Wspieramy wrocławskie ZOO!

ProCleaner działa nie tylko lokalnie, ale i globalnie – swoimi usługami wykracza poza granice Dolnego Śląska, starając się zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług w każdym mieście w Polsce. Wrocław jednak jest szczególnym miejscem – to tutaj swoją siedzibę ma centrala firmy. Dlatego wraz z rozwojem świadczonych usług, rozwijamy również nasze działania charytatywne.

Z początkiem września ProCleaner stał się oficjalnym patronem stada Lwów Angolskich! Kontynuując myśl Zoo, przyczyniamy się do ratowania zagrożonych wyginięciem zwierząt. Dla wielu z nich ogród zoologiczny jest jedyną szansą na przetrwanie gatunku. Jesteśmy dumni że możemy przyczynić się do pomocy i dołożyć swoją cegiełkę!

Kupując bilety do wrocławskiego Zoo można również wesprzeć fundację Dodo, która zajmuje się ratowaniem zagrożonych gatunków na Ziemi. To bardzo ważne, ponieważ zmiany zachodzące w klimacie często przyczyniają się do wyginięcia całych gatunków. W ProCleaner staramy się stosować ekologiczne środki czystości oraz energooszczędne maszyny i urządzenia, które nie powodują zniszczeń środowiska. Są to inicjatywy bliskie naszej misji i z dumą je realizujemy!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)