Lokalizacje – Poznań

Profesjonalne usługi sprzątające w Poznaniu – sprawdź kompleksowe rozwiązania od ProCleaner
Firma sprzątająca – Poznań? W ofercie ProCleaner znajdziesz:
  • ofertę sprzątania biur, obiektów i zakładów, a także powierzchni każdego typu, 
  • specjalistyczne sprzątanie: m.in. pobudowlane czy alpinistyczne,
  • opiekę przez cały rok (m.in. pielęgnacja terenów zielonych, odśnieżanie dachów)
  • wiele opcji do wyboru: sprzątanie suchym lodem, laserem, wodą demineralizowaną, ozonowanie,
  • ofertę zarządzania odpadami w Twoim przedsiębiorstwie, 
  • wynajem urządzeń (mamy własny park maszynowy!),
Działamy w terenie całej Polski, również w Poznaniu.
Szukasz partnera, który będzie wspierał Twój biznes?

Skontaktuj się z naszym zespołem.

Firma sprzątająca Poznań – wybierz usługę, której potrzebujesz

sprzątanie magazynów
Hale magazynowe
sprzątanie hoteli
Hotele
sprzątanie placówek medycznych
Jednostki służby zdrowia
sprzątanie obiektów handlowych
Obiekty handlowe
sprzątanie obiektów kulturalno edukacyjnych
Obiekty kulturalne i edukacyjne
sprzątanie obiektów sportowo rekreacyjnych
Obiekty sportowo-rekreacyjne
Sprzątanie Biur Wrocław ProCleaner

Poznań to miasto, dla którego ważna jest oszczędność

W ProCleaner jesteśmy dumni z naszych autorskich rozwiązań, nad którymi ciężko pracowaliśmy przez ostatnie kilkanaście lat pracy w branży. To dzięki nim w usługach, które wykonujemy, wychodzimy ponad standard. Wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt, nie, tylko aby zapewnić efektywność i doskonałe rezultaty, ale także dbać o środowisko. Chronimy Twoje zasoby (wodę, energię, środki czystości) i dzięki dopracowanym procesom pracujemy tak samo efektywnie – w znacznie mniejszej liczbie roboczogodzin. Szkolimy pracowników z najnowocześniejszych metod sprzątania i inwestujemy w ich zaangażowanie. Wszystko to po to, aby osiągać wyniki, które są poza możliwościami konkurencyjnych firm.

Działamy nie tylko w Poznaniu, ale również w pobliskich miejscowościach, takich jak Środa Wielkopolska, Gniezno, Września i Kościan. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, od sprzątania biur, zakładów przemysłowych i szpitali, aż po prace alpinistyczne czy pielęgnację terenów zielonych.

Dlaczego ProCleaner?

Mniej roboczogodzin, ten sam (lub lepszy!) efekt

Zaawansowany sprzęt i specjalistyczne środki do sprzątania to nasza odpowiedź na tradycyjną “ścierkę i miotłę”. W ProCleaner stawiamy na innowacje metody, które pozwalają nam skrócić czas sprzątania nawet o 50%. Zdobyte doświadczenie i wiedza pozwalają nam dostosować liczbę roboczogodzin do rzeczywistych potrzeb klienta, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Wybierając ProCleaner, wybierasz firmę, która stawia na efektywność, innowacyjność i jakość.

Ekologia? Jesteśmy na tak

W ProCleaner priorytetem jest ekonomiczne podejście. Ograniczamy zużycie wody, stosując nowoczesne techniki czyszczenia na sucho. Wykorzystujemy prąd z rozsądkiem, korzystając z energooszczędnych urządzeń. Dodatkowo dbamy o to, aby używać jak najmniejszej ilości detergentów, wybierając produkty o wysokiej wydajności. Nasze zaangażowanie wykracza poza naszą własną firmę – również troszczymy się o zasoby Twojego przedsiębiorstwa. Działamy w sposób odpowiedzialny, z dużą dbałością o środowisko. Wszystko to ma ogromne znaczenie dla naszych klientów, ponieważ nasze działania przekładają się na realne oszczędności.

Gramy zespołowo

Siłą ProCleaner jest stabilny zespół. Dzięki certyfikowanym szkoleniom, atrakcyjnym premiom i benefitom, tworzymy warunki, które przekładają się na zaangażowanie i lojalność naszych pracowników. To pozwala nam przeciwdziałać problemom, takim jak rotacja personelu i niska wydajność, które są bolączką naszej branży. Wybierając nas, wybierasz firmę, która traktuje swoich pracowników uczciwie. W ProCleaner, wszyscy pracujemy razem, aby dostarczyć usługi sprzątające, które przekraczają standardy.
Sprzedaż i wynajem maszyn

Autorskie procesy w branży sprzątania

Nasza siła tkwi w innowacyjnych rozwiązaniach, które tworzymy razem z naszym zespołem ekspertów. Wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt, który przyspiesza pracę i czyni ją bardziej efektywną. W ProCleaner to technolodzy indywidualnie dobierają środki czystości, gwarantując dzięki temu optymalne rezultaty, a koordynatorzy są zawsze na miejscu, gotowi zapewnić przestrzeganie najwyższych standardów. Wierzymy, że tylko perfekcyjne czyszczenie i dbanie o detale mogą zapewnić pełne zadowolenie naszych klientów.

Korzystałeś_aś już z usług sprzątających?
Skorzystaj z naszych i poznaj różnicę.

logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)