Mousee – rewolucja w branży DDD

Pojawiające się w obiektach gryzonie to nieustający problem, z którym muszą mierzyć się zarządcy dużych hal produkcyjnych czy magazynów, a także mniejszych obiektów. Jesteśmy świadomi strat, jakie mogą powodować gryzonie pojawiające się na obiektach. Usługi deratyzacyjne w takich miejscach prowadzone są bardzo czasochłonnie ? rozłożone na całym obiekcie żywołapki są regularnie sprawdzane przez wyznaczoną do tego osobę, która kontroluje ich wnętrze.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zaprojektowaliśmy i zaczynamy wprowadzać w życie najnowszy projekt ? żywołapkę Mousee. Urządzenie to pozwoli zrewolucjonizować branżę DDD ponieważ znacząco ograniczy czas inspekcji a także wprowadzi znaczącą automatyzację całego procesu.

Mousee to niewielka skrzynka z nadajnikiem, który informuje nas kiedy w żywołapce pojawi się gryzoń. Dzięki specjalnie stworzonemu programowi osoba nadzorująca urządzenie widzi w czasie rzeczywistym nie tylko zawartość skrzynek, ale także ich rozłożenie. Dzięki temu w dowolnej chwili można skontrolować ich skuteczność.

Cały system Mousee składa się z pułapek żywołownych, karmników na gryzonie, detektorów oraz aplikacji mobilnej połączonej z platformą internetową. Ten prosty w obsłudze zestaw został zaprojektowany dla usprawnienia procesu deratyzacji szczególnie na dużych obiektach, gdzie sprawdzenie każdej pułapki jest czasochłonne.

 

Główne zalety systemu to:
oszczędność czasu: Mousee optymalizuje czas pracowników, którzy są odpowiedzialni za proces deratyzacji. Skraca czas inspekcji do niezbędnego minimum. Interwencja jest niezbędna tylko tam, gdzie zaszło zdarzenie złapania zwierzęcia do pułapki.
skalowalność: Mousee nie stwarza żadnych problemów w zakresie skalowalności i rozbudowy. Dzięki detektorom Mousee użytkownicy mają możliwość rozbudowy systemu oraz integracji nowych urządzeń z funkcjonującą aplikacją. W ten sposób ochrona obiektu jest jeszcze bardziej efektywna i skuteczna, a dzięki rozbudowanym możliwościom zarządzania przez sieć, kontrola Systemu Mousee jest bardzo wygodna.
elektroniczne raporty: System Mousee pozwala użytkownikom na generowanie raportów, które skutecznie wspierają analizę prowadzonych inspekcji. Na podstawie realnych zdarzeń gwarantują możliwość optymalizacji rozmieszczenia urządzeń łapiących w chronionym obiekcie.

Naszym celem od samego początku była optymalizacja czasu pracy specjalistów DDD oraz zwiększenia ich skuteczności działania, dlatego też zadbaliśmy o to by instalacja systemu w obiekcie odbywała się szybko i intuicyjnie.

Produkt jest prosty w montażu i pasuje do większości żywołapek dostępnych na rynku. Detektor nakładany jest na okienko rewizyjne zamontowane na górnej części żywołapki, a następnie dodawany do intenetowej platformy Mousee. Aktywowany detektor jest gotowy do użycia.
Architektura systemu pozwala na swobodne dostosowywanie ilości stacji zbiorczych oraz ich lokalizacji, dzięki czemu detektory mogą być rozmieszczone także w trudno dostępnych miejscach.

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)