Sprzątamy w całej Polsce

Wszystko, czego potrzebujesz w zakresie sprzątania

W jednej sprawdzonej firmie
Facility Management Wrocław Sprzątanie specjalistyczne
Oszczędność roboczogodzin

Nawet 50% mniej, dzięki naszym metodom optymalizacji czasu pracy.

Chronimy Twoje zasoby

Stale dążymy do ograniczenia zużytej energii, wody i środków czystości.

Realne wsparcie koordynatora

Lepsze efekty dzięki wyszkolonemu zespołowi i świetnej kontroli jakości.

Autonomiczne urządzenia czyszczące

W pracy korzystamy z nowych technologii - mamy własny park maszynowy.

Jesteśmy Procleaner

Poznaj nas lepiej

Firma sprzątająca, na której możesz polegać

Wybierz ProCleaner na swojego partnera

Sprzątanie specjalistyczne

Podejście, którego się nie spodziewasz

Środki czystości wyznaczone przez technologa, koordynator jakości nawet kilka razy w tygodniu i prawdziwy bzik na punkcie optymalizacji sprzątania. Po usługach ProCleaner możesz spodziewać się więcej. Profesjonalne sprzątanie nie jest tym samym, co sprzątanie w domu. Chętnie pokażemy Ci, na czym polega różnica.

ProCleaner to:
 • na bieżąco koordynowana jakość usług,
 • oszczędność roboczogodzin i zasobów,
 • optymalizacja czasu pracy,
 • środki czystości dobierane przez technologa,
 • partnerskie podejście od pierwszego dnia współpracy,
CEJS konsorcjum logo
Masz większe potrzeby? Dobrze się składa!

Pomożemy zrealizować Twoje cele

Komfort pracowników związany z czystością pomieszczeń to jedno. Ekologiczne podejście jest ważne dla Twojej firmy? Pomożemy Ci zrealizować tę misję, dbając o prawidłowy przepływ odpadów i wykorzystując do sprzątania wyłącznie ekologiczne środki czystości. Chcesz pochwalić się klientom bezpieczeństwem swojego hotelu, placu zabaw czy strefy basenowej? Wyjdziemy naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

ProCleaner to:
 • możliwość pełnej personalizacja usług,
 • doświadczenie w niestandardowych realizacjach,
 • 15 lat pracy dla ponad setki branż (w tym medycznej, przemysłowej, hotelarskiej),
 • biznesowe podejście i
 • pomoc w realizacji celów wizerunkowych firmy,
 • w 100% kompleksowa oferta.
Działamy w całej polsce

Dumnie wspieramy naszych Klientów

Mamy doświadczenie w każdej branży

Wybierz swój obiekt:

sprzątanie hoteli
Hotele i pensjonaty
sprzątanie obiektów handlowych
Obiekty handlowe
sprzątanie placówek medycznych
Placówki medyczne
sprzątanie obiektów sportowo rekreacyjnych
Obiekty Sportowo-Rekreacyjne
sprzątanie obiektów kulturalno edukacyjnych
Obiekty Kulturalne i Edukacyjne
sprzątanie magazynów
Hale magazynowe
sprzątanie hal produkcyjnych
Hale produkcyjne
sprzątanie pomieszczeń biurowych
Pomieszczenia biurowe
Blog procleaner

Nie przegap naszych newsów

Wyniki, które mówią same za siebie

Optymalizujemy usługi sprzątania

ŚREDNIO

0 %

Roboczogodzin mniej, przy tym samym efekcie

NAWET

0 %

Zaoszczędzonej wody, energii i środków czystości

0 %

Do nas wraca, po wyborze tańszej firmy

charytatywnie
Dołącz do nas

Zostań częścią czegoś większego


Nasi pracownicy mogą liczyć nie tylko na uczciwe warunki zatrudnienia i liczne szkolenia, ale i premie oraz pakiet benefitów - wybierz rzetelnego pracodawcę.

Wybierz swoje

Sprzątamy w największych miastach w Polsce

Wrocław
Kraków
Warszawa
Bydgoszcz
Szczecin
Gdańsk
Katowice
Lublin
Łódź
Poznań
Zamów usługę

Wypełnij formularz

Potrzebujesz wyceny? Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Profesjonalne sprzątanie potwierdzone certyfikatami


Nasza firma sprzątająca istniejąca od 12 lat ma siedzibę we Wrocławiu, ale profesjonalne sprzątanie wykonujemy na terenie całego kraju. Zatrudniamy obecnie 1500 osób, dających codzienne gwarancję dobrze wykonanej pracy, między innymi dlatego, że regularnie szkolimy swoich pracowników i szukamy nowych rozwiązań technicznych oraz organizacyjnych. Nasza firma sprzątająca Wrocław posiada również certyfikaty: ISO 9001:2008 i ISO 9001:2015 oraz Merida i Henry Kruse Polska. Potwierdzają one jakość i profesjonalizm wykonywanych przez nas usług sprzątania.

Firma sprzątająca z nowoczesnym parkiem maszyn

Nasza firma sprzątająca z miasta Wrocław stawia też na rozwijanie technologii, które są bardzo pomocne gdy chodzi o urządzenia sprzątające. Nie tylko ułatwiają pracownikom profesjonalne sprzątanie, ale przede wszystkim wpływają na najwyższą jakość takich usług. Posiadamy własny nowoczesny i rozbudowany park maszynowy składający się z urządzeń pozwalających na przeprowadzenie każdego zadania, którego celem są profesjonalne usługi sprzątania. Pracownicy naszej firmy mają stały dostęp do urządzeń bardzo znanych marek przodujących na ciągle rozwijającym się rynku obejmującym różne usługi sprzątające. To sprzęt wyprodukowany między innymi przez: Karcher, Numatic, Henry Kruse, Kranzle, czy Hako. Standardowe usługi porządkowe wykonujemy także przy pomocy urządzeń zamiatających, myjących, piorących, polerujących oraz odśnieżających. Ponadto nasza firma sprzątająca Wrocław jest w stanie wykonać każde najbardziej nietypowe specjalistyczne zlecenie, wymagające nie tylko profesjonalnych urządzeń, ale i fachowej wiedzy oraz doświadczenia. W swoim parku maszyn mamy także urządzenia do czyszczenia suchym lodem i sprzęt z wyposażeniem alpinistycznym oraz z podnośnikami nożycowymi i koszowymi, To sprawia, że możemy wykonywać również profesjonalne sprzątanie na wysokościach i w miejscach, gdzie jest utrudniony dostęp.

Usługi sprzątające pod kontrolą autorskiego systemu

Profesjonalne sprzątanie wykonujemy przy użyciu środków chemicznych i środków czystości przodujących europejskich producentów. Wszystkie mają atesty i są ekologiczne. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i jesteśmy w stanie dopasować swoją ofertę do wszystkich oczekiwań klienta. Wykonujemy nie tylko wszelkie usługi sprzątające budynków, biur, hoteli, hal i magazynów, obiektów sportowych, ale również możemy dbać o tereny zewnętrzne przy obiektach. Poza tym posiadamy autorski system kontroli zleconych zadań. Obejmuje on wszystkie działy firmy i kolejne etapy pracy. To pozwala na eliminowanie ewentualnych błędów i uchybień. Stosujemy nie tylko wewnętrzne audyty i bieżące raportowanie, ale funkcjonuje u nas również system punktacji pracowników za wykonane zadania. Jest on pod stałą kontrolą, a klienci wypełniają ankiety dotyczące tego, jak ich zdaniem nasza firma sprzątająca z miasta Wrocław wykonuje swoje usługi. Klienci mogą także przed 24 godziny na dobę korzystać z naszego helpdesku.
logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)