Lokalizacje – Łódź

Kompleksowe usługi sprzątające w Łodzi – wyznaczamy standardy dla branży

Firma sprzątająca – Łódź? W ofercie ProCleaner znajdziesz:
 • w 100% kompleksowe sprzątanie biur, zakładów, obiektów i powierzchni  każdego typu, 
 • sprzątanie alpinistyczne czy pobudowlane przy pomocy specjalistycznych urządzeń,
 • wiele opcji do wyboru (sprzątanie suchym lodem, wodą demineralizowaną, ozonowanie),
 • wyłącznie wydajne środki czystości (w tym ekologiczne),
 • zarządzanie odpadami, wynajem urządzeń i wiele więcej.
Szybka wycena? Zadzwoń i porozmawiaj z naszym zespołem.

Skontaktuj się z nami. Działamy w całym kraju! 

Usługi sprzątające Łódź – sprawdź naszą ofertę

sprzątanie placówek medycznych
Jednostki służby zdrowia
sprzątanie hoteli
Hotele
sprzątanie magazynów
Hale produkcyjne
sprzątanie obiektów handlowych
Obiekty handlowe
sprzątanie obiektów kulturalno edukacyjnych
Powierzchnie biurowe
sprzątanie obiektów sportowo rekreacyjnych
Obiekty sportowo-rekreacyjne
Sprzedaż i wynajem maszyn

Sprzątamy w Łodzi. I robimy to dobrze!

Daleko nam do korporacji, tak samo, jak do małej, rodzinnej firmy. Na co dzień tworzymy markę, która stanowi idealne połączenie – kompleksowe usługi, nowoczesny park maszynowy i wypracowane procesy, łączymy z personalnym kontaktem i elastycznością. Niezależnie od tego, czy obawiasz się współpracy z małą firmą sprzątającą, czy zderzenia z korporacyjnymi zasadami, wybierając nas – wybierasz polską firmę o solidnych fundamentach, która zdobyła już szerokie doświadczenie w branży i potrafi dostosować usługę do Twoich potrzeb.

Pierwsze spotkanie? Wolimy słuchać, niż opowiadać o sobie, dlatego zapytamy – o Twoją branżę, potrzeby i dotychczasowych doświadczenia z usługą sprzątania. Dopiero bogatsi o tę wiedzę, będziemy mogli przygotować ofertę, która wyjdzie naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

Firma sprzątająca w Łodzi? Oczywiście! Działamy w całej Polsce. Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej siedziby lub skontaktowania się z nami za pomocą jednej z dostępnych metod – telefonu, e-maila, wypełnienia formularza lub wiadomości na Messengerze. Czekamy na Twoją wiadomość!

Skomponuj swoją ofertę w ProCleaner. Wybierz:

 • pożądaną częstotliwość prac,
 • zakres obowiązków,
 • godziny pracy naszych pracowników porządkowych,
  godziny i dni oraz liczbę wizyt koordynatora,
 • rodzaje wykorzystywanych środków czystości (w tym ekologiczne, wegańskie).
Czyszczenie Dywanów Wykładzin i Tapicerek

Dlaczego ProCleaner?

Optymalizacja sprzątania to nasz konik

ProCleaner to firma, która łączy w sobie doświadczenie, wiedzę i nowoczesne technologie. Działamy na rynku usług sprzątających dla sektora B2B już od kilkunastu lat! Nasza siła tkwi w wyszkolonym zespole, który dzięki specjalistycznym szkoleniom i certyfikatom, potrafi optymalizować proces sprzątania, znacznie redukując liczbę roboczogodzin. Wykorzystujemy zaawansowany sprzęt i specjalistyczne środki czystości, które pozwalają nam działać szybko i skutecznie. Wybierając ProCleaner, wybierasz partnera, nie podwykonawcę. Sprawdź i przekonaj się, w czym tkwi różnica.

Wspieramy ekologiczną misję Twojej firmy

Czy wiesz, że firma sprzątająca może wspierać misję ekologiczną Twojego przedsiębiorstwa? Dzięki zaawansowanym technikom czyszczenia na sucho, energooszczędnym narzędziom i wydajnym produktom, minimalizujemy zużycie wody, energii i detergentów. To ekologiczne podejście to również oszczędność dla Twojej firmy. Chcesz stosować wyłącznie ekologiczne środki czystości w sprzątaniu? W ProCleaner masz taką możliwość.

Za efekt sprzątania odpowiada człowiek

ProCleaner to firma, która kładzie duży nacisk na integralność podczas zatrudniania pracowników – zapewniamy atrakcyjne benefity, możliwości rozwoju oraz specjalistyczne szkolenia branżowe. Takie podejście przynosi korzyści nie tylko naszym pracownikom, ale również Klientom. Dzięki zaangażowaniu załogi, jakość pracy osiąga najwyższe standardy, a rotacja kadry jest mniejsza.
Zakres Sprzątanie ProCleaner Wrocław

Nowoczesne usługi sprzątające

W ProCleaner wychodzimy poza standard. Dzięki naszym specjalistom i zaawansowanym technologicznie urządzeniom, przenosimy tę usługę do XXI wieku. Zapomnij o tradycyjnym wycieraniu kurzu i mopowaniu podłóg. U nas to technolog dobiera środki do sprzątania, a koordynatorzy są na miejscu, wtedy, kiedy tego potrzebujesz – nawet codziennie. Sprzątanie musiało wkroczyć w nową erę. I udało nam się to osiągnąć.

Sprzątanie w Łodzi? Wybierz ProCleaner.
Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę.

logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)