Usługi DDD

Firma ProCleaner oferuje swoim klientom usługę dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji. Szybkie i profesjonalne działanie pozwala skutecznie zwalczyć uciążliwe pasożyty i szkodniki. Zatrudniamy tylko odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, których wiedza i umiejętności w połączeniu z wysokiej jakości sprzętem sprawnie i efektywnie eliminują problem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z pomocy profesjonalistów.

Na czym polega dezynfekcja?

Dezynfekcja, inaczej zwana odkażaniem, polega na likwidowaniu szkodliwych drobnoustrojów i ich przetrwalników. Przykładamy wszelkich starań, aby zapewnić optymalne warunki podczas przeprowadzania zabiegu, ponieważ to od nich w dużej mierze zależy efektywność dezynfekcji. Stosujemy sprawdzone środki chemiczne i fizyczne, odpowiednio dobierając ich stężenie do rodzaju drobnoustrojów. Wykorzystujemy trzy metody pracy: fizyczną, chemiczną oraz termiczno-chemiczną. Odkażamy pomieszczenia mieszkalne, gospodarcze oraz przemysłowe, pozostawiając wnętrza wolne od chorobotwórczych bakterii, wirusów oraz grzybów, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia człowieka.

Kiedy dezynsekcja jest konieczna?

Pomagamy pozbyć się uciążliwych i szkodliwych owadów takich, jak muchy, komary oraz pchły. Przeprowadzane przez nas zbiegi umożliwiają również pozbycie się z budynku dokuczliwych mrówek. Nasi specjaliści bez problemu poradzą sobie ze zwalczaniem pluskiew oraz likwidowaniem karaluchów. Stosując nowoczesne metody dezynsekcji niszczymy nie tylko owady, ale również ich jaja i larwy. Podczas zabiegu wykorzystujemy metody chemiczne, biotechnologiczne, fizyczne oraz mechaniczne. Samodzielne usuwanie pluskiew, mrówek i karaluchów może okazać się problemowe i mało efektywne. Dlatego warto powierzyć to zadanie doświadczonym profesjonalistom.

Dlaczego warto przeprowadzić deratyzację?

Deratyzacja, czyli zwalczanie wszelkich gryzoni, stała się wyjątkowo ważnym zabiegiem w dzisiejszych czasach. Zainfekowane ośrodki miejskie wymagają systematycznego odszczurzania. Myszy i szczury mogą narazić właścicieli budynków na wiele niepotrzebnych szkód materialnych, przenosząc niebezpieczne choroby, wirusy i bakterie, nie wspominając o zanieczyszczonych odchodami powierzchniach. Zwalczanie szczurów zapobiegnie ich rozprzestrzenianiu się. Nasi klienci mogą liczyć na rzetelną usługę w przystępnej cenie, a zastosowane mieszane metody deratyzacji gwarantują skuteczne i długie działanie.

Dlaczego warto skorzystać z solidnej firmy ddd?
Doświadczenie w branży ddd, wykwalifikowani pracownicy oraz wysokiej klasy sprzęt to gwarancja prawidłowo przeprowadzonych zabiegów. Każde zlecenie jest traktowane przez nas indywidualnie. Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem oraz dokładamy wszelkich starań, aby procesy deratyzacji, dezynfekcji czy dezynsekcji przebiegały sprawnie i efektywnie. Jako firma ddd posiadamy nowoczesny sprzęt, dzięki któremu usuwanie szkodników i drobnoustrojów jest o wiele prostsze i tańsze. Sumienność, rzetelność i terminowość to kolejne atuty naszej firmy. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)