Lokalizacje – Kraków

Innowacyjne usługi sprzątające dla firm
Kraków i okolice
Firma sprzątająca – Kraków? W ofercie ProCleaner znajdziesz:
  • kompleksowe sprzątanie biur, zakładów, obiektów i powierzchni każdego typu, 
  • sprzątanie specjalistyczne: m.in. pobudowlane czy alpinistyczne,
  • kompleksową obsługę przez cały rok (tereny zielone, odśnieżanie dachów i dróg)
  • wiele możliwości do wyboru (sprzątanie suchym lodem, wodą demineralizowaną, ozonowanie),
  • ofertę zarządzania odpadami w Twojej firmie, 
  • możliwość wynajmu urządzeń (mamy własny park maszynowy).
Działamy w całej Polsce, również w Krakowie.
Twoja firma ma siedzibę w tym mieście? Świetnie się składa.

Czekamy na Twoją wiadomość.

Usługi sprzątające Kraków – sprawdź pełną ofertę

sprzątanie magazynów
Hale magazynowe
sprzątanie hoteli
Hotele
sprzątanie pomieszczeń biurowych
Powierzchnie biurowe
sprzątanie obiektów handlowych
Obiekty handlowe
sprzątanie obiektów kulturalno edukacyjnych
Jednostki służby zdrowia
sprzątanie obiektów sportowo rekreacyjnych
Obiekty sportowo-rekreacyjne
usługi sprzątające kraków

Specjalistyczna firma sprzątająca w Krakowie

Firma sprzątająca w Krakowie? W całej Polsce oferujemy autorskie rozwiązania i nową jakość usług sprzątających dla firm z praktycznie każdej branży. Nasza wysoko wykwalifikowana ekipa specjalistów oraz zaawansowany sprzęt nowej generacji zapewniają najwyższą jakość usług sprzątania i kompleksową pomoc dla firm przez cały rok, w różnorodnych zadaniach – od sprzątania pomieszczeń, przez ich dezynfekcję, aż do dbania o tereny zielone. Działamy nie tylko w Krakowie, ale również w pobliskich miejscowościach takich jak Wieliczka, Nowy Sącz, Bochnia czy Skawina.

Jeśli potrzebujesz nowoczesnej firmy sprzątającej w Krakowie i okolicach, to jesteśmy idealnym wyborem na terenie Małopolski. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, w jaki sposób możemy pomóc Ci stworzyć bezpieczną i zadbaną przestrzeń dla Twoich pracowników i klientów. Jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie!

Dlaczego właśnie ProCleaner?

Nawet 50% roboczogodzin mniej

ProCleaner to firma sprzątająca, która potrafi znacząco skrócić czas sprzątania. Dzięki naszej specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zredukować liczbę roboczogodzin potrzebnych do sprzątania nawet o 50%. Nasze usługi sprzątające w Krakowie to gwarancja efektywności i oszczędności czasu dla naszych klientów. Wybierając ProCleaner, wybierasz firmę, która stawia na szybkość i jakość.

Ekologicznie i wydajnie

W ProCleaner pracujemy ekologicznie. Ograniczamy zużycie wody, a także stosujemy techniki czyszczenia na sucho, które zapewniają podobny efekt czyszczący, lecz są znacznie łagodniejsze dla naszej planety. Wykorzystujemy również mniej energii, gdyż używamy nowoczesnych, energooszczędnych sprzętów czyszczących i zużywamy mniej detergentów, wybierając wyłącznie wydajne środki renomowanych firm. Działamy odpowiedzialnie, dbając o środowisko i oszczędzając zasoby – również Twoje i naszej planety.

Nasz zespół to nasz atut

Nasza siła leży w zaangażowanym zespole, na którym można polegać. Nie tylko zapewniamy naszym pracownikom certyfikowane szkolenia i uczciwe warunki zatrudnienia, ale także oferujemy atrakcyjne benefity, takie jak karty sportowe i ubezpieczenie medyczne. W rezultacie nasi pracownicy są wysoce zaangażowani, co prowadzi do mniejszej rotacji kadry. Wszystko to przekłada się na wyższą jakość usług dla naszych klientów.

Autorskie procesy wypracowane przez lata doświadczeń

Nasza siła tkwi w autorskich procesach i zespole specjalistów z różnych dziedzin. Ta dynamiczna kombinacja daje zaskakujące efekty, często przekraczając oczekiwania naszych klientów. Przykłady? W ProCleaner to technolog indywidualnie dobiera środki czystości, a zespół koordynatorów jest do Twojej dyspozycji, aby zapewnić przestrzeganie najwyższych standardów i zapewnić realne wsparcie. Postaw na firmę o solidnych fundamentach i znajomości realiów biznesu.

Usługi sprzątające - Kraków?
Wypełnij nasz formularz i otrzymaj szybką wycenę:

logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)