Sprzątanie – centra handlowe

Aktualne standardy wymagają od obiektów handlowych absolutnej czystości pomieszczeń. Zadaniem firmy sprzątającej jest zapewnienie porządku i schludności wielkopowierzchniowym galeriom handlowym. Idealna czystość to gwarancja konkurencyjności i integralna część udanego pozyskiwania klientów. Nie oznacza to jednak, że właściciel galerii powinien samodzielnie rozwiązywać takie problemy. Może w prosty sposób zlecić te obowiązki firmie sprzątającej, dzięki czemu nie musi myśleć o kwestiach rekrutacji i szkolenia personelu, zakupu sprzętu itp. Sprzątanie wszystkich powierzchni zostanie przeprowadzone z użyciem profesjonalnych środków czystości oraz sprzętu.

Profesjonalne sprzątanie powierzchni handlowych

Firma sprzątająca dla każdego klienta opracowuje własny program usług i uwzględnia jego indywidualne życzenia. Podejmując się sprzątania galerii handlowych koordynowane są zarówno harmonogramy, jak i częstotliwość czyszczenia. Rodzaje usług podzielone są na kilka typów sprzątania: sprzątanie kompleksowe i sprzątanie ogólne. Zintegrowane czyszczenie to rodzaj sprzątania powierzchni handlowych, stref dostaw, magazynów, które obejmuje zestaw prac związanych z całodobowym utrzymywaniem czystości w obiekcie. Harmonogram jest opracowywany indywidualnie.

Codzienne sprzątanie dużych powierzchni handlowych obejmuje:

 • Usuwanie kurzu, zanieczyszczeń z powierzchni pionowych i poziomych (drzwi, okna, gniazda itp.)
 • Usuwanie kurzu ze szkła, lustra i błyszczących powierzchni metalowych (mycie w zależności od stopnia zabrudzenia).
 • Czyszczenie na mokro (mycie)
 • Ręczne czyszczenie niedostępnych miejsc
 • Sprzątanie galerii na sucho za pomocą odkurzacza
 • Czyszczenie łazienek i ich dezynfekcja
 • Wywóz śmieci i przeniesienie ich do miejsca gromadzenia w celu wysłania do recyklingu. Usuwanie śmieci z pojemników, koszy.

Cotygodniowe sprzątanie powierzchni handlowych:

 • Czyszczenie na sucho i na mokro
 • Ręczne czyszczenie niedostępnych miejsc
 • Polerowanie i czyszczenie szafek i mebli tapicerowanych
 • Czyszczenie lustrzanych i szklanych powierzchni
 • Dezynfekcja i pełne czyszczenie łazienek (suszarek do rąk, wymiana mydła i uzupełnianie papieru toaletowego)
 • Mycie i dezynfekcja koszy na śmieci (wymiana worków w koszach).

Ogólne czyszczenie to także sprzątanie strefy dostaw i magazynu, czyli wszystkich pomieszczeń wewnętrznych. Doświadczenie w tej materii pozwala firmie sprzątającej prowadzić skoordynowane i zoptymalizowane prace. Pracownicy firmy są wykwalifikowani i solidni w swojej pracy, a flota profesjonalnego sprzętu jest stale aktualizowana i uzupełniana.

Sprzątanie wielkopowierzchniowych galerii handlowych odbywa się z użyciem atestowanych i ekologicznych detergentów. Pracownicy znają specyfikę tych środków i bez wątpienia zwrócą szczególną uwagę na wszystkie obszary wymagające oddzielnej opieki. Ponadto pracownicy wykonają sprzątanie w częściach wspólnych, łazienkach, schodach ruchomych, windach. Kompleksowe czyszczenie pozwoli poczuć komfort i czystość w galerii. Zakres usług i cena zależy od uzgodnień i zawartych prac w podpisywanej umowie.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)