Lokalizacje – Szczecin

Skuteczna firma sprzątająca? Szczecin, jesteśmy tutaj!
Firma sprzątająca – Szczecin? W ofercie ProCleaner znajdziesz:
 • sprzątanie biur, szpitali, ośrodków, hoteli i innych obiektów oraz powierzchni każdego typu, 
 • usługi specjalistyczne – ozonowanie, sprzątanie suchym lodem, prace alpinistyczne, pobudowlane, 
 • kompleksową obsługę Twojej firmy przez okrągły rok (m.in sprzątanie terenów zielonych, odśnieżanie dachów czy ciągów komunikacyjnych),
 • ofertę zarządzania odpadami w Twojej firmie, 
 • możliwość wynajmu urządzeń renomowanych producentów (mamy własny park maszynowy!).
Nasza działalność obejmuje całą Polskę, w tym również Szczecin. Jeżeli Twoja firma znajduje się w tym mieście, to doskonale!

Czekamy na Twoją wiadomość.

Usługi sprzątające Szczecin? Zobacz, co możemy Ci zaoferować:

sprzątanie magazynów
Hale magazynowe
sprzątanie hoteli
Hotele
sprzątanie placówek medycznych
Jednostki służby zdrowia
sprzątanie obiektów handlowych
Obiekty handlowe
sprzątanie obiektów kulturalno edukacyjnych
Obiekty kulturalne i edukacyjne
sprzątanie obiektów sportowo rekreacyjnych
Obiekty sportowo-rekreacyjne
Kompleksowe sprzątanie ProCleaner

Nowe standardy sprzątania w Twoim mieście

Moglibyśmy godzinami opowiadać o naszych autorskich rozwiązaniach i procesach, o koordynowaniu jakości i o naszych doświadczeniach z klientami. W ProCleaner wygrywa kompleksowość naszych usług i zaangażowanie, które wyróżniają naszą firmę sprzątającą. Doskonale też zdajemy sobie sprawę, że profesjonalne sprzątanie różni się od domowego niemal w każdym szczególe – co wbrew pozorom nie jest oczywistością w naszej branży.

Dlaczego warto nas wybrać? Mamy doświadczenie, wypracowane procesy, bogate portfolio Klientów, wyszkolony zespół oraz nowoczesny park maszynowy. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprzątać nawet kilka razy wydajniej niż przy użyciu tradycyjnych metod – nasze rozwiązania umożliwiają znaczne skrócenie czasu potrzebnego na sprzątanie, bo nawet o 50%! A to dopiero początek naszych możliwości.

Jeśli szukasz firmy, która rozumie świat biznesu i stawia na efektywność oraz partnerskie relacje, to jesteśmy odpowiednim wyborem. Firma sprzątająca w Szczecinie? Możesz na nas polegać.

Skontaktuj się z nami, a dostosujemy naszą ofertę do Twoich oczekiwań. Skomponuj swoją ofertę. Wybierz:

 • pożądaną częstotliwość prac,
 • zakres obowiązków,
 • godziny pracy naszych pracowników porządkowych,
  godziny i dni oraz liczbę wizyt koordynatora,
 • rodzaje wykorzystywanych środków czystości (w tym ekologiczne, wegańskie).
Obiekty handlowe

Dlaczego ProCleaner?

Optymalizacja czasu pracy to nasz konik

ProCleaner to firma, która z pasją podchodzi do optymalizacji sprzątania. Jesteśmy dojrzałym i stabilnym graczem na rynku usług sprzątających – nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam stale doskonalić metody pracy, aby zapewnić najwyższą jakość usług przy jak najmniejszych nakładach. Zdajemy sobie sprawę, że profesjonalne sprzątanie to nie to samo, co sprzątanie w domu. To proces, który wymaga ciągłej optymalizacji, zaawansowanego sprzętu i specjalistycznych środków czystości. Nasz zespół, wyposażony w certyfikaty i wieloletnie doświadczenie, jest w stanie znacznie zredukować liczbę roboczogodzin potrzebnych do sprzątania. Wybierając ProCleaner, wybierasz partnera, który ma hopla na punkcie optymalizacji.

Ekologia jest dla Ciebie ważna? Dla nas również

Czy ochrona środowiska jest ważna dla Twojej firmy? W ProCleaner jesteśmy gotowi pomóc Twojej marce realizować swoją misję. Wykorzystując zaawansowane metody czyszczenia na sucho, energooszczędne narzędzia i efektywne środki, minimalizujemy zużycie wody, energii i detergentów. Te działania nie tylko generują oszczędności, ale także przyczyniają się do realizacji Twojej wizji proekologicznej. Co więcej, posiadamy certyfikaty, które są dowodem naszego zaangażowania w ochronę środowiska. Chcesz wybrać usługę sprzątania przy użyciu wyłącznie naturalnych środków czystości? U nas to możliwe.

Jesteśmy uczciwym pracodawcą

Choć praca w branży sprzątania nie zawsze jest pracą z marzeń, w ProCleaner robimy wszystko, aby diametralnie poprawić tę sytuację. Dzięki uczciwym warunkom zatrudnienia, intensywnym szkoleniom, jasnym perspektywom awansu oraz wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń, które usprawniają najtrudniejsze zadania, praca u nas jest bardziej satysfakcjonująca. To jest właśnie nasz sposób na budowanie zaangażowania u naszych pracowników, co przekłada się bezpośrednio na mniejszą rotację i zwyczajnie – na lepszy standard naszych usług.
Czyszczenie Dywanów Wykładzin i Tapicerek

Sprzątanie ponad standard

W ProCleaner nie zadowalamy się standardowymi usługami sprzątającymi. Dzięki naszym specjalistom, koordynatorom i zaawansowanym technologicznie urządzeniom, przenosimy tę usługę do XXI wieku. Jeśli szukasz firmy sprzątającej, która nadąża za trendami i stawia na innowacyjne rozwiązania – dobrze trafiłeś.

Usługi sprzątające w Szczecinie? Wybierz raz i nie trać więcej czasu. Wypełnij nasz formularz.

logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)