Sprzedaż urządzeń

Sprzedajemy i wynajmujemy nowoczesne urządzenia sprzątające

Oferujemy tylko wyselekcjonowane sprzęty, które sprawdzają się w praktyce

Sprzedaż urządzeń w ProCleaner to:
  • usługa inna, niż zakup sprzętu w sklepie z narzędziami – sprzedajemy i wynajmujemy jedynie urządzenia i maszyny marek, z których sami korzystamy na co dzień,
  • możliwość sprzedaży, a także wynajmu,
  • sprzedaż z doradztwem, dowozem i instrukcją obsługi dla Twoich pracowników

Widziałeś naszego pracownika z urządzeniem, które chcesz wypróbować?
Wynajmiemy je lub sprzedamy. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz!

Oferta może obejmować:
  • urządzenia renomowanych światowych marek, takich jak Karcher, Numatic, Henry Kruse, Kranzle, czy Hako,
  • sprzedaż i wynajem m.in. zamiatarek, szorowarkek, odkurzaczy pracujących na sucho i mokro, systemów piorących czy polerek,
  • części zamienne oraz akcesoria do rozbudowy, 
  • wynajem podnośników nożycowych, koszowych, a nawet rusztowań.

Urządzenia sprzątające – sklep, doradztwo i szkolenia ze sprzątania. Dla kogo?

sprzątanie magazynów
Hale magazynowe
sprzątanie hoteli
Hotele
sprzątanie placówek medycznych
Jednostki służby zdrowia
sprzątanie obiektów handlowych
Obiekty handlowe
sprzątanie obiektów kulturalno edukacyjnych
Obiekty kulturalne i edukacyjne
sprzątanie obiektów sportowo rekreacyjnych
Obiekty sportowo-rekreacyjne
Sprzedaż i wynajem maszyn

Kup u nas urządzenia sprzątające – sklep Tobie tego nie zapewni

Bazując na najbardziej nowoczesnych technologiach, w ProCleaner oferujemy sprzedaż i wynajem urządzeń sprzątających do profesjonalnego utrzymania czystości w różnych obiektach i poza nimi. Pracując od ponad 12 lat w branży doskonale poznaliśmy specyfikacje różnych maszyn i przeprowadziliśmy restrykcyjną selekcję, zostawiając w swojej flocie jedynie te najlepsze. Ponadto pomagamy w doborze odpowiednich urządzeń oraz służymy radą w kwestii obsługi, dopasowując urządzenie do konkretnych obiektów i zadań.

Chcesz zakupić profesjonalny sprzęt sprzątający, ale nie wiesz, co wybrać?
Nie wiesz, jaka metoda czy urządzenie będzie najwydajniejsze do Twojego obiektu?
Potrzebujesz przeszkolenia z obsługi i wykorzystania środków czystości?
Wybierz naszą firmę.

Dlaczego ProCleaner?

Mniej roboczogodzin przy tym samym efekcie

Rozumiemy, że dla wielu osób spoza naszej branży, usługi oferowane przez firmy sprzątające mogą wydawać się podobne do siebie. Jednak to tylko pozory – różnice tkwią w stosowanych metodach, używanym sprzęcie, produktach i kontroli jakości. Wszystkie te czynniki wpływają na końcowy efekt i zadowolenie klienta. Wybierając ProCleaner, wybierasz firmę, która wykorzystuje całą swoją wiedzę i doświadczenie, aby optymalizować procesy sprzątania – tak, aby były szybkie, efektywne i dostosowane do Twojego budżetu.

Troszczysz się o środowisko? My też!

Stosujemy ekologiczne środki czystości, które są nie tylko skuteczne, ale także bezpieczne dla środowiska. Nasz park maszynowy składa się z energooszczędnych urządzeń, które minimalizują nasze zużycie energii. Ponadto, zawsze tam, gdzie to możliwe, preferujemy sprzątanie na sucho. To podejście nie tylko zapewnia doskonałe wyniki, ale także znacznie redukuje zużycie wody. Wierzymy, że małe kroki mogą prowadzić do dużych zmian, a nasza troska o środowisko jest tego wyrazem.

Tworzymy zespół zaangażowanych specjalistów

Nasz zespół to grupa profesjonalistów, którzy wykorzystują swoją wiedzę i umiejętności, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Każdy członek personelu jest ważny i przyczynia się do sukcesu firmy. Dzięki temu, że stale inwestujemy w rozwój naszych pracowników, możemy zaoferować naszym klientom usługi, które przekraczają ich oczekiwania. W ProCleaner zawsze stawiamy na jakość, profesjonalizm i zadowolenie klienta.

Zakres Sprzątanie ProCleaner Wrocław

Dbamy o najwyższe standardy

Doskonale rozumiemy, jak ważne są dobrze wypracowane procesy. Przez lata ulepszaliśmy nasze metody pracy, co przekłada się na skuteczność i efektywność naszych usług. Podczas wyboru środków do sprzątania korzystamy z wiedzy i doświadczenia naszego technologa. Dzięki temu, każde zadanie realizujemy z użyciem najodpowiedniejszych oraz najskuteczniejszych preparatów, co pozwala nam osiągać najlepsze efekty. Szczególnie dumni jesteśmy z naszego systemu kontroli jakości. Zaprojektowany został tak, aby nie zostawić miejsca na kompromisy. Gwarantuje, że każda usługa, którą wykonujemy, spełnia najwyższe standardy. To nasze zobowiązanie do doskonałości, które nie ma sobie równych w branży.

Sprzedaż sprzętu, przeszkolenie i indywidualne doradztwo w zakresie sprzątania? Możesz na nas liczyć!

Uzupełnij formularz

logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)