ProCleaner wspiera Przylądek Nadziei

ProCleaner wychodzi z pomocą poza mury siedziby! Po bardzo pozytywnym odzewie ze wspieraniem lokalnego Zoo jesteśmy dumni, że możemy pochwalić się kolejną kooperacją.

Wrocławskie fundacje nie pozostają nam obojętne, a wspieranie potrzebujących to jedna z misji ProCleanera. W związku z tym zdecydowaliśmy się regularnie wspierać Przylądek Nadziei który znajduje się pod skrzydłami Fundacji na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową! Uważamy za szczególnie ważne otoczenie specjalistyczną opieką najmłodszych pacjentów onkologicznych, a wspomniany Przylądek Nadziei jest jednym z niewielu miejsc na mapie kraju gdzie taka pomoc może zostać udzielona.

Fundacja od 29 lat pomaga dzieciom chorym na raka. Przez ten czas wsparła tysiące dzieci chorych na nowotwory z całej Polski. Oprócz wykwalifikowanego personelu oraz specjalistycznych leków, pacjenci oraz ich rodziny mogą liczyć również na fachową pomoc psychologiczną, która jest równie istotna jak ta farmakologiczna. Fundacja należy do najbardziej rozpoznawalnych w Polsce, o czym świadczy fakt, że od wielu lat znajduje się w czołówce organizacji, które otrzymują największą pomoc finansową z tytułu odpisu 1% podatku.

Jesteśmy niesamowicie dumni że możemy wspierać tak wspaniałe inicjatywy i przyczyniać się do szerzenia dobra.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)