Sprzątanie – obiekty edukacyjne i kulturalne

Jedną z naszych specjalności, jest sprzątanie szkół oraz sprzątanie obiektów kulturalnych. Placówki gromadzące w swych murach dużą ilość osób wymagają szczególnej troski o czystość. Zachowanie higieny jest ważne przede wszystkim w obiektach edukacyjnych, do których uczęszczają małe dzieci. Właściwa dezynfekcja oraz dokładne usuwanie zabrudzeń sprawiają, że miejsce staje się w pełni odpowiednie dla każdego. Nasza firma oferuje kompleksową realizację zleceń, fachowe doradztwo oraz nowoczesne rozwiązania idealnie dopasowane do danego obiektu, co pomoże w utrzymaniu nienagannego porządku.

Fachowe sprzątanie obiektów edukacyjnych i kulturalnych

W firmie ProCleaner zawsze chcemy sprostać oczekiwaniom klientów. Dlatego też nasz zespół tworzy ponad 1500 fachowców, którzy codziennie wypełniają swoje obowiązki solidnie i sprawnie. Pracownicy potrafią słuchać i trafiają w potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze usługi dopasowujemy bezpośrednio do Państwa wymagań. Wiemy, że sprzątanie obiektów edukacyjnych wymaga niezwykłej precyzji oraz użycia specjalistycznych środków myjących. Dlatego też używamy produktów oraz sprzętów najwyższej, jakości, posiadających wszelkie atesty oraz rekomendacje. Są to preparaty najlepszych europejskich producentów, takich jak Voigt, czy Merida.

W ProCleaner dbamy o dobro naszej Planety, dlatego środki, z których korzystamy są dokładnie wyselekcjonowane pod względem ekologiczności. Połączenie fachowej wiedzy naszych pracowników wraz z profesjonalnymi narzędziami pracy powoduje, że nasze usługi takie jak sprzątanie uczelni, czy sprzątanie szkół, możemy wykonywać na najwyższym poziomie.

Sprzątanie szkół ? zakres usług

Podejmując współpracę z klientem, priorytetem jest dla nas indywidualne podejście do każdej umowy. Szczególnie w placówkach, które służą dużym grupom osób, jest niezwykle ważne zapewnienie higienicznych warunków do nauki. W placówkach edukacyjnych należy zadbać o zredukowanie ilości szkodliwych drobnoustrojów, a najlepszym sposobem jest regularne wykonywanie dezynfekcji i dotyczy to różnych elementów, z którymi mają kontakt uczniowie. Wykorzystujemy do czyszczenia certyfikowane środki myjące, które doskonale radzą sobie z takimi zadaniami.

Nasza firma z chęcią dostosuje się do Państwa potrzeb zarówno w zakresie wykonywanych czynności sprzątających, jak i w obrębie czasowym. Wiemy, że sprzątanie uczelni czy obiektów kulturalnych często musi odbywać się w godzinach wieczornych. Dla nas nie jest to problemem.

Wszelkie warunki umowy uzgadniamy wspólnie i nasza długoterminowa współpraca będzie się na nich opierać. Nasze usługi wyróżniają się swą kompleksowością. W oferowany przez nas podstawowy pakiet serwisowy wchodzi między innymi mycie oraz pielęgnacja powierzchni podłogowej, wykładzin, tapicerek, mycie okien, czy czyszczenie lamperii.

Kompleksowe sprzątanie obiektów kulturalnych i edukacyjnych

Obiekty kulturalne i edukacyjne codziennie narażone są na nieustanne zabrudzenia. W trosce o zdrowie gości oraz o estetykę pomieszczeń, należy zadbać o ich regularne porządkowanie i dezynfekcję. Dlatego oprócz usług obejmujących sprzątanie szkół, oferujemy także kompleksowe sprzątanie obiektów kulturalnych, takich jak kina, teatry, domy kultury czy muzea. Nasz wykwalifikowany personel zadba o utrzymanie czystości za pomocą fachowej wiedzy, zaawansowanego technicznie sprzętu oraz certyfikowanych środków chemicznych. Wykonane dotychczas usługi pozwoliły nam wypracować najskuteczniejsze i najbardziej efektywne metody pracy.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie pomożemy dostosować odpowiednie usługi do Państwa potrzeb indywidualnych, służymy wsparciem i profesjonalną pomocą na każdym etapie kontaktu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)