Szlachetna paczka od ProCleaner

Chwalimy się dobrem, którym dzielą się nasi pracownicy! Firma ProCleaner w tym roku po raz pierwszy (i z pewnością nie ostatni) zaangażowała się w pomoc w ramach Szlachetnej Paczki. Finał akcji, przypadający na 6-8 grudnia pozwolił spełnić marzenia niewielkiej rodziny ze Świebodzic o spokojnych Świętach.

W ramach akcji Szlachetnej Paczki wybraliśmy rodzinę pani Basi ? mamę 9-leniego Artura, która pod opiekę wzięła również 10-letnią Jadwigę i 16-letnią Laurę, której mama zmarła z powodu choroby alkoholowej. Dziewczyny nigdy nie zaznały radości prawdziwych Świąt, a wszelkie konflikty i dramaty rodzinne były odgrywane na ich oczach. Pani Basia aktualnie stara się o adopcję dziewczyn; jej domowy budżet w zupełności wystarczył na prowadzenie dobrego życia razem z synem, jednak po przygarnięciu do siebie przybranych córek pieniędzy zaczyna brakować.

Nasi pracownicy nie pozostali obojętni wobec historii Pani Basi i z ogromnym zaangażowaniem przystąpili do realizowania marzeń rodziny. Przygotowaliśmy łącznie 15 paczek, w skład których wchodziły m.in. kartony pełne długoterminowej żywności, środki chemiczne oraz chemia gospodarcza, ubrania, przybory szkolne a także karty podarunkowe na zakup nowych, zimowych ubrań, o które zabiega nasza bohaterka, chciałaby bowiem zabierać dzieci zimą na wycieczki w góry.

Jesteśmy wyjątkowo dumni z faktu, że udało się również spełnić specjalne marzenia rodziny ? to podarki, o których skrycie marzyli. Każdy z członków rodziny wybrał coś dla siebie, a my dopracowaliśmy szczegóły aby każdy z nich był zadowolony z prezentu. Udało nam się zrealizować plan pomocy dla rodziny w 100%.

Cieszymy się, że spośród 14,5 tys. rodzin, którym w tym roku pomogło stowarzyszenie Wiosna, mogliśmy obdarować jedną z nich. Akcje charytatywne w ProCleaner nie są niczym nowym ? regularnie pomagamy różnym fundacjom oraz miejskim organizacjom w realizacji ich planów i marzeń.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)