Prace alpinistyczne – mycie wysokościowe

Wysokościowe mycie okien i elewacji – profesjonalnie, kompleksowo, w całej Polsce
Wysokościowe mycie okien i elewacji to:
 • profesjonalne usługi nawet na dużych wysokościach, 
 • sprzątanie przy użyciu różnych metod: mycie ciśnieniowe i parowe, wodą demineralizowaną czy z użyciem środków chemicznych, 
 • usługa wykonywana wyłącznie przez specjalistów z doświadczeniem i uprawnieniami do prac na wysokościach, 
 • dbałość o bezpieczeństwo, gwarancja efektu i polisa OC w wysokości 3 mln euro.
Co oferujemy w ramach usługi wysokościowego mycia okien i elewacji?
 • pracę wykonaną wyłącznie przez pracowników posiadających przeszkolenie i niezbędne pozwolenia do wykonania usługi na wysokościach, 
 • niezbędny sprzęt: własne podnośniki, rusztowania czy wyposażenie alpinistyczne,
 • różne metody – do wyboru: mycie ciśnieniowe, parowe, wodą demineralizowaną czy z użyciem środków chemicznych, 
 • gwarancję jakości i bieżącą kontrolę koordynatora

Szukasz partnera z doświadczeniem, własnym sprzętem i niezbędnymi pozwoleniami?
Wybierz ProCleaner do prac wysokościowych.

Dla kogo?

sprzątanie hoteli
Hotele
sprzątanie obiektów handlowych
Obiekty handlowe
sprzątanie obiektów kulturalno edukacyjnych
Obiekty kulturalne i edukacyjne
sprzątanie obiektów sportowo rekreacyjnych
Obiekty sportowo-rekreacyjne
alpinisci

Prace alpinistyczne – zadanie wyłącznie dla profesjonalistów

Prace alpinistyczne to zadanie wyłącznie dla doświadczonych specjalistów wyposażonych w specjalistyczny sprzęt i niezbędne pozwolenia uprawniające do wykonywania prac na dużych wysokościach. Odpowiedzialność, ostrożność wraz z bezwzględnym trzymaniem się zasad BHP to absolutne minimum, jakie powinno być stawiane przed pracownikami alpinistycznymi. Czyszczenie tego typu powierzchni to zadanie zbyt niebezpieczne, aby mogło być realizowane podczas standardowego sprzątania czy konserwacji – warto powierzyć to zadanie wyłącznie profesjonalistom.

W ProCleaner zapewniamy czyszczenie wysokościowe, które jest nie tylko skuteczne i wydajne, ale zarazem bezpieczne – zarówno dla alpinistów, jak i osób postronnych. Szeroka oferta metod sprzątania pozwala dobrać tę usługę do potrzeb i budżetu niemal każdej firmy, która chce wybrać wysokościowe mycie okien czy elewacji. Cennik to coś, co Cię interesuje? Skontaktuj się z nami – opowiemy o szczegółach usługi sprzątania wysokościowego w ProCleaner.

Nasza oferta jest zawsze elastyczna. Wybierz:

 • oczekiwany czas realizacji usługi,
 • termin pasujący do potrzeb,
 • metodę czyszczenia (możemy doradzić najlepszy wybór w zależności od oczekiwań i budżetu)

Dlaczego ProCleaner?

Optymalizacja usługi sprzątania? To możliwe

Kładziemy ogromny nacisk na efektywność naszych usług. Posiadamy wykwalifikowany zespół, sprzęt sprawdzonych marek i metody, które umożliwiają nam skuteczną pracę – profesjonalne sprzątanie to przecież nie to samo, co porządki w domu. Korzystasz z usługi firmy sprzątającej i nie wiesz, czy nie przepłacasz? W ProCleaner udowadniamy, że usługi sprzątania mogą być profesjonalne, szybkie i skuteczne.

Szanujemy zasoby, którymi dysponujesz

Podkreślamy, że duże znaczenie ma dla nas również optymalizacja kosztów. Dokładnie analizujemy naszą wydajność i dbamy o zasoby – wodę, energię i środki czystości. Wykorzystujemy profesjonalny, energooszczędny sprzęt, stosujemy metody czyszczenia na sucho, a do tego wybieramy tylko wydajne produkty, które są przyjazne dla środowiska.

Dbamy o naszych pracowników

Zaangażowanie naszego zespołu jest dla nas kluczowe. Jesteśmy świadomi wyzwań, z jakimi mierzy się nasza branża – niewystarczająco wyszkolony personel, duża rotacja pracowników, niska wydajność, problemy z zastępstwami to codzienność w wielu firmach sprzątających. W ProCleaner nasi pracownicy przechodzą specjalistyczne szkolenia i są zatrudniani na warunkach, które zwiększają satysfakcję z pracy. A wszystkie zainteresowane strony na tym korzystają.
Zakres Sprzątanie ProCleaner Wrocław

Cenimy profesjonalizm. Zaczynamy od siebie

W ProCleaner korzystamy z autorskich rozwiązań, aby zapewnić najwyższą jakość usług sprzątania. Chcemy, aby nasi klienci wiedzieli, że profesjonalne sprzątanie to coś więcej niż to domowe. Bez właściwych szkoleń, wysokiej klasy sprzętu i odpowiednio dobranych środków, usługa jest mniej wydajna, a co za tym idzie – droższa. Dlatego u nas to technolog dobiera wykorzystywane środki, regularnie szkolimy nasz zespół, a koordynator jakości jest zawsze do dyspozycji naszych klientów.

Wysokościowe mycie okien cennik? Skontaktuj się z nami

logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)