświadczenie w pracy w halach produkcyjnych,
 • sprzątanie, które nie wpływają negatywnie na ciągłość pracy,
 • systematyczna praca koordynatora, który czuwa nad jakością wykonywanych usług,
 • niezbędne certyfikaty i ubezpieczenie OC na 3 mln euro.
Czyszczenie linii produkcyjnych i maszyn wymaga wyszkolonego personelu i profesjonalnego sprzętu.

Możemy zapewnić Tobie zarówno jedno, jak i drugie.

Dla kogo?

sprzątanie magazynów
Hale magazynowe
sprzątanie hal produkcyjnych
Hale produkcyjne
czyszczenie linii produkcyjnych

Co oferujemy w ramach usługi sprzątania linii produkcyjnych?

 • kompleksowe czyszczenie na każdym etapie linii produkcyjnych: stanowisk pracowniczych, taśm transportowych, maszyn produkcyjnych, form czy urządzeń sterujących,
 • czyszczenie central wentylacyjnych, oczyszczanie wentylacji mechanicznej, wymiana filtrów, konserwacja i dezynfekcja (wyłącznie ekologicznymi preparatami z adekwatnymi certyfikatami oraz prz użyciu maszyn dedykowanych kanałom wentylacyjnym),
 • profesjonalny sprzęt i środki oraz pracowników, którzy znają specyfikę wykonywania usługi dla tej branży,
 • metody (czyszczenie suchym lodem oraz czyszczenie laserowe), które nie powodują przestojów i nie wstrzymują produkcji na długie godziny,
 • doskonałą kontrolę jakości przez dedykowanego koordynatora.
 • Wybierz sprzątanie na produkcji w profesjonalnym wydaniu

  Sprzątanie linii produkcyjnych to nie to samo, co sprzątanie przestrzeni biurowych. Specyfika tego typu obiektów wymaga nie tylko udziału wyłącznie nowoczesnych technologii i dedykowanych do różnych powierzchni środków chemicznych, ale również wiedzy z zakresu działania maszyn, systemów i central. W ProCleaner dysponujemy dużą wiedzą na temat czyszczenia linii produkcyjnych, niezbędnym doświadczeniem, wyszkolonym personelem oraz środkami, które pozwalają na bezpieczny i efektywny serwis wszystkich przestrzeni na halach produkcyjnych. Od podłóg, przez maszyny, aż po systemy grzewcze.

  Współpracę zawsze rozpoczynamy audytem, który pozwala nam doskonale poznać indywidualne potrzeby każdego klienta i specyfikę obiektu. Środki i urządzenia wybierane są wyłącznie przez technologa z odpowiednimi kompetencjami, który układa indywidualny plan pod konkretny obiekt. Za jakość wykonywanych prac odpowiada wyszkolony zespół oraz koordynator, który ma stały kontakt z administratorem obiektu, na bieżąco reagując na potrzeby.

  Nasza oferta jest zawsze elastyczna. Wybierz:

  • zakres wykonywanych prac (tylko linie produkcyjne, kompleksowe sprzątanie itd.),
  • metodę pasującą do budżetu i rekomendacji technologa (np. suchy lód / czyszczenie laserem)
  • usługę wykonywaną zgodnie z harmonogramem, który pasuje do pracy zakładu,
  • częstotliwość kontroli jakości.
  sprzątanie czyszczenie hal produkcyjnych

  Dlaczego ProCleaner?

  Roboczogodziny dopasowane do rzeczywistych potrzeb

  Efektywność to nasza dewiza. Dzięki naszemu wyszkolonemu zespołowi, profesjonalnemu sprzętowi i optymalnym metodom, wykonujemy usługi sprzątania profesjonalnie, szybko i skutecznie. Wiemy, że w naszej branży problemem jest zawyżanie czasu i liczby pracowników, którzy mogą wykonać daną usługę. Pokazujemy, że możliwa jest optymalizacja usług sprzątania.

  Optymalizujemy koszty – również w Twojej firmie

  Kontrola kosztów to dla nas priorytet. Analizujemy naszą efektywność, ale także zasoby, które wykorzystujemy – wodę, energię czy środki czystości. Korzystamy wyłącznie z energooszczędnego sprzętu, cenimy sprzątanie na sucho, a do tego stosujemy wyłącznie efektywne detergenty, w tym ekologiczne.

  Zatrudniamy uczciwie

  Zaangażowanie naszego zespołu to nasz prawdziwy atut. Siłą ProCleaner są ludzie, co w branży, w której niedostateczne szkolenia personelu i duża rotacja pracowników są prawdziwą plagą, jest naszym silnym atutem. Inwestujemy nie tylko w szkolenia dla pracowników, ale i w budowanie zaangażowania zespołu, zatrudniając personel na dobrych warunkach, oferując również stabilne zatrudnienie, benefity i premie. Jeśli to ważne również dla Ciebie – wybierz ProCleaner.

  Innowacyjne technologie w branży przemysłowej

  Audyt, środki i metody dobrane przez technologa oraz praca dobrze przeszkolonego zespołu i koordynatora to minimalne wymagania, jakie powinny być stawiane przed firmami, które podejmują się usługi sprzątania linii produkcyjnych. Praca w tego typu obiektach wymaga znajomości specyfiki pracy maszyn i działania ciągów technologicznych. Dobieramy wyłącznie środki i sprzęty, które zapewniają wydajną pracę – niezależnie, czy zajmujemy się taśmami transportowymi, czy centralami wentylacyjnymi.

  Sprzątanie linii produkcyjnych dostosowane do potrzeb zakładów z różnych branż? Wybierz naszą ofertę

  logo procleaner

  Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)