Usługa sprzątania hoteli

Standard i czystość obiektu bezpośrednio wpływają na wrażenie gości hotelowych. Nikt z nas nie chce przecież płacić za pobyt w miejscu, którego stan sanitarny pozostawia wiele do życzenia. Warto więc zadbać o jak najwyższą jakość sprzątania hotelu. W tym zakresie pomoże Państwu usługa firmy ProCleaner.

Sprzątanie hotelu
W naszej ofercie posiadamy kompleksową usługę sprzątania hoteli, co pozwala wydatnie podnieść standard czystości w obiekcie przy jednoczesnej oszczędności czasu oraz pieniędzy. Nasza propozycja jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, ponieważ oferujemy nie tylko pracowników do sprzątania pokoi hotelowych, ale też maszyny do sprzątania i środki czystości. Dzięki temu nie musicie się Państwo martwić o przeprowadzenie rekrutacji, zatrudnienie odpowiedniej osoby oraz o zakup i magazynowanie niezbędnego sprzętu.

Sprzątanie pokoju hotelowego
W ramach standardowego serwisu sprzątania pokoju hotelowego oferujemy:

? mycie i pielęgnację podłóg,
? czyszczenie wykładzin, dywanów,
? czyszczenie tapicerki meblowej,
? odkurzanie elementów wyposażenia wnętrza: m.in. mebli, lamp, luster, sprzętu,
? czyszczenie lamperii oraz balustrad,
? mycie okien i przeszkleń,
? opróżnianie koszy na śmieci,
? mycie sanitariatów,
? sprzątanie pomieszczeń sportowo-rekreacyjnych i biurowych.

Usługi sprzątające ProCleaner
Co cechuje pracowników ProCleaner? Nasi pracownicy dysponują odpowiednimi kwalifikacjami w sprzątaniu hoteli, ponadto są staranni oraz terminowi. Profesjonaliści, będący w naszym zespole, odpowiednio dobierają środki czystości rekomendowanych marek do typów powierzchni czy materiałów, by uzyskać jak najlepszy efekt sprzątania pokoi hotelowych. Całość zyskuje dopełnienie w postaci naszego systemu kontroli, który zapobiega wszelkim możliwym niedociągnięciom. Nigdy nie oddajemy klientom zleceń, które nie zostały zrealizowane w sposób perfekcyjny, z najwyższą dbałością o każdy szczegół.

Jaki jest nasz sprzęt? Stawiamy na profesjonalizm, korzystając z bardzo skutecznych, nowoczesnych maszyn i specjalistycznej chemii. Do sprzątania hoteli wybieramy najlepsze środki czystości i sprzęt, ponieważ wiemy, że one zapewnią najwyższy standard w Państwa obiektach.

Jeśli mają Państwo dodatkowe potrzeby z zakresu usług sprzątających, sprzątania pokoi hotelowych czy generalnie sprzątania hoteli, wystarczy nam to zasygnalizować.  Jesteśmy otwarci na formy współpracy dostosowane do indywidualnych oczekiwań klienta oraz wykraczające poza standardowy serwis. Wierzymy, że nasz rzetelny personel i profesjonalny sprzęt, którym dysponujemy, odpowiedzą pozytywnie na Państwa oczekiwania.

Zakres usług ProCleaner oraz częstotliwość pracy zawsze są ustalane z Klientem, ponieważ wiemy, że w zależności od wielkości hotelu, sezonowości w branży hotelarskiej oraz ? wynikającej z tego ? zmiennej liczby gości, intensywność sprzątania hotelu może być różna.

Ile kosztuje usługa sprzątania hotelu? Koszt usługi każdorazowo będzie zależeć od takich czynników, jak między innymi rozmiar czy specyfika obiektu. Jesteśmy firmą działającą według najwyższych standardów oraz z użyciem zaawansowanego sprzętu. Dbamy o to, aby warunki finansowe naszej oferty pozostawały konkurencyjne. Współpracując z nami zawsze płacicie Państwo jasno określoną sumę za konkretnie zlecone działania, mając jednocześnie cały czas kontrolę nad naszym serwisem.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług ProCleaner oraz zapoznania się z nasza szeroką ofertą, która dotyczy również sprzątania innych obiektów.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)