EcoVadis

EcoVadis dla ProCleaner

EcoVadis to prestiżowe wyróżnienie, oceniające praktyki i sposoby postępowania w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. Międzynarodowe wytyczne, które je wyznaczają, to między innymi: dziesięć Zasad ONZ Global Compact, konwencje Międzynarodowej Organizacji Pracy (ILO), standardy Global Reporting Initiative (GRI), normę ISO 26000, plan działania CERES oraz Wytyczne ONZ dotyczące biznesu i praw człowieka, znane również jako Ruggie Framework.

W ProCleaner nieustannie podnosimy jakość naszych usług, a przy realizacji wewnętrznej polityki proekologicznej staramy się dobierać środki tak, by wytwarzać jak najmniej zanieczyszczenia. Dlatego wyjątkowym prestiżem było otrzymanie złotego medalu EcoVadis – jest to ukoronowanie naszych dotychczasowych działań i motywacja do dalszej pracy nad standardami.

EcoVadis to jednak nie tylko ekologia, ale również podejście Firmy do pracowników, dostawców i etyki. Uwzględnia w swojej ocenie kwestie CSR w czterech obszarach:

1. Środowiskowy: odpady, woda, energia, zanieczyszczenia, substancje chemiczne, różnorodność biologiczna;

2. Społeczny: szkolenia, dyskryminacja, nękanie, różnorodność, przestrzeganie praw człowieka, BHP, warunki pracy, dialog społeczny;

3. Etyczny: korupcja, łapówkarstwo, praktyki antykonkurencyjne, odpowiedzialne zarządzanie informacjami;

4. Łańcuch dostaw: nadzór nad kwestiami społecznymi I środowiskowymi dostawcy

ecovadis Horizont Global
logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)