Lokalizacje – Lublin

Usługi sprzątające w Lublinie.
Wybierz skuteczną firmę i nie trać czasu na przypadkowe współprace
Firma sprzątająca – Lublin? W ofercie ProCleaner znajdziesz:
 • pełną ofertę sprzątania biur, zakładów, szpitali i obiektów każdego typu, 
 • kompleksową obsługę przez 365 dni w roku (od dbania o tereny zielone, aż do odśnieżania dachów)
 • usługi specjalistyczne (sprzątanie suchym lodem, alpinistyczne, ozonowanie itd.),
 • ofertę zarządzania odpadami,
 • możliwość wynajmu urządzeń sprzątających.
Wybierz pojedynczą usługę lub pakiet dopasowany do Twoich potrzeb.

Czekamy na Twoją wiadomość.

Usługi sprzątające Lublin – zobacz, co możemy Ci zaoferować:

sprzątanie pomieszczeń biurowych
Powierzchnie biurowe
sprzątanie magazynów
Hale magazynowe
Czyszczenie linii produkcyjnych
Hale produkcyjne
sprzątanie obiektów handlowych
Obiekty handlowe
sprzątanie obiektów kulturalno edukacyjnych
Obiekty kulturalne i edukacyjne
sprzątanie placówek medycznych
Jednostki służby zdrowia
Kompleksowe sprzątanie ProCleaner

Działamy w całej Polsce. W Lublinie również

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że porównywanie ofert firm sprzątających nie należy do najłatwiejszych zadań. W tłumie “najlepszych”, “najwydajniejszych”, “super-profesjonalnych” ciężko wybrać podwykonawcę, który będzie zwyczajnie dobrze wykonywał swoje usługi – tak, żeby nie było potrzeby ponownych poszukiwań. W ProCleaner chcemy oszczędzić Twój czas: powiemy więc od razu, że nasza oferta nie należy do najtańszych. Usługi, które oferujemy, są wykonywane przez wyszkolony (i zatrudniony na uczciwych warunkach!) personel, z wykorzystaniem nowoczesnych, często autonomicznych urządzeń. To przekłada się bezpośrednio na cenę naszych usług, ale i na ich wysoką jakość.

Czemu warto nas wybrać?

ProCleaner jest czymś pomiędzy dużą korporacją a małą, rodzinną firmą. Jesteśmy złotym środkiem między tymi dwoma skrajnościami, łącząc ich zalety – rozbudowaną ofertę z personalnym kontaktem, nowoczesny park maszynowy z szybką reakcją w razie problemów. To dla Ciebie ważne? W takim razie skontaktuj się z nami.

Skomponuj swoją ofertę. Wybierz:

 • pożądaną częstotliwość prac,
 • zakres obowiązków,
  godziny pracy naszych pracowników porządkowych,
  godziny i dni oraz liczbę wizyt koordynatora,
 • rodzaje wykorzystywanych środków czystości (w tym ekologiczne, wegańskie).
Osiedla mieszkaniowe

Dlaczego my?

Ta sama jakość, przy minimalnym nakładzie

ProCleaner to zespół specjalistów, którzy z pasją podchodzą do optymalizacji procesu sprzątania. Dzięki naszemu doświadczeniu, wiedzy i parkowi maszynowemu, jesteśmy w stanie dostarczyć najwyższej jakości usługi przy minimalnych nakładach. Doskonale rozumiemy, że profesjonalne sprzątanie to nie to samo, co sprzątanie domowe. To skomplikowany proces, który wymaga ciągłego doskonalenia, zaawansowanego sprzętu i specjalistycznych środków czystości. Nasz wyszkolony zespół, z certyfikatami i wieloletnim doświadczeniem, jest w stanie znacznie zredukować liczbę roboczogodzin potrzebnych do sprzątania. Na korzyść Twojej firmy.

Działamy ekologicznie – chronimy zasoby Twojej firmy

W ProCleaner cieszymy się, że nasza praca nie tylko przynosi rezultaty, ale również jest przyjazna dla środowiska. Dzięki zaawansowanym technikom czyszczenia na sucho, energooszczędnym narzędziom i skutecznym detergentom, jesteśmy w stanie zminimalizować zużycie wody, energii i środków czystości. Nasze działania nie tylko przynoszą korzyści finansowe, ale również wspierają Twoją wizję proekologiczną. Jesteśmy dumni z posiadania certyfikatu EcoVadis, który jest dowodem naszego zaangażowania w ochronę środowiska. Dodatkowo, jako część naszych działań na rzecz ochrony środowiska, posadziliśmy już 250 drzew!

Wspieramy naszych pracowników w realizacji ich zadań

W ProCleaner zdajemy sobie sprawę, że praca w branży sprzątającej nie jest zawsze wymarzoną ścieżką kariery. Dlatego staramy się, aby praca u nas była jak najbardziej satysfakcjonująca. Uczciwe warunki zatrudnienia, intensywne szkolenia, realne perspektywy awansu oraz dostęp do autonomicznych urządzeń, które ułatwiają najcięższe zadania, sprawiają, że praca u nas ma inny wymiar. To powoduje większe zaangażowanie naszych pracowników, co też przekłada się na mniejszą liczbę zastępstw, a w rezultacie przynosi korzyści nie tylko dla nas, ale również dla naszych klientów.
sprzątanie jednostek służby zdrowia

Koordynator, technolog i ekipa sprzątająca – do Twojej dyspozycji

W ProCleaner nie ograniczamy się do typowych usług sprzątania. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i innowacyjne metody, które umożliwiają nam efektywne i dokładne sprzątanie. Zapomnij o konwencjonalnym usuwaniu kurzu i mopowaniu podłóg – u nas to technolog dobiera środki do sprzątania, a nasi koordynatorzy na bieżąco dbają o utrzymanie najwyższych standardów jakości. Sprawdź i poznaj różnicę.

Usługi sprzątające Lublin?
Wypełnij nasz formularz, który przeprowadzi Cię przez proces wyceny.

logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)