Osiedla mieszkaniowe (nowa wersja)

Sprzątanie osiedli mieszkaniowych – od wykładzin, aż po odśnieżanie
Co możesz otrzymać w ramach tej usługi?
 • czyszczenie bram wejściowych i wjazdowych
 • zamiatanie, mycie i pielęgnacja podłóg, schodów, wind
 • czyszczenie powierzchni garaży
 • mycie okien oraz przeszkleń
 • czyszczenie lamperii, balustrad
 • mycie wyposażenia
 • pielęgnacja terenów zewnętrznych: utwardzonych i zielonych
 • odśnieżanie.
Kompleksowe sprzątanie osiedli w ProCleaner to:
  • usługa dla kamienic, bloków mieszkalnych i całych osiedli,
  • szeroki zakres usług dodatkowych: odśnieżanie, zabezpieczanie posadzek, opieka nad zielenią czy sprzątanie pobudowlane,
  • wydajna praca specjalistów przy pomocy najlepszych narzędzi i pod czujnym okiem koordynatora,
  • kilkunastoletnie doświadczenie w sprzątaniu obiektów tego typu.

Poszukujesz partnera do sprzątania osiedli?
Skontaktuj się z nami!

osiedle-mieszkaniowe

Usługi porządkowe na osiedlach – postaw na firmę z kilkunastoletnim doświadczeniem

Usługa sprzątania osiedli mieszkaniowych jest dla ProCleaner standardowym serwisem, który mamy w swojej ofercie. Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych może obejmować sprzątanie bloków, kamienic czy całych osiedli mieszkaniowych. Zapewniamy najwyższą jakość serwisu świadczonego przez nasz wykwalifikowany personel oraz jedynie rekomendowane, certyfikowane środki czystości. Każde wspólne miejsce lokatorów jest odpowiednio zadbane. Świadczenia dopasowujemy do potrzeb klienta, poszerzając bądź zawężając ofertę. Częstotliwość oraz godziny pracy naszego serwisu sprzątającego uzgadniamy z kontrahentem. Kamienice, bloki oraz całe osiedla wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Nawet najbardziej nowoczesne budowle szybko staną się zaniedbane, jeśli ich zarządcy nie znajdą wykwalifikowanej firmy, która skupi się na kompleksowej obsłudze całego obiektu. Usługi porządkowe na osiedlach to jedna ze specjalności ProCleaner.

Dlaczego ProCleaner?

Doświadczenie, które widać 

ProCleaner to firma sprzątająca, która wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Nasze zaawansowane rozwiązania technologiczne, takie jak roboty sprzątające i inteligentne systemy zarządzania, pozwalają nam na efektywne i dokładne sprzątanie różnych obiektów. Wykorzystujemy specjalistyczne środki czystości, które są bezpieczne dla ludzi i środowiska, a jednocześnie skuteczne w walce z każdym zabrudzeniem. Nasz personel to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy przechodzą regularne szkolenia, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami w naszej branży.

Stawiamy na oszczędność

Troska o środowisko jest dla nas kluczowa. Dążymy do minimalizacji wpływu naszych usług na środowisko i zwracamy szczególną uwagę na zasoby, które wykorzystujemy w codziennej pracy. Regularnie wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które pomagają zredukować zużycie paliwa, wody, energii i środków czystości, aby nasza praca była jak najbardziej efektywna i oszczędna. Jeżeli szukasz firmy, która oferuje ekologiczne sprzątanie – jesteśmy firmą godną polecenia.

Dbamy o nasz zespół

Często spotykanymi problemami wśród klientów korzystających z usług sprzątających, są niska efektywność pracowników, kłopoty z planowaniem grafiku i zastępstwami – to niestety codzienność dla wielu firm. Nasze rozwiązanie to zapewnienie godnych warunków pracy, regularnych szkoleń, dodatkowych benefitów i premii dla naszego zespołu. Troszczymy się o naszych pracowników, co skutkuje znacznie mniejszym obrotem kadrowym – a to z kolei przekłada się na zadowolenie klientów z naszych usług.
Zakres Sprzątanie ProCleaner Wrocław

Pozytywnie zaskakujemy

Jesteśmy dumni z naszego biznesowego podejścia, które ukształtowało się na przestrzeni lat. Przez ten czas nauczyliśmy się, jak ważne jest zwracanie uwagi na każdy, najmniejszy nawet szczegóły. U nas to technolog dokładnie dobiera środki czystości, a każdy detergent w Twoim biurze jest dobrze oznakowany, aby zawierał wytyczne dla osób postronnych. Co jednak wyróżnia nas najbardziej, to nasza kontrola jakości. Często niedoceniana przez inne firmy, u nas jest kluczowym narzędziem, które gwarantuje niezawodność i jakość naszych usług.

Usługi porządkowe na osiedlach to nasza specjalność. Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę.

logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)