Serwis mat wejściowych

Wejście do budynku firmy, urzędu lub innej instytucji musi być wizytówką tego miejsca. Każdy, kto wchodzi do pomieszczenia, od razu wyrabia sobie opinię na jego temat. Dlatego niezwykle ważne jest to, żeby zadbać o jego czystość i dobre pierwsze wrażenie. Czysta i estetyczna mata umieszczona przed każdymi drzwiami wejściowymi nie tylko tworzy element wizerunku instytucji znajdującej się w danym miejscu, ale posiada przede wszystkim funkcje praktyczne. Oprócz wydatnej pomocy w utrzymywaniu czystości wnętrz na bieżąco, ułatwia też znacznie regularne sprzątanie wszystkich pomieszczeń. Dlatego mata wejściowa to element nieodzowny i warto o nim pamiętać.

Gdzie i dlaczego maty wejściowe stanowią szczególnie praktyczne rozwiązanie?
Miejsca o natężonym ruchu, czyli biurowce, hotele, galerie handlowe, a także wszelkie budynki użyteczności publicznej – to w nich najtrudniej zadbać o czystość podłogi. Szczególnie jesienią, zimą oraz wczesną wiosną, podczas częstych opadów deszczu, zalegającego śniegu i odwilży, tak charakterystycznych dla klimatu w naszym kraju, podeszwy obuwia każdej wkraczającej do budynku osoby nanoszą błoto, brud i wodę. Solidne, posiadające odpowiednie właściwości maty wejściowe wchłoną i zatrzymają większość wilgoci oraz wszystkiego, co mogło przyczepić się wcześniej do butów. Pozwalają również uniknąć poślizgnięcia się lub upadku podczas nawet gwałtownego wycierania obuwia. Mata wejściowa zwiększa bezpieczeństwo, zmniejszając ryzyko poślizgu na mokrej podłodze.

Serwis mat wejściowych
Samodzielnie zazwyczaj ciężko jest nawet podnieść matę, którą w ciągu kilku zaledwie godzin przemierzają dziesiątki ludzi. W dużych obiektach bywa ich codziennie nawet kilka tysięcy. Zwykła wycieraczka z pewnością okaże się niewystarczająca. Jedynie nowoczesna, wytrzymała i chłonna mata wejściowa podoła takiej ilości osób wchodzących i wychodzących z pomieszczenia. Mata zaabsorbuje ogromne ilości wody oraz zatrzyma wszystko to, co mogło przyczepić się do podeszwy buta. Gromadząc na sobie takie pokłady brudu i wody mata taka staje się ciężka i zabrudzona.

Nasza firma zajmuje się kompleksowym czyszczeniem, sprzątaniem oraz konserwacją budynków od wewnątrz i od zewnątrz. Serwis mat wejściowych jest zatem jedynie kolejnym punktem wśród wielu, jakie oferujemy naszym klientom. Posługując się profesjonalnymi narzędziami, urządzeniami oraz efektywnymi środkami czystości, nasz personel zadba o to, żeby te newralgiczne, stale zabrudzane elementy systematycznie powracały do właściwego stanu. Ponadto czyszczenie wykonywane przez pracowników podlega regularnemu nadzorowi, co zapewnia najwyższy standard usług.

Dostarczanie i wymiana mat wejściowych.
ProCleaner jest także dostawcą najwyższej jakości mat wejściowych. Profesjonaliści sprawdzają dokładnie jakiego rodzaju maty są potrzebne do konkretnego obiektu oraz jakie powinny mieć parametry. Następnie dostarczamy odpowiednie maty wejściowe pod same drzwi nie tylko na początku, ale również zawsze, kiedy tylko potrzebna jest ich wymiana na nowe na skutek zużycia lub ewentualnego zniszczenia. To właśnie takie usługi jak systematyczne dostarczanie mat wejściowych oraz wymiana mat wejściowych oprócz regularnego sprzątania, zapewniają odbiorcom usługi firmy ProCleaner prawdziwy komfort i bezpieczeństwo. Dzięki naszej usłudze wejście do Państwa budynku stanie się wizytówką firmy, która nieskalana będzie nieestetycznym brudem. Państwa zadowolenie z usług to nasza satysfakcja!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)