Sprzątanie w biurach

Czyste biuro Twoją wizytówką

Nie jest żadną niespodzianką, że jedną z pierwszych rzeczy, która rzuca się w oczy podczas przekroczenia progu biura jest jego czystość. Wystarczy kilka sekund aby wyrobić sobie opinię, dlatego tak bardzo istotne jest, aby zadbać o jak najlepsze usługi w zakresie sprzątania biura. Idealnie czyste biuro nie tylko podniesie renomę firmy, ale także zapewni kadrze oczekiwany komfort pracy.

Sprzątanie biur na najwyższym poziomie

W ProCleaner stawiamy na najlepiej wykwalifikowany personel, który wykonuje usługi sprzątania biur na najwyższym poziomie. Dzięki temu każdy klient może być pewien, że uzyska oczekiwany efekt. Powierzone naszym pracownikom zadania są wykonywane za każdym razem z równie wysoką starannością i rzetelnością w szerokim zakresie sprzątania powierzchni biurowych. Aby praca była jak najbardziej efektywna, zapewniamy pracownikom najnowsze technologie, dzięki czemu rezultaty ich pracy są długotrwałe i satysfakcjonujące. ProCleaner stosuje najlepszej jakości środki czystości na rynku, jak również innowacyjne metody, które nie tylko ułatwiają pracę naszemu personelowi podczas sprzątania biura, lecz pozostawiają biuro w stanie idealnej czystości.

Indywidualny plan sprzątania Twojego biura

Jednym z podstawowych założeń funkcjonowania naszej firmy jest dopasowanie usług do oczekiwań klientów, tak, aby stały się one odzwierciedleniem ich potrzeb. Gwarantujemy dokładność i fachowość realizacji każdego zlecenia, nie stosujemy ogólników. Każde biuro jest inne i każde sprzątanie pomieszczeń biurowych również przebiega inaczej. Zakres prac w biurze jest zgrany z potrzebami i wymaganiami klienta w stu procentach, zapewniając sprawne wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Klient nie musi się martwić o niedokładne spełnienie jego oczekiwań, co do sprzątania powierzchni biurowych. Jesteśmy elastyczni i dostosujemy częstotliwość oraz godziny realizacji usług do godzin pracy firmy, tak by sprzątanie nie destabilizowało prawidłowego funkcjonowania biura.

Co obejmują usługi ProCleaner?

Między innymi w zakresie usług sprzątania biura znajdują się:

  • czyszczenie oraz pielęgnacja podłóg
  • odkurzanie wykładzin i tapicerek meblowych
  • dokładne mycie wyposażenia całego obiektu, np.: sprzętu, mebli
  • mycie okien, przeszkleń i innych elementów szklanych obiektu
  • regularne opróżnianie koszy na śmieci
  • mycie sanitariatów.

Od czego zależy cennik usług sprzątających?

Cennik sprzątania biura jest ustalany z każdym klientem indywidualnie, ze względu na wiele zmiennych czynników. Pierwszym z nich jest przede wszystkim wielkość obiektu biurowego, a także jego specyfika, ilość pięter, pomieszczeń itp. Kolejnym czynnikiem jest zakres usług, który dobierany jest dla klienta tak, aby mógł się spodziewać doskonałego efektu, który go usatysfakcjonuje. Ostatnim, lecz nie mniej ważnym czynnikiem jest oczywiście to, jak często biuro będzie korzystać z usług firmy. Pomimo faktu, że cennik sprzątania biura ustalany jest w oparciu o te czynniki, możemy zapewnić, że ceny, które będziemy mogli zaproponować są takie, jak nasze usługi sprzątające – idealnie dopasowane.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)